ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21.02.09, 23:18   #1 (permalink)
aggressive
 
eFSaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: not connected
Mesaj Sayısı: 4.393
Konu Sayısı: 1023
Takım: Trabzonspor
Rep Gücü: 72894
Rep Puanı: 7287628
Rep Derecesi : eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000
Ruh Hali:

Standart Conflict: Desert Storm Tam Çözüm
Oyunumuz 1990-1991 yıllarında birçoğumuzun hatırladığı o sıradışı ABD harekatının konuları ele alıyor. Oyun boyunca Bağdat-Kuveyt-Arabistan-Basra bölgelerinde 4 kişilik bir takım ile bize verilen görevleri başarmak için aldığımız emirler doğrultusunda ilerliyoruz. Oyun grafik açısından çok çok iyi olmasada ses efektleri (silah, insan ve patlamalar) mükemmel diyebilim, Oyunda bir kaç yerde açılması gereken kapı veya kurtarılması gereken rehineler için düğmeler arıyorsunuz. Geriye kalan kısımlarda bol kan ve koşuşturmaca var. Iraklılar gerilla savaşı yaptığı için ne zaman nereden ne şekilde çıkacakları belli olmuyor. Oyunda bir savaşta kullanabileceğimiz hertürlü silahı kullanıyoruz. Ağır makinalılardan, gözetleme helikopterlerine, apachilere, zırhlı araçlara, tanklara kadar herşey karşımıza çıkıyor, özellikle sisli ve kum fırtınasının olduğu yerlerde tankları yok etmek için biraz uğraşıyoruz. Oyunda ABD askeri araçlarını ve tanklarınıda kullanabiliyoruz özellikle tanklı bölümler iyi tasarlanmış.
Oyunun kontrolü ve oynanmasına gelince bir çok şeyi adam çağırmayı, adam mevzilendirmeyi, silah seçmeyi tek tuşla yapamıyoruz alt veya şift tuşlarını kullanmak gerekiyor. Bu yüzden oyunun traning bölümünü mutlaka oynamanızı tavsiye ederim. Adamlarımızın yapay zekaları istediğim gibiydi, çok ağır bir yara almadıkça kendi kendini iyileştirebiliyorlar veya bıraktığınız yerde ölene kadar savunma yapabiliyorlar. Bölüm snlarında adamlarınızın yaptığı kahramanlığa göre rütbe alınıyor. Oyun 15 bölümden oluşuyor ve her bölümde iki save hakkınız var. Özellikle ABD - IRAK savaşının stresini yaşadığımız bugünlerde oralarda neler oluyor sorusuna bu oyunla belki biraz cevap bulabiliriz.

BÖLÜM 01 : The Invasion of Kuveyt 02 Ağustos 1990

(Bölüm ABD li askerlerin bir köprüde vurulması ile başlıyor ve timimizi bir helikopter ile olay yerine yakın bir yere bırakıyor) Sağ taraftan yoldan devam edin karargah girişindeki ağır makinalı ele geçirin geldiğiniz yönden gelen askerleri öldürün. Sol taraftaki kulübeye girin ve medikit alın pencereden çatıdaki adamı vurun. Karşı binaya girip tanksavarı ve cephaneyi alın içeride pusuya yatıp gelen askerleri öldürün. Dışarıya çıkın yolu takip edin ileri karargahtaki askeri vurun. Binaya girip esir askeri kurtarın (hertürlü kapıyı açmak, bir şey almak için R tuşu) köprüye ilerleyin C4 taşıyan asker ile köprüyü C4 leyin geri çekilip el kumandası ile patlatın. Haritadaki çıkış yerine ilerleyin yolda karşınıza çıkan askerleri öldürün. İlerideki kırmızı işaret fişeğinin tam üzerine gelin sizi helikopter gelip alacak.

BÖLÜM 02 : Safe Passage 03 Ağustos 1990 Kuveyt

Bölüm başlar başlamaz bir grup sivilin üzerinize doğru geldiğini göreceksiniz hemen duvar kenarına geçip ilerideki askerleri vurun. Sağ taraftan ilerleyip küçük pazar yerine gidin ve esiri kurtarın böylece ilk görevi tamamlamış olacaksınız. Karşıdaki araya girip tanksavarları alın aşağıdan gelen askeri vurun, gelen tankı imha edin (Karışıklığı önlemek için ağır silahları bir adamda toplamanızda fayda var) F1 ile haritayı açıp 3. noktaya ilerleyin CONNOR ekibe katılacaktır Yine pusuya yatıp gelen askerleri öldürün ve tankı imha edin. Yolun sonuna ilerleyin ve sağdan merdivenlerden çıkın hemen çıkışta sağdaki tankı imha edin. Sol tarafa doğru yoldan devam edin köprü bitiminde sola dönün ve ilerleyin bitime doğru 3-4 askeri öldürün ileride sizi bekleyen helikoptere binin.

BÖLÜM 03 : Operation Desert Storm. 17 Ocak 1991

Helikopterimiz bizi etrafı scud ve sam füzeleri ile dolu bir araziye bırakıyor. (Siz siz olun benim gibi etraftaki keçi sürülerini vurupta sonra cephaneye ne oldu ya diye yakınmayın) Vadiden ilerleyin sağ taraftaki kampı imha edin çok asker geleceğinden tüm ekiple girmeniz iyi olur. İleride soldaki köprüden geçip makinalı yuvasına girip cephane alın makinalı tüfek ile gelen kamyonu imha edin. Yolu takip edip ilerideki iki ağır makinalıyı imha edin. Haritayı açıp karargaha doğru ilerleyin. Nöbetçiyi öldürüp karargaha girin, Kum çuvallarına siper alıp gelen 15-20 askeri öldürün. Sol taraftaki füzeyi imha edin . Sol tarafa devam edip uçak hangarını bulun R tuşu ile şifreyi girip kapıyı açın içeride nöbetçileri öldürüp uçağı imha edin. Buradan çıkıp soldaki füzeyi imha edin. Nöbetçi kulübesine doğru ilerleyin binanın arkasına gidip uçağı imha edin. Sağdaki binanın üst katına çıkıp füzeyi imha edin. Binadan inip yandaki binaya girin ve füzeyi imha edin. Haritayı açın çıkışa ilerleyin.

BÖLÜM 04 : Desert Watch 19 Ocak 1991 Saudi Arabia

Vadiden ilerleyin gelen askerleri vurun ilerideki tankı ve füzeyi imha edin. İlerlemeye devam edin yolunuza çıkacak scud füzesini patlatın size doğru gelecek tankı imha edin. Haritayı açın ve karargaha doğru ilerleyip cephaneyi alın ve seyir halindeki konvoyu uzaktan yokedin. İleride görünen Scud rampasını imha edin pusuya yatıp patlamaya gelecek olan askerleri öldürün. Karargaha geri dönün ve computeri bombalayın. haritayı açın çıkış yerine doğru ilerleyin. Kırmızı işaret fişeğinin üzerine gelin helikopter sizi gelip alacak.

BÖLÜM 05 : Scud boulevard 21 Ocak 1991 Irak

Introda askeri kamyonla kargaha askerleri ezerek giriyoruz. Kum fırtınası görüşü çok etkiliyor, ilerisini pek göremiyceğiniz için haritadan hareketli scud kamyonunun yerini tesbit edip bulun ve takip edin , kamyon sizi karargaha ve küçük bir yerleşim yerine getirecek. Durduğunda scud rampasını imha imha edin soldan bir tank gelecek hazırlanıp onuda yokedin. Caminin yanına gidip ağır makinalıyı ele geçirin ve karşıdan gelen 20-25 askeri öldürün. Soldaki binaya girip alt ve üst katlardaki askerleri öldürün. Dışarıya çıkıp karşınızdaki yoldan devam edin sol tarafınızda kum tepelerine saklanmış scud füzesini bulup imha edin . Füzenin yanındaki rampadan çıkın ve bitiş noktasına ilerleyin.

BÖLÜM 06 : Scud alley 22 Ocak 1991 Irak

Yine çöldeki kum fırtınasının arasında scud füzlerini imha görevindeyiz. Jons ile yola inin yolun ortasında tankı göreceksiniz uzaktan tankın makinalı tüfeğindeki askeri vurun , sağdan tepeye çıkın ağır makinalıyı imha edin, tankın yanına gelip C4 leyin uzaklaşıp patlatın. Takımınızı çağırıp mevzilenin ve karşıdan gelen 10 askeri öldürün. (Foley'in silahı bu işler için ideal) scud rampasına doğru ilerleyip cephaneleri aldıktan sonra rampayı patlatın. İlerleyin ve gelen tankı imha edin, sağdaki scud rampasını imha edin ve sağ tarafa doğru kayaların yanından ilerleyin , önünüze çıkacak scud rampasını yokedin ve sesini duyduğunuz gözetleme helikopterini anti-hell ile yokedin. Olduğunuz yerde bekleyip gelen 10-12 askeri uzaktan vurun kenardan ilerleyip tankı imha edin, tekrar siper alın ve grup halinde gelen askerleri vurup ilerleyin önünüze çıkacak scud rampasını patlatın. Haritanızı açıp çıkışa doğru ilerleyin ilk askeri gödüğünüzde pusuya yatın koşarak gelen 20-25 askeri öldürüp çıkışa doğru ilerleyin.

BÖLÜM 07 : Crash & Burn 24 Ocak 1991 Irak

Arazi görevindeyiz bu bölümde ıraklı askerler bizim helikopteri inerken düşürüyorlar pilotlar yaralanıyor (Kara Şahin Düşüyor) Kayaların önündeki bütün cephaneleri alın 3 nolu adamınızda tansavar olduğundan diğer tansavarlarıda ona alın. 3 adamınızı pilotları korumak için mevzilendirin. Askerinizle sol tarafa ilerleyip (kafanızı kaldırmayın) ilk tankı imha edin. Sol tarafa ilerleyip ikinci tankı imha edin o sırada gelen pilotları öldürmeye gelen askerleri uzaktan adamlarınız öldüreceklerdir. Soldaki vadiden iki tank gelecek onları ıskalamadan imha edin. Vadinin tepelerine dikkat edin keskin nişancılar ateş etmeye başlıyorlar. Pervane seslerinden anlıyacağınza göre iki helikopter geliyor helikopterleri sizi görmelerine fırsat vermeden düşürün. Sol vadiden gelen askerleri öldürün. Sağdaki vadiden gelen tankı imha edin pilotlara ateş etmesine engel olun. Birden arkanızda bir helikopter göreceksiniz ... Helikoptere doğru ilerleyin.

BÖLÜM 08 : Patriotic Defense 30 Ocak 1991 Saudı Arabia

İntrodada 3 tankı gördüğünüz gibi bölüm tank ateşi ve füzeler eşliğinde gececek. cephane sorunu olduğundan mümküm olduğu kadar tankları C4leyin. Sağ tarafta köşedeki tankın oraya jons ile gidip C4 yerletirin ve geri dönüp el kumandası ile patlatın bulunduğunuz yer sağdan ve soldan gelen askerleri gördüğünden mevzi alıp iki taraftan gelen askerleri vurun. Sol taraftaki yoldan (binek arabanın olduğu) jons ile ilerleyip uzaktan tankın üstündeki adamı vurun sürünerek gidip C4leyin geri çekilip mevzi alın ekibinizi çağırın ve C4 patlatın. Ekiple tankın yanına ilerleyin (çamasırların olduğu sokağa) mevzi alıp gelen 25-30 askeri öldürün, cephane sol tarafta kamyonun yanında var tanksavar ve cephaneyi alın geri dönün ve tam karşıdaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Sol taraftan aralıktan ilerleyin ve ileride gördüğünüz tankı patlatın, hemen solundaki makinalıyı ele geçirin ve makinali yönündeki gelen tüm askerleri öldürün. Makinalıyı bırakıp ilerleyin 2.sağ aradan girip ilerdeki tankı imha edin. Tankın yanına gelip ilerdeki iki askeri öldürün onların yanındaki tansavarı alın. Haritanızı açın merkezde bir park var (havuzlu) oraya ilerleyin küçük bir binada güçlü bir tank onu ıskalamadan vurun (tanksavar füzeleri bu bölümde çok değerli) (ben tansavar harcamayı uygun görmediğim için yandan jons ile sürünerek C4ledim) Bu görev bittiğinde çok iyi mevzilenin 4 taraftan tank ve asker saldırı olacak ve siz meydanda kalacaksınız elinizde ne varsa kullanın. Güvenliği sağladığınızda haritayı açın ilk geldiğiniz yere geri dönün arkada küçük bir pazar yeri var onun yanından tünele girin ilerdeki adamı vurun ve görevi bitirin.

BÖLÜM 09 : Operation Desert Saber 24 Şubat 1991 Basra

Bu görevde bize yardımcı olacak bir hammer jeep var. Vadi boyunca ilerleyip radarları ve tankları imha edeceğiz. Fakat jeepimiz asker ateşinden bile yavaşlayıp patlayabiliyor oyüzden ilk denemeden sonra jeepi arkada bırakıp füzlerini kullanmak için saha güvenli oldukça ilerledim. Jeep ile ilerleyebildiğiniz kadar ilerleyin. İsterseniz adamlarınız ile de ilerleyebilirsiniz. Yol boyunca tüm askerleri vurun. (yok eğer ben Hammera 4 kişi biner yolun sonuna kadar da giderim diyorsanız bol şans diyorum) Ben bu bölümde 3 ve 4 nolu askerle ilerledim sam füzelerinin radarları ve kontrol odaları C4 ile patlıyor ve birkaç tank içinde 3 nolu adamımdaki füzelere ihtiyacımız var. Vadinin sonuna kadar gidip sol taraftaki füzelerin bulunduğu karargaha girin sam füzelerini imha edin. Ağaç köprüden geçip ileriye gidin ve füze rampasını imha edin. Demir köprüye gelip tanksavarı alın ve köprünün diğer tarafındaki tankı imha edin ve askerleri öldürün. Karşı tarafa geçip Bradleyde bulunan Tornado Lazer ile köpüyü hedefleyip patlatın ve yoldan ilerleyin.

BÖLÜM 10: Cavalry Chage 26 Şubat 1991 Irak

Bu bölüm gece operasyonu olacak ve emrimize bir amerikan tankı verilmiş. Bölüm başlar başlamaz tam önümüzde bulunan iki ağır makinalı yuvasından yoğun ateş ediliyor. Bu ateşler tankınızın ağır gitmesine ve biraz daha ateş alırsanız infilak etmesine neden oluyor . Tankımız bir füze ile imha olduğundan üzerindeki değerli füzelerden kritik noktalarda yararlanmak için iki askeri içinde bırakıp 3 ve 4 nolu askerler ile ilerledim. İik ağırmakinalı yuvasını imha edip ve sağdan ilerleyin sağdaki yamaça çıkın (adamlar artık füzelerle ateş ediyorlar) iki askeri vurun. Aşağıdan soldan gelen ikili askerli vurun. Yamactan inip yoldan devam edin, sağdaki tepeye tanklara görünmeden çıkın siperdeki tanksavarı alın ve aşağıdan gelen 25-30 askeri vurun. Tepenin en yukarsına çıkın ve soldaki hemen önünüzdeki ve sağda ilerde size ateş etmeye hazırlanan tankı imha edin. Ağaşıya inin ve yollardaki demir stoperleri C4 leyin böylece tankınıza yol açmış olacaksınız. ilk sağa kıvrılan yolun sonunda bir açıklık var oraya ilerleyin aşağıdaki tankı ilerideki ağır makinalıyı ve hemen altınızdaki ağırmakinalı yuvasını imha edin.

Geri gelip yoldan aşağıya devam edin sola dönüşte dikkatli olun ileride güçlü bir tank mevzilenmiş tankınızda bulunan füze ile imha edin. Vadiyi takip edin. Büyük bir yer altı sığınağına geleceksiniz. Onu koruyan tankları imha edin tankınızdaki füzeler buna yetiyor. Tankı bırakıp yeraltı sığınağına gidin sığınağın içinde kısa bir gezinti yapın ve önünüze kim çıkarsa öldürün. alt tarafta saklanmış ağır makinalı yuvalarını bulup imha edin. haritaya bakın ve çıkışa ilerleyin. (Eğer bölüm bitmediyse yolda ileride ABD tanklarının geçişini engelleyecek metal stoperlerden kalmış demektir Stoperleri kontrol edip C4 leyin.)

BÖLÜM 11 : Covert Operations 27 Şubat 1991

Özellikle bu bölümde ses kartınızın nelere kadir olduğunu görüyorsunuz. Görevimiz 3 esiri kurtarmak ve onları ne olursa olsun sağ tutmak. Haritanızı açıp ilk görev yerinizi belirleyip ilerleyin yoldaki uçaksavar bataryalarını yokedebilirsiniz. Karargaha geldiğinizde karargahın etrafında ilerleyip biri sabit olan ki tankı imha edin özellikle sabit tank son esiri kurtardığınızda esiri öldürüyor. ve siz karargahın içinde olduğunuz için onu vuramıyorsunuz (bunu anlamak için bölüm bitimine yakın olmak gerekiyor) ilk karargah girişine geri dönüp içeriye girin soldaki iki binanın içinde rehineler var rehineleri kurtarın onlar güvenli bir yere doğru koşuyorlar onlara eşlik edip koruyun . Haritanızı açıp L şeklindeki binaya ilerleyin üst katına çıkıp son rehineyi kurtarın rehineyle birlikte güvenli bölgeye ilerleyin. Ü ç esir toplandığında hep birlikte çıkışa doğru koşuyorlar yanlarından giderek sizi engellemeye çalışacak askerleri öldürün. Köprü üzerindeki kamyona kadar gidin.

BÖLÜM 12 : On The Brink 28 Şubat 1991 Bağdat

En kolay görevi yapacağız . Bir fabrikanın etrafındaki girişi temizleyeceğiz . Haritada da gördüğünüz gibi U biçiminde bir yol var ve her köşede bir tank var her tankı vurduğunuzda bir grup asker geliyor. Sadece yoldan ilerleyip önünüze ne çıkarsa imha edip öldürün.

BÖLÜM 13 : Edge Of Destruction 28 Şubat 1991

Biraz önce yolunu temizlediğimiz fabrikanın içinde buluyoruz kendimizi haritadan büyük bir fabrika gibi görünsede yapacağımız operasyon kısa ve basit. Haritayı açın ve ilk görev yerinizi tesbit edin. İki tank ve askeri yokedin. İşaretli binaya girip Saddamın yok kardeşim bizde öle şeyler dediği Plutonium maddesini alın. Binadan çıkıp ilerleyin büyük bir füzeye geleceksiniz son adamınız hemen füzeye gidiyor ve üzerinde çalışıyor bu 2 dakika kadar sürüyor ve kapıdan yığınla asker geliyor çalışma bitmediği için sizde mevzilenip çalışan adamınızı koruyorsunuz. İşlem bittiğinde tam karşıdaki araya gidin ve devam edin.

BÖLÜM 14 : Countwer Attack 02 Mart 1991

Introda gördüğünüz General Aziz (her nekadar piyasda saddamı vuruyon abi fısıltısı dolassada bu General Aziz) İntroda ve görev yazılarından anlayacağınız gibi herşey hızlanıyor, General Azize yaklaştıkça korumalar ve askerler bayağı deliyorlar. Sağdaki büyük kalenin üzerindeki askeri vurun sol tarafta tepedeki ve köprünün üstündeki askeri vurun. Büyük köprünün ayaklarından ilerleyin soldan ve sağdan çok asker geliyor savunma yapıp püskürtün. Tam karşıda bir tank var onu imha edin sol tarafa ilerleyip cephane alın. Vurduğunuz tankın arkasından iki tank daha geliyor onlarıda vurun. Vadinin solundan ilerleyin ileride iki ağır makinalı yuvasını uzaktan vurun sağdan ve soldan gruplar halinde askerler geliyor hepsini öldürün. Yolunuza mayın lar çıkacak el bombası ile temizleyin. soldan ilerleyin taş bir köprüye geleceksiniz soldan güçlü bir tank çıkıyor onu yok edin köprüden sağ tarafa geçin. Pek direniş olmıyacaktır. Soltaraftan geldiğiniz yöne doğru devam edin büyük köprünün altından geçin sol tarafta cephaneyi alın ve gelen helikopteri düşürün. Sol tarafta demir kapılı bir giriş var girişi füze ile patlatın. İçeriye girin.

BÖLÜM 15 : Lights Out 02 Mart 1991

Bölüm kaleye girişinizle başlıyor. Cephane yeterli miktarda etrafta verilmiş. Her dönemeçte bir ağır makinalı ve onu koruyan askerle var. Koridoru temizleyerek devam edin çıkışa geldiğinizde sol tarafta bir tank var onu imha edin. Merdivenlerden çıkıp sam füzelerini imha edin. Haritanızda diğer sam füzelerini yerlerine bakıp onlara ilerleyin. Son sam noktasıda Genaral Azizin sığınağının çevresinde bulunuyor. Tornado Lazer ile yer belirleyip son bir hamleyle gelen özel kormuları ve general Azizi öldürün. Kaçarsa takip edip arabasının orada işini biritin. Son bitiş İntrosunda bunca şeyi neden yaptığınızı anlatan görüntüler göreceksiniz.


eFSaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Desert Strike MaStEr Oyun Hileleri 0 09.02.09 05:26
Desert Thunder MaStEr Oyun Hileleri 0 09.02.09 05:26
Sting - Desert Rose kmc Yabancı Video Klip 1 28.01.07 16:12
Pemra Palm Desert Kaliforniya'da! alayına_gider Spor genel 0 26.01.07 15:17


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.