ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21.02.09, 23:16   #1 (permalink)
aggressive
 
eFSaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: not connected
Mesaj Sayısı: 4.393
Konu Sayısı: 1023
Takım: Trabzonspor
Rep Gücü: 72894
Rep Puanı: 7287628
Rep Derecesi : eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000
Ruh Hali:

Standart Condemned: Criminal Origins Tam Çözüm
Korku macera oyunu olan Condemned Criminal Origins'in tam çözümü ile karşınızdayım. Öncelikle elimden geldiğince ayrıntılı bir çözüm yazmaya gayret ettim. Ancak çözüme geçmeden önce oyunla ilgili ipuçlarını verelim.

* Oyunun kontrollerinden bazıları kullanılmamış. Onun için öncelikle bu tuşları ayarlayalım. Bizim için çok önemli ve yararlı olan tuşlar ise şunlar; Fire: Vurmak işlemini ve ateş etme işlemini yapmamıza yarıyor. Block: Saldırılara karşı koruma görevini yapıyor. Fire Taser: Bir nevi elektrik şokuda diyebiliriz. Bu kontroller de işaretlenmemiş, bunları işaretlerse bizim için daha iyi olur

* Oyunda gördüğünüz her nesneyi alın. Çünkü delil niteliği taşıdığı için her türlü nesneyi almanız bizim için avantaj.

* Oyunda iki türlü kayıt seçeneği var. Biri otomatik kayıt diğeri ise F5 ile kendimiz kayıt ediyoruz. Ben otomatik kayıtı önermiyorum kendimiz kayıt edelim.

* Oyunda sağlık sıkıntısı çekiyoruz. O yüzden gittiğiniz her yerde sağlık dolaplarını arayın. Ve mümkün olduğunca çok sağlık doldurun. Saldırıların nereden geleceği belli olmuyor

* En önemlisi ise ani saldırıların sıkça olmasıdır. İnsanlar duvardan kopardıkları demirlerle, sopalarla, sandalyeler vs. aklınıza gelebilecek her şeyle size saldırıyor. Sizde silahınız olmadığı zaman sopa, demir, kürek gibi aletlerle kendinizi savunun. Block seçeneğini aktif yaparak kendinize korumaya alabilirsiniz.

* Oyunda delilleri görmek için çeşitli aletlerimiz olacak. Örneğin bir yerdesiniz ekranın sağ alt köşesinde bir uyarı çıkıyor. İşte o zaman T tuşuna basarak delilleri toplayabilir ve telefonla merkeze gönderebilirsiniz.

* Bazı bölümlerdeki kapılar açılmıyor. O kapı açmak için, kazma, kürek ya da balyoz bulmalıyız. Mutlaka o bölümden bunlardan biri vardır.

Weisman Office Building

Araçtan indikten sonra polis memurunu takip edin. Kapıdan geçmek için E tuşunu kullanın ve polis memurunu takip etmeye devam edin. Bir süre sonra polisin el feneri sönücek, hemen F tuşuna basarak kendi el fenerinizi yakın. Polisi izlemeye devam ediyoruz. Odaya geldiğimizde etrafa bakın. İncelemelerimize başlıyoruz. İlk önce yerde yatan cesedin yanında gelin ve T tuşuna basarak ultra viole ışığını açın. Tekrar T tuşuna basın, fotograf makinesi ile cesedin boynunda ki yarasının resmini çekin. Telefonla çektiğimiz resmi gönderdikten sonra sandalye de oturan cesede gelin ve az önceki işlemin aynısını yaparak resmini çekin. Cesedin sağ boynunda ki yaranın resmini çekip telefonla yolluyoruz. Sonra polisi takip edin, araya video girecek. Video geçtikten sonra kapıdan ilerleyin. Hemen sağ taraftan karşınıza insan çıkıp size saldıracak öldürün. Soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Çıktından sonra sol tarafta kapalı olan bir yol var. O yoldan gideceğiz ama ilk etapta o yol kapalı, biz etrafı biraz dolaştıktan sonra o yere tekrar gidin. Yolu kapatan eşyalar yerlerde, devam edin ama çok dikkatli olun hemen karşınıza bir insan daha çıkıp ani saldırıyor. Hemen öldürün ve devam edin. Koşan bir adam göreceğiz, oraya doğru gidin ve sağdaki kapıdan girin. Burada bir takım hayaller görüyoruz. Sonra yola devam edin ve duvarda duran elektrik panelini çalıştırın. Elektrik bizi çarpıyor ve silahımızı esrarengiz birisi alıp gidiyor. Ayağa kalkın ve kişinin peşinden gidin. Yolu takip edin burada 2 kişi bize saldırcak. Silahımız olmadığı için yerden tahta veya başka bir alet alıp o 2 kişiyi öldürün. Öldürdükten sonra ilerleyin ve soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Yolun sol tarafındaki aradan girin, polis memuru bize balta atacak. Bu balta kapıları kırmada bize çok yardımcı oluyor. Baltayı aldıktan sonra arkadanızdaki yoldan ilerleyin. Yolu yine takip edin, hapishanenin orada iki kişi yine bize saldıracak. Dikkatli olun ve ikisinide öldürün. Arkanızda ki kapı açılacak, hemen içeriye girin. Video giriyor ve bölümü bitiriyoruz.

Central Metro Station

Yoldan devam edin, sağ tarafınızdaki kapı kapalı. Kapıyı açmak için sol taraftaki küreğe ihtiyacımız var. Küreği alın ve kapının yanındaki mekanizmaya vurarak kapıyı açın. Aşağıya inin. Bidonun üstünde resimler var. T tuşuna basarak resimlerini çekin ve telefonla gönderin. Sonra çöp kutusunun ucuna gelin, tekrar T tuşuna basın, birinci alet çıktıktan sonra yine aynı tuşa basın ve yere bakın. Yeşil lekeler göreceksiniz, onların örneklerini çekin ve telefonla gönderin. Bu işlemi de yaptıktan sonra hemen arkamızdan birisi gelicek, onu öldürün ve elindeki aleti alın. Kapıya gelin ve o aletle kutuyu açın. Kapıdan içeri girdiğimizde iki kişinin saldırısına uğruyoruz. İkisinide öldürün ve soldan ilerleyin hemen karşımıza çıkan kapıdan içeri girin. Sağ tarafta ki odandan sağlığımızı doldurabiliriz. Sağlığımızı aldıktan sonra merdivenlerden çıkın ve sağdaki odadan içeriye girin ve devam edin. Merdivenlerden aşağıya inin. Yola devam edin ve soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Burada sağdaki odadan sağlık alabiliriz. Sağlık aldıktan sonra karşıki yoldan devam edin, önünüzdeki balyozu alın ve sol taraftaki kapıdan çıkın. Karşı taraftaki kapıyı balyos sayesinde kırın ve devam edin.

Büyük bir yerdeyiz. Burada ki saldırılara dikkat edin ve hepsini öldürün. En sağdaki yoldan ilerleyin, burda da saldırılar olucak dikkat edin. İlerlemeye devam edince T tuşuna basmamız istenecek, tuşa basın ve yerdeki lekeleri takip edin. En sonunda asansörde duruyoruz. Asansörün yanında bulunan düğmenin resmini çekiyoruz ve telefonla gönderiyoruz. Yola devam edin, burada amacımız baltayı bulmak, baltayı buluduğumuz zaman balta ile kırılan bir kapı var onu kıracağız. O kapıda asansörün ordan devam edince hemen karşımızda duran kapı. Baltayı aldıktan sonra kapıyı kırın ve soldaki jenarötörü çalıştırın. Sonra tekrar asansörün yanına gidin ve asansörle 3. kata çıkın. Burada yolumuzu kapatacaklar, hemen sağdaki kapıdan girin ve saldırganları öldürün. Yola devam edin, pompalı birisi bize ateş edecek, onu öldürün ve silahını aldın. Bundan sonra hayal görüyoruz ve kapının gizemli birisi tarafından önüne dolap koyulduğunu görüyoruz. İşte o kapı hemen karşımızda duruyor. E tuşuna basarak dolabı itin ve içeriye girin. Sağ tarafta resimler var, onların resmini çekip yolluyoruz. Geriye dönerek girdiğimiz yerden çıkın ve sağdaki yoldan devam edin. Burada ses kaydedici var, onun yanına gelin ve T tuşuna basarak ışığı açın. Tekrar aynı tuşa bastığımızda fotograf makinesi ile ses kaydedicinin üstünde ki el şeklinin resmini çekin. İşlemi yaptıktan sonra her zaman ki gibi telefonla çektiğiniz resmi yollayın. Geriye dönün, kapıyı kıran size saldıracak öldürün. Yine hayal görüyoruz. Hayal gördükten sonra kaçan adamın peşinde gideceğiz. Pencereden geçmek için E tuşunu kullanın ve adamı gözden kaybetmeyin, bu esnada saldırılar olacak dikkat edin. Kuşlar üstümüze düşecek aldırmadan direk ilerleyin ve sağdan ki kapıdan girin.

Metro Station Platforms

Yola çıkmadan önce sağ tarafta ki metal boruyu alın ve kapıdan çıkın. Merdivenlerden aşağıya inin, bizden kaçan adamı takip etmeye devam ediyoruz. Ancak o yolu kapatıyor. Etrafımızı dikkatli bir şekilde inceleyin. 3 kişinin saldırısına uğrayacağız, dikkatli olun ve hepsini öldürün. Kaçan adamın kapıyı kapattığı yere gidin ve solunda ki kapıyı kırın. Burada da saldırılara dikkat, metronun turnikeler bölümündeyiz. Burda çok dikkatli olun, pompalı iki kişi bize saldıracak. Ölmeden ikisinde etkisiz hale getirin. Sonra karşımızda oda gibi bir yer var onun sağ tarafından ki kapıyı kırın ve içeriye girin. Burda iki tane dolap var. İkinci dolapdan levyeyi alın ve diğer dolaba yönelin. Dolabı kırın ve pompalıyı alın. Kapıdan çıkın ve saldırılara dikkat edin. Saldırılar bittikten sonra soldan aşağıya inin. Sağ taraftan merdivenler var ancak yol kapalı, üstünden geçin. Bu esnada aşağıya düşüyoruz. Kendimize gelir gelmez, üç kişinin saldırısına uğrayacağız. Dikkatli bir şekilde hepsini öldürün. Yola sol taraftan devam edin. Merdivenlerden aşağıya inin ve trenin arka tarafına geçin. Trenin arkasına geçtiğimizde tren hareket edecek. Hareket ederken bir süre sonra yanımıza birisi atlayacak ve bizi aşağıya düşürmeye çalışacak, dikkatli olun ve elinizdeki şeyler bizi aşağıya atmak isteyene kişiye vurun. Ancak o kendisi aşağıya düşüyor. Bir süre sonra bizde aşağıya düşüyoruz

Grid 4 Subway Tunnels

T'ye basarak radarımızı açıyoruz. Radar seviyesi kırmızıya doğru yükselirse o tarafa gidin. Doğru yolu bulduğuz zaman sağ taraftaki aradan girin ve yola devam edelim. Saldırılara dikkat edin. İlerlediğimiz zaman bir yerden aşağıya atlıyoruz. Atladıktan sonra saldırılar olucak onları yok ettiğiniz zaman kapıdan yoldan girin. Burada ilk görevimiz kürek bulmak. Çünkü iki tane kapı var ve kürek ile vurarak açılıyor. Onun için küreği almak için aşağıya inmek zorundayız. Küreği aldığımız zaman geldiğimiz yere geri dönün ve karşımızda duran kapıyı kürekle vurarak açın. Merdivenlerden yukarıya çıkın ve sağdaki yoldan devam edin. Tahtalarla kurulmuş bir yol var, onun üstünde sonunda kadar ilerleyin. Sonunda sağ taraftan aşağıya inin ve devam edin. Merdivenlerden inin sağdan devam edin. Trenin içine kapıdan girin ve hemen sol taraftaki yangın söndürücünün yanında durun. T tuşuna basarak ultra viole ışığı açın ve yangın söndürücünün üstünde ki işaret çekmek için tekrar T'ye basın ve resmini çekip telefonla yollayın. Tekrar yangın söndürücüye geliyoruz. Bu sefer farklı aletlerle işimizi hallediyoruz. Yine yangın söndürünün üstündeki işareti çekiyoruz. Tekrar telefonla yolluyoruz. Sonra saldırılar başlayacak çok dikkatli olun, saldırıları hallettikten sonra trenin diğer vagonundan çıkın. Balyozlu adamı öldürün ve karşı taraftaki kapıyı balyoz yardımı ile kırın. Vantilatörün yanına gidin. Üstündeki şeklin resmini çekip yollayın. Sonra balyozla vantilatörü kırın ve kaçan adamı takip edin. Sağdaki kapıdan aşağıya inin, ancak adam boruları patlatıp yolu kapatmış. İlk önce baltayı alın ve geriye dönün. Kapıdan çıkınca karşı kapıyı balta ile kırın. Kapaktan çıkanları öldürün. Aşağıya inin ve vanayı kapatın. Kapalı olan yol şimdi açıldı. Ancak saldırılar yine devam ediyor. Yoldan devam edin ve aşağıya atlayın, arkamızdaki merdivenlerden aşağıya inin ve hemen arkadaki yoldan ilerleyin. Tünel gibi bir yerdeyiz. Burdan çıkmak için çalışan büyük vantilatörler var. İlk vantilatörü bulunca arkasından dolaşarak diğer vantilatöre geçin. Yine saldırılar olacak dikkat edin. Sonra sağlık kutusunun yanında yukarıya çıkın.

İki tane oldukça güçlü insan saldırıyor. Onları öldürdükten sonra karşı taraftaki merdivenden yukarıya çıkın. İsterseniz karşınızdaki sağlık kutusundan sağlık doldurabiliriz. Eğer istemezseniz solda ki delikten aşağıya atlayın. Ve direk merdivenlerden aşağıya inin. Yukarıya merdivenlerin çıktığı ve makinaların olduğu bir yere geliyoruz. Sağda kapı var ancak kapıyı kürekle açmak gerekecek. Merdivenlerden küreği alın kapıyı açın. Ancak yangın çıkıyor. Yangını söndürmeliyiz. İlk önce merdivenlerden çıkın sağdaki vanayı kapatın. Sonra yukarıya çıkın ve karşı taraftaki ikinci vanayı kapatın. Yangın söndü aşağıya inin ve sönen yerdeki yoldan devam edin. Yolda bulduğumuz pompalı işe yarayabilir. Tren yolunu takip edin ve sağdaki kapıdan girin. Yerdeki pompalıyı alın. Trenlerin bulunduğu yerde saldırılar olucak dikkatli olun ve hepsini öldürün. Trenin diğer tarafına geçin. Masanın yanına gidin. T'ye basarak fotoğraf makinesini çıkartın. Masanın üstündeki kağıdın resmini çekin. Sonra tekrar fotoğraf makinesi alın. Ancak bu sefer şeklin üstüne çizilmiş kırmızı daire var. Fotoğraf makinesini yaklaştırarak o kırmızı dairenin resmini çekelim. Devam edelim sağdan girin, hayal görüyoruz. Sonra masanın üstünde levye var. T'ye basarak levyenin ucundaki yeşil rengin örneğini alın. Sonra levye'yi alın ve dışarıya çıkın. Çıkar çıkmaz ki saldırıya dikkat edin. Aşağıya inin diğer trenin kapısına gelin. Levye ile açın kapıyı. İçeriye girdikten sonra T'ye basın ve sağ taraftaki koltuklarda gezdirmeye başlayın. Koltukların birinde ayak izi var. Onu bulun ve örneğini çekip gönderin. Trenin orta kısmına gidin ve tavanda ki dolabı açın. Ceset düşücek aşağıya, T'ye basın ve ceset parçalarında kolu bulun. Fotograf makinesi ile kolun üstünde ki yazıyı çekin. Sonra arkanızdan saldıracaklar. Öldürün ve trenin üstüne çıkın. Trenin üstün deki insanlarıda öldürün ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Bundan sonra önümüze çıkan herkesi öldürüyoruz. Hatırladığımız üzere boru patlamıştı, bizde vanayı kapatmıştık. O yolu kullanarak aspiratörü kırdığımız yere gitmemiz gerekiyor. Oraya vardığımızda ise kapıdan çıkın.

Bart's Department Store

Karışık bir bölümle karşı karşıyayız. İlk söyleyeceğim şey mankenlerden bazıları canlanarak saldırıyor. O yüzden her adımınızda dikkatli olmalısınız. Yola devam ettiğinizde giysi soyunma odası gibi bir yere geliyorsunuz. 3 tane yan yana dizilmiş. Oranın solundaki yoldan ilerleyin. Burada ilk yapacağımız iş T'ye basın masada ki boya kutusunun üstünde k el işaretini resmini çekiyoruz. Sonra tekrar T'ye basıyoruz bu sefer masanın üstüne bakıyoruz, duvarda ki yeşil delili çekiyoruz. Sonra yola devam ediyoruz, aşağıya indiğimiz zaman mankenlerin sağ tarafından ilerleyince, ekranın sağ alt köşesinde delil arama sinyali çıkıyor. O yüzden T'ye basıyoruz. Yere bakarak yoldaki yeşil rengi takip diyoruz. Sonunda asansör gibi bir yere geliyoruz. Burada dikkat edin her an saldırı olabilir. Asansörün oradaki videoyu izledikten sonra geldiğimiz yoldan ilerleyin, yukarıya çıkınca saldırılar olacak dikkat edin. Asansörün oradan aldığımız balyoz burada işe yarayacak. Kapısında kilit olan kapıyı balyozla kırıyoruz. Şimdi merdivenlerden aşağıya inin. Ancak aşağıda kalabalık bir insan topluluğu bizi bekliyor. Hepsini öldürün ve ilerlemeye devam edin. Yol direk gidiyor zaten sadece yoldaki saldırılara dikkat edin. Bir yere geldiğinizde mankenleri göreceksiniz, hepside yan yana dizilmiş şekilde. Her adım attığınızda onlar etrafınızı çevreleyecek. Ancak siz delikten aşağıya atlayın. Sonra tekrar delikten atlayın. Aşağıya inince, T'ye basın ve solda ilerleyin. Yoldaki yeşil rengi takip edin. Yeşil renk bitiği zaman sonunda oluşan ayak izlerinin resmini çekeceğiz. Ancak doğru ayak izini bulmalısınız. Bende size tavsiye suya girin sudan resmini çekin. Resmi çektikten sonra işimiz biraz zorlaşıyor. Burada amaç yukarda ki çıkış kapısını bulmak. Merdiven çıkan bir yer gördüğümüz zaman hemen oradan devam edelim. Ancak saldırılara da her an hazırlıklı olun. Kapıların olduğu yerdeyiz. Sağdan başlayarak bütün kapıları açın. Bir kapının içinde iki manken göreceksiniz. T'ye basarak fotoğraf makinesini alın ve sağ taraftaki adamın vücudunun çeşitli noktalarının resimlerini çekin. Bittikten sonra sesler duyuyorsunuz, karşınıza çıkan insanı öldürün ve solda ki kapıdan girin. Bölüme başladığımız yerdeyiz, telefonla konuştuktan sonra hızlı bir şekilde ilerleyin ve sağda ki exit kapısına yönelin. Sizinle birlikte insanlarda kaçacak ancak son duvara gelindiğinde saldırmaya başlayacaklar, etrafınızdaki öldürün. Ve duvarı iterek aşağıya atlayın

Burnback Alley

Devam edin, solda dönün. Duvardan birisi bizi içeriye çekecek. Eğer içeriye çekilmek istemezseniz, sağ taraftaki yoldan devam edin. Ancak saldırılara dikkat, karşıda ki odaya girdiğimizde duvarı kıracaklar. İki kişi çıkıyor, öldürün sonra camdan atlayın. Çatıdayız, aşağıya atlatın ve sağdan devam edin. Burada yapacağımız ilk işimiz insanların birbirine saldırılarını izlemek.. Onlar birbirini öldürsün geri kalanını biz halledelim. Burada bir hayli uğraşacağız, kabalık geliyorlar çünkü. Hepsini öldürdükten sonra karşıki merdivenlerden yukarıya çıkın ve hemen çöp kutusuna atlayın. Çöp kutusu aşağıya iniyor, ancak bizi çöp kutusundan atmak isteyenler olacak. Onları aşağıya atın ve devam edin. Sonunda ki videoyu izleyin.

Metro City Library

Asansöre ulaşmamız gerek. Soldaki yoldan ilerleyelim Asansörle aşağıya inin, bu esnada hayal görüyoruz. Trenin içinde hayalete karşı yürüyün. Kendimize geldiğimizde asansör inmiş olacak. Yola soldan devam edin. Polis memuru Rosa ile karşılaşıyoruz. Bizden masanın üstünde ki FBI dosyasını incelememizi istiyor. İnceledikten sonra masadaki yeni elektrik şok silahımızı alın. Ve Rosa'yı takip etmeye başlayın. Rosa'nın gösterdiği odaya girin ve dolaşmaya başlayın. Buradaki saldırılara dikkat edin ve çıkmak içinde cam'ın oraya gidin. Dışarıya çıktığınızda Rosa le birlikte bilgisayarın yanına gidiyoruz. Burada biz işlemlerimizi yaparken Rosa kayboluyor. Hemen Rosa'yı bulmak için hareket ediyoruz. Kapıdan çıktıktan sonra sağdan ilerleyin. Bir kapı var oraya geldiğinizde ekranın sağ alt köşesinde uyarı çıkıyor. T'ye basın ve yolu takip edin, yerde ki işareti delil olarak alın. Sonra önümüzde bir kapı var. O kapıyı açmak için balta gerekiyor. Geriye dönün. Bu esnada kapıyı bir kişi kıracak onu öldürün ve balta aramaya gidin. Yalnız burada çok zorlanabilirsiniz. Baltayı aldıktan sonra delil aldığımız kapıyı kırın. T'ye basarak ultra viole ışığını açın. Sağ tarafta duran dolaplara gidin. İşareti görünce delili çekin. İçindeki demiri alın ve geri dönün. Demir kapılarından geçin ve asansöre binin. Ancak asansörle yaratıklar çıktı bekleyin ve sizde asansörler yukarıya çıkın. Yolu takip edin, burada saldırılara dikkat edin ve hepsini öldürün. Karşı karşıya iki demir kapı var, onlardan birinden girin ve yukarıya çıkın. Yukarıdakileri öldürün. Kütüphaneye geliyoruz. Rosa karşı tarafta yatıyor. Yerden balyozu alın ve sağ taraftaki merdivenin yanına gidin. Balyozla merdivenin üstündeki kilide vurun ve merdiveni takip edin. Yukarıya çıkın ve Rosa'nın yanına gidin. Konuşmaları izledikten sonra Rosa'yı izleyin. Bundan sonra siz nereye giderseniz Rosa'da oraya gidecek. Burada bazı yollar kapalı ancak etrafındaki açık yolları kullanarak ilerleyebiliriz. Bir yerden aşağıya düşeceğiz. Yine hayaller görmeye başlıyoruz. En sonunda Rosa karşımıza dikiyor. Ancak demir parmaklıkların karşı tarafında. Bizim işimizde onun yanına gitmek. Burada yapacağınız tek şey çok fazla dolaşmak ve çok dikkatli olmak. En sonunda Rosa'nın yanına gidiyoruz. Sonra merdivenlerden aşağıya inin. Videoyu izledikten sonra bize saldıranların hepsini öldürün ve karşı tarafa gidin. Rosa bizi orda bekleyecek

St. Joseph's Secondary School

İlerleyin ve sağdaki yoldan gidin. Buradan balyoz alacağız. Balyozu aldığımız yerdeki kapıdan çıkın ve tellerle yapılmış kapının kilidini kırın. Yukarıya çıktığımızda zaten tek yol var. O yolları izleyin. Ancak saldırılara çok dikkat etmeniz lazım. Tahtaların oraya geldiğimizde ise, üstü yazılı tahtanın yanına gidin. T'y basın ve silginin üzerindeki izi çekin. Sonra geriye dönün ve yola devam edin. Basketbol salonunun oraya geliyoruz, sağda ki kapıdan çıkın ve merdivenlerden atlayın. Soldaki kapıyı açmak için balta gerekiyor, onun için sağda ki yolu takip edin. Saldırılara hazırlıklı olun. Şimdi ise en zorlu kapışmaya geldik. Büyük ve acımasız kadını öldürmeliyiz. Ancak bu o kadarda kolay olmayacak. Ne kadar çok elektrik şoku ve darbe vurursanız öldürmeniz o kadar kolay olur. Öldürdükten sonra elindeki küçük baltayı alın ve masanın üstünde yatan elinde aradığımız balta bulunan kişinin kolunu kesin ve baltayı alın. Geriye dönün, balta ile kırılacak kapıyı kırın. Basketbol sahasının ortasındayız. Karşı taraftaki elektrik devresine gidin ve çalıştırın. Sonra basketbol potası iniyor. Yanına gidin, potanın üstünde bir tane kol sallanıyor. Onun parmaklarının ucunda ki izi fotoğrafını çekin. Sonra arka tarafınızdaki delikten aşağıya atlayın. Park'a geliyoruz, yine hayaller görmeye devam ediyoruz. Ondan sonra bir hayli kalabalık grup bize saldıracak dikkatli olun. Sonra karşı taraftaki tellerin oradan girin. Aşağıya atlayın ve camdan girin. Burada ilk yapacağımız iş küreği bulmak, dolapların bulunduğu yeri gezin. Doğru dolaba gelince ekranın sağ alt köşesinde uyarı çıkacak. T'ye basın ve dolapların üzerinde gezdirin. Aradığımız dolap sağ tarafta bulunuyor. Bulduktan sonra üstündeki şekilden delili alın ve dolabı açın. Sonra cesedin resmini çekin. Telefonla yolladıktan sonra cesedin yüzünün resmini çekin. Ancak bu esnada ceset canlanacak ve bizden yardım isteyecek. Bizde seni bu hali kimin getirdiğini sorduğumuzda, o da aradığımız adamı söyleyecek. Sonra adam yere düşüyor. Bizde küreği alarak kapının oraya gideceğiz. Zaten bir tane kürek ile açılan kapı var. Kapıyı açın ve vanayı kapatın. Yoldan devam edin, havuzun yanına gidiyoruz. Aşağıya atlayın. Sonra yine hayal görmeye başlıyoruz. Bu sefer hayalde saldırılara karşı koyuyoruz. Zor bir bölüm olabilir. Karşı taraftaki cesetten makineli tabancayı alabilirsiniz. Hepsini öldürdükten sonra hayal bitiyor ve bizde yukarıya çıkıyoruz. Karşımızdaki kapıyı kırmak için balta gerekiyor, yandaki kapıdan baltayı alın ve dışarıya çıkın. Her an karşınıza birisi çıkabilir dikkat edin. Kapıyı kırın ve ilerleyin. Dolaplarla dolu bir yerdeyiz, soldaki yoldan ilerleyin. Sırası ile tuvaletlerden, lavabolardan geçin. Hayal görüyoruz, sonra kapıda bizi bekleyen adamın yanına gidin.

Apple Seed Orchard

Hemen T'ye basın ve duvarda ki yazının resmini çekin. Burada bizim için önemli olan, merdivenlerden yukarıya çıkan yazıları takip etmek olacak. O yüzden merdivenlerden yazıları takip edin. En sonda bir dolapta duruyoruz ve kapağa açınca karşımıza çıkan yazının fotoğrafını çekiyoruz. Tabi yanında ki balyozu alıyoruz. Kapıdan çıkın ve soldan devam edin. Kapısında kilit olan kapıyı balyoz yardımı ile açın. Yukarıya çıkın ve soldan devam edin. Burada hayalet bize saldıracak dikkat edin. Sonra duvarda ki yazıları takip etmeye devam edin, delikten aşağıya atlayın ve yazının bittiği yerdeki yazının resmini çekin. İlk giriş kata gidin. Sağda ki yoldan ilerleyin, mutfağa gelince fırının kapağını açın ve içindeki yazının resmini çekin. Sonra en alt kata iniyoruz. Burada da bir tane lavabo var, onun içindeki yazının resmini çekin. Bodrum katta ayna çıkacak karşımıza. Aynayı açtığınızda bir oda çıkacak. O odanın ortasında masa var. Oraya gidin ve üstündeki gazetenin resmini çekin. Bundan sonra evi canavarlar basacak. Yukarıya çıkın ve önünüze çıkan bütün insanları öldürün. Sonra merdivenlerden piyano inecek. Bir tane balta bulun, baltayı insanların elinden alabilirsiniz. Baltayı alın ve piyanonun yanına geçin, piyanonun yan tarafını kısmı kırın yukarıya çıkın. Sağdaki kapıdan girin ve ilk odaya girin. Yerde yatan adamın parmaklarındaki rengi çekin. Sonra videoyu izleyin. Video geçtikten sonra kaçan adamın peşinden gidip onu öldürmelisiniz. Onunla kavgaya başladığınız zaman ki videoyu izleyin ve bölümü bitirin.

Processing Center

Yangında bir parmağımız kopuyor. Hemen kenardan yürüyerek yangından kurtulun. Çıktıktan sonra kapıdan girin ve ateşli tahtayı alarak yola devam edin. Karşınızdaki kapıdan geçin, yolu takip edin. Karşımıza bir hayli güçlü bir yaratık geliyor. Çok dikkatli olun burada sağlık bulamıyoruz. Yaratığı rahat öldürmek için vur kaç taktiğini kullanın. Vurun ve kendinizi korumaya alın. Zorda olsa canavarı öldürdükten sonra ilerleyin. Köprünün oraya geldiğimizde, canavarlar çoğalıyor. Burada da dikkat edin ve hepsini öldürün. Yola devam edin ve sağdan yukarıya çıkın. Kapıdan girin ve masadaki silahı ve sağlık paketini alın. Soldaki kolu indirin. Aşağıdaki kapı açılacak. Ancak aşağıdan misafirlerimiz geliyor, öldürün ve aşağıya inerek devam edin. Kulübenin oradan sağlık kutusundan sağlık alabilirsiniz. Burada da karşımıza yaratıklar çıkıyor öldürün. Sonra hayalet çıkıyor karşımıza, öldürmekte zorlanabiliriz. Vur kaç taktiğini burada da kullanabilirsiniz. Hayaleti öldürdükten sonra yukarıya çıkın ve iki tane canavar çıkıyor. Onları öldürün ve devam edin. Amacımız karşı ki eve ulaşmak, ulaşana kadar bir sürü yaratık gelecek. Etraftaki silahları ve sağlıkları dikkatli kullanın. Evin önüne gediğimizde kapının üstündeki sopayı alın. Hayal görüyoruz. Evin içindeyiz, burada bir hayli zorlanacağız. Çünkü yaratıklar toplu halde geliyorlar. Etrafta sağlık kutuları var. Herkesi öldürdükten sonra gerçek yaratıkla dövüşme vakti geldi. Bu hayalet hemen ölmüyor. Ancak hızlı ataklarla bizi hemen öldürebilir. Onun için hayalet saldırdığı zaman geri çekilip saldırıdan sonra vurmalıyız. Hayalet yere düştüğü zaman ise hemen yanına gidin ve 1 rakamına basarak hayaletin üstünden korumayı çıkartın. Sonra hayalet yukarıya çıkıyor. Sizde merdivenlerden yukarıya çıkın. Sağlık kutusundan sağlık doldurabilirsiniz. Yukarıya çıktığımızda aynı şekilde yaratık saldırdığı zaman geri çekilip sonra vurmalıyız. Yine yere düştüğü zaman 1 rakamına basın. Hayal görüp bir başka boyuta geçiyoruz. Yine hayaletle karşılaşıyoruz. Aynı şekilde yine hareket edin, bu sefer yaratık aşağıya düşüyor ve yanarak ölüyor. Sonra uzun bir video gerecek. Video esnasında arabadan inip bagajı açtığımıza öldüremediğimi adam çıkıyor karşımıza. Bir süre sonra videodan çıkıyor ve 5 saniye içinde adamı öldürmemiz gerekiyor. Hemen ateş ederek adamı öldürün ve videoyu izleyerek oyunu bitirin.


eFSaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Michael Jackson - Smooth Criminal BonCuK Yabancı Video Klip 0 09.11.07 01:32
Alien Ant Farm - Smooth Criminal (tr) nhan Rock 0 27.07.07 01:54


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.