ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02.03.09, 15:33   #1 (permalink)
aggressive
 
eFSaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: not connected
Mesaj Sayısı: 4.393
Konu Sayısı: 1023
Takım: Trabzonspor
Rep Gücü: 72894
Rep Puanı: 7287628
Rep Derecesi : eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000
Ruh Hali:

Standart Freelancer Tam Çözüm
Uzay simülasyonları ender piyasaya çıkan oyunlardır. Hele iyi olanlarını bulabilmek daha bir zordur. Bunların hepsini bulabildiğiniz bir oyun buldunuz, oynadınız, bitirdiniz diyelim o zaman da pişmanlık duyarsınız. Kimbilir yenisi ne zaman gelir. Bu tür oyunların en iyisi de tartışmasız Tie Fighter serisidir. Lucasarts bu oyunlarda gerçek bir uzmandır. Yaptığı tüm oyunların hakkını da verir, bize de gidip gene George amcamızın cebini doldurmak kalır.

Oyunumuz Freelancer ileri düzeyde güzel grafiklere sahip. Tie Fighter serisine göre kolay sayılır. Ancak oyun bir hayli uzun. O yüzden hemen görevlere başlayalım.

MISSION 1

Manhattan, New York

Beer Glass Icon'una tıklayalım, barmenle biraz konuştuktan sonra bize Jun'ko Zane ile konuşmamızı söyleyecek.Gidip Jun'ko Zane ile konuşalım.Bir süre sonra onunla Equipment Dealer'da buluşalım.Bize standart bir gemi verecek ve 2000 kredilik bir iş önericek. İşi alalım ve Launch Pad'e gidip uzaya çıkalım.Burada bizi kumanda edecek olan Michael King'i tanıyacağız.Gemimiz çalıştıktan sonra üç pencere açılacak bunlardan soldaki waypointler, ortadaki harita, sağdaki de görevlerimiz ve görevi tamamlayınca alacağımız ödül.

Avenge The Donau

Buradaki görev tüm düşman gemilerini yoketmek.Kolay bir görev pek çok yardımcı gemi var yanımızda, bir çeşit antreman.Tüm gemileri yokedince Forth Bush'a gidin ve iniş yapın.

Join The Convoy

F4 ile hareket planlarını görelim ve USV Brandt'e uçalım.Görev Liberty President ile görüşmeye gelenleri öldürmek.Trade Lane içindeyken birkaç Rogue bizi rahatsız edecek,onları temizleyelim.Ancak daha fazlası gelecek. Aldığımız emir onlara bulaşmamızı gerektiriyor.Biz de bulaşmayalım.USV Brandt grubuna katılalım ve Trade Lane'e geri dönelim.Pittsburg gezegeninin üssüne iniş yapalım.

Pittsburgh, New York

Bu görevde kralın bizim yardımımıza ihtiyacı var bize Liberty Rogue'larının gizli üssünden bahsedecek ve onu yoketmek için bize ihtiyacı olduğunu söyleyecek.Uzayda kendisiyle buluşmamızı isteyecek.Uzaya çıkmadan önce Equipment Dealer'a gidin ve ihtiyaçlarınız tamamlayın.Hazır olunca Launch Pad'e gidin ve uzaya çıkın.Bazı gemiler de bize katılacak.Epsilon 1 ile bir takım oluşturun.Bu sırada Hapishane gemisinden(Prison Ship) bir mesaj gelecek. Saldırıya uğramışlar ve hala ateş altındalar.Hemen oraya gidin ve gemiyi koruyun.Yokedilmesine kesinlikle izin vermeyin.

Continue The Search Pattern

King bizi yeni bir waypoint'e yönlendirecek.Emirleri dinleyelim.Bu sırada Beta 42ten yardım çağrısı gelecek.Tüm düşman gemilerini yok ederek ona yardım edelim.

Beta 4 Report

Buradaki görev silah platformlarını yoketmek.Bunlardan iki tane var ve bir tane de üs mevcut.Üste 6-7 tane gemi var.3-4 tane gemi yokettikten sonra silah platformlarına ateş edelim.Aşağı yukarı 60 civarında bir hızla uçun ve platformlara ateş edin.Bunu da halledince Delta Wing gelip üssü havaya uçuracak.

Criminal Base Destroyed

Pittsburg'a geri dönelim.Şimdi burada kendinize barda yeni görevler bulabilir ve kredinizi arttırabilirsiniz.Daha iyi gemiler almak için de Equipment Dealer'a uğrayın.Kolay görevler seçin kendinize, mesela birini öldürmek veya rehin almak gibi. Bu görevlerin sonunda yeni bir dost ve düşman kazanıyorsunuz bunu aklınızda tutun.(Yardım ettiğiniz grub dostunuz, öldürdüğünüz veya rehin aldıklarınız ise düşmanınız oluyor.).İlk görevler dizisi siz level 3'e ulaşınca son buluyor.

MISSION 2

Level 3 olunca Juni bizimle iletişime geçecek.Onunla Planet Manhattan'daki barda buluşalım ve bize vereceği görevi kabul edelim.

Manhattan, New York

Buradaki görev,Sean Ashcroft'u bulup,onun New York'a girmesini engellemeliyiz.Ayrıca alien aircraft'ın yerini belirlemeliyiz.Lunch Pad'e gidince Trent ile Lonigan arasındaki olaya tanık olacağız.Juni trent'i uyandırdıktan sonra uzaya çıkalım.Trent ile King konuşacakVe Trent Colorado Jump Gate'e gidecek.

Outside New York

Waypointleri takip edelim ve Jump Gate'de duralım.Burada artifact'ı bulmak için gemileri aramalıyız (O). Bilinmeyen OE gemisini araştıralım.

Head to Pueblo Station

Juni yeni bir waypoint verecek.Waypointleri takip edelim ve Pueblo Station'a varalım.Bu sırada Rogue'ların saldırısı başlayacak.Pueblo Station'ı koruyalım ve tüm Rogue'ları temizleyelim.Bu arada Ashcroft'un gemisinde bir izleme aygıtı olduğunu anlayacağız.

Chase Ashcroft

Buradaki tek amacımız Ashcroft'u ortadan kaldırmak.King Ashcroft'un gemisini bir türlü yok edemiyor.Biz çevremizdeki düşmanları fazla uğraşmayın , Ashcroft'a yaklaşmaya çalışın.Yeterince yaklaşınca Ashcroft'un gemisini halledin.Bundan sonra çevredekilerin icabına bakabilirsiniz.

Return Ashcroft

Manhattan'a dönünce King bize pek çok hikaye anlatacak.Daha sonra Jump Gate'ten geçince Juni bizimle Battleship Missouri'de buluşacak.Missouri'ye giderken Fort Bush'ta saldırıya uğrayacağız.Bu saldırıyı atlatalım.Missouri yavaş yavaş görünmeye başlarken King acil bir mesaj alacak ve Pittsburg'a gitmek üzere ayrılacak.Missouri'ye girince Juni bize söz verdiği bonusu verecek.Liberty bölgesindeki tüm Jump Gate'leri açacak.

Buradan sonra gene mission 1'deki gibi serbestsiniz.Kendinizi geliştirecek görevlere çıkın,kredi kazanın ve yeni gemiler alın.Bu arada bu bölümdeki savaşlar daha zor o yüzden dikkatli olun.Kendinizi hazır hissettiğinizde yeni görev için Juni'ye gidin.

MISSION 3

California'daki California minor'a gidelim.Juni ile barda buluşalım.Yeni verdiği görevi kabul edelim.Burada Magellan Gate'ten Willard Station'a giden, alien artifact taşıyan gemilere eskortluk yapacağız.

Enterance To Barrera Passage

Juni ile uzayda buluşalım.Konvoyla buluşmaya San Diego station'a gidelim.Konvoya katılalım ve Barrera passage'a gidelim.4 tane NAV buoy çıkacak karşımıza asıl sorun üçüncü olanda ona dikkat edin.Her neyse konvoyu koruyun ve outcastleri yok edin.Bundan sonra Willard Station'a gidin ve geminizi olabildiğince güçlü silahlarla donatın.İşiniz bitince tekrar Juni ile uzayda buluşun.Konvoya olan saldırı hakkında daha fazla bilgi edinmek için onunla biraz gezinin.Daha sonra Jump Gate'e gidin ve yolunuzu tıkayan gemileri yokedin.Planet California minor'a gidin ve Walker'la konuşun işiniz bitince gene yukarıda Juni ile buluşun.Şimdi de Walker'ın cruiser'ının yanına gidin.

Respond to Station Willard

Willard Station'dan acil durum sinyali gelecek.Rheinland gemileri tarafından saldırıya uğruyorlar.Walker'ın filosuyla beraber oraya gidin.Öncelikle gunboatları vurun ve daha sonra hızlıca 3 bomber'ı torpidoyu ateşlemeden yokedin.Bundan sonra geriye kalanları da yokedin.

MISSION 4

Manhattan, New York

Manhattan'da Juni ile buluşun.Konuşma bitince size seslenenle de konuşun.Adam öldükten ve ortalık sakinleşince uzaya çıkın.Şimdi onlar ölü muhafızı bulmadan hemen kaçmamız gerekli.Yalnız geç kalıyoruz tüm LSF gemileri üzerimize saldırıyor.Cruise Motorunu çalışın ve gezegenin etrafında uçun.Düşmanla uğraşmaya çalışmayın imkansız,başedemezsiniz.(baş eden varsa mail atsın kendisini takdir ediyim.)Yeni waypoint belirene kadar gezegenin çevresinde uçun.Bu sırada King ve Walker gelecek.Walker düşmanla uğraşırken King'le beraber yeni waypointe gidin ve buraya inin.

Benford Station'a gidin.Van Pelt bir süre sonra istasyonu terk etmemiz ve Magellan'a giden Jump Gate'e gitmemiz için emir verecek.

After Meeting Van Pelt

İstasyondan ayrılınca LSF gemileri istasyonu havaya uçuracak.Jump Gate'e gidin.Jump Gate'den geçtikten sonra waypointleri izleyen karşınıza çıkan kelle avcılarına gene bulaşmayın ve hemen kaçmaya bakın.Mactan üssüne gidin ve geminizin eksiklerini giderin.Yukarıda Juni ile buluşun.Saldıran gemileri yokedin.Leeds'e giden Jump Gate'e gidin.Leeds'e gidince Equipment dealer'a gidin ve Tobias'la konuşun.

MISSION 5

Cambridge

Cambridge'de Juni ile buluşun.Daha sonra uzaya çıkın ve gene Juni'yi bulun.Waypointleri takip edin.Norfolk savaş gemisinin yanına ulaşınca Juni bizi Rheinland ve Britonia imparatorluğu arasındaki çekişme konusunda uyaracak.Freeport 1'e gidin.

Route to Sprague

Sprague giderken yolunuza çıkan düşman gemilerini yokedin.Sprague gezegenine inin ve Dr. Sinclair ile konuşun.

Flee from Sprague

Waypointleri takip ederek Nebula'ya ulaşın ve Baxter Research Facility'e inin.Bir süre konuştuktan sonra Rheinland gemileri gene saldıracak,uzaya çıkın ve hepsini temizleyin.Şimdi Leeds'e gitmemiz gerekiyor.Gelen iki dost Rheinland gemisiyle Leeds'e giden Jump Gate'in önündekileri temizleyin.

Route to Leeds

Leeds'e inin ve Tobias ile konuşmaya Equipment Dealer'a gidin.

MISSION 6

Hood, Dublin

Barmenle Hovis hakkında konuşalım ve Hovis'in yanına gidelim.Hovis'e prof.Quintaine'i nasıl bulacağımızı soralım.Bize meydan okuyup yarışa davet edecek,kabul edelim.Uzaya çıkın ve Hovis'i yarışta yenin.(En önemli nokta Hovis'in yaarışın sonuna doğru yavaşlması bu arada onu geçin ayrıca cruise engine kullanın.)

Hovis Lost

Hood'un içinde Hovisle buluşun.Station Glorious'a gidin.Buraya vardığınızda ortalığın biraz dağıldığını göreceksinizKorsanlara istasyonu yoketmelerinde yardım edin.Rheinlander'ları öldürün.Savaş bitince istasyona inin.

Quintaine found

Leeds'e giden jump hole'a gidin.Bu sırada Rheinlander savaşçıları size ateş açacak.Burada tek yapmanız gereken Prof.Quintaine'i korumak.Bunu da halledince Leeds'e gidin ve iniş yapın.

MISSION 7

Leeds

Konuşmadan sonra geminize nanoboots yükleyin ve kalkanınızı şarj edip uzaya çıkın.Trade Lane'e ulaştığınızda 2 Rheinland gemisi göreceksiniz.Tekini yokedin.

Escape from Leeds

Stoke Mining'e ulaştığınızda gelen düşmanları yokedin.

Outside Stokes Mining Station

Stoke station bu karışık durum geçene kadar kalmamızı isteyecek ancak hemen burayı terketmeliyiz.Waypointleri izleyin.Glasgow Statio'ın yanındaki jump gate'e ulaştığınızda birkaç geminin bizi beklediğini göreceksiniz.Bizim görevimiz turretları yoketmek.Bir süre sonra Tobias'da bize katılacak.Burada birkaç seçeneğiniz var, fighter'ı yokedip Cruiser'a hiç bulaşmayabilirsiniz veya Cruiser'ı yokedip daha sonra kalan gemileri yokedebilirsiniz.Battleship'e dokunmayın derim başınıza büyük bela alırsınız.Tüm düşmanlar yokedilince Tau 29 Jump Gate'e gidin.Trade Lane'de karşınıza çıkan gemileri Tobias halledecek.

Fleeing from to Tau 23

Trade Lane'e gidin, 2 Gunboat sizi karşılayacak.Tobias sizden yalnızca motoru yoketmenizi isteyecek,gemiyi vurun bir süre hasar verince motora gereken zararı vermiş olacaksınız.Bunları hallettikten sonra waypointleri takip edip konvoyunuzla buluşun.

Shinkaku Station

İstasyona inin ve geminizin gereksinmelerini giderin.Daha sonra Quintaine ile uzayda buluşun.Konuşma bitince waypointleri takip edin.

Engage the Rheinland Fleet

Evet,asıl savaş şimdi başlıyor.Tüm Rheinland filosu karşınızda,gerçek pilot yeteneklerinizi ancak burada test edebilirsiniz,oyunun buraya kadarki bölümü resmen alıştırma.Tüm filoya karşı yalnız değilsiniz bunu da aklınızdan çıkarmayın bir gemiyi yokedemezseniz inat yapmayın bırakın diğerleri halletsin.Birkaç öneri:

-Savaşın ortasına dalmayın,filoyu birbirinden ayırmaya çalışın
-Öncelikle fighterları yokedin.
-Bir cruiser yokederken farklı açılar kullanın,sürekli aynı noktadan saldırmayın.
-Nanoboot ve kalkanınızı kullanın,onları bunun için aldınız.

Tüm filo yokolunca,waypointleri izleyin ve Cali Base'e inin.Kress ile konuşmalarınız bitince uzaya çıkın.Uzayda Razor One ile buluşun ve Jump Hole'a inin.Juniyle konuştuktan sonra Planet Kyushu'ya gidin ve Lord Hakkera ile buluşun.Burada Barracuda ship'i de satın alabilirsiniz.

MISSION 8

Shinagawa, New Tokyo

Juniyle Tokyo'da buluşalım,Ozu ile de konuştuktan sonra uzaya çıkalım.Waypointleri izleyelim.Jump Gate'den değil Jump Hole'dan geçelim.Yolda 2 Blood Dragon gemisi konvoyumuza katılacak.Şimdi görevimiz Yukawa station'ın yanındaki silah platformlarını ve fighterları yoketmek.Yalnız dikkat edin bu çarpışma sırasında içerideki transport gemisine bir şey olmasın yoksa mission failed!

Fighterları yoklettikten sonra transport gemisine eskortluk edin.Yolda birkaç küçük problem çıkacak halledersiniz.Daha sonra Kyoto'ya gidin.Üsse iniş yapın.Burada Ozu bize bir Tome verecekti ancak Tome çalınmış,Juni bu olay üzerinde biraz araştırma yaparken siz de bardan kendinize bazı işler bulabilirsiniz.

MISSION 9

Kyoto, Chugoku

Ozu'yla barda buluşun.Burada yapacağınız tamamen Ozu'nun dedikleri.Ryuku Base'e gidin.Buradakiler Tekagi'nin buradan ayrıldığını söyleyecekler.

Attacking Tekagi's Fortress

Tekagi'nin üssüne geldiğinizde buradaki devriye gemileri sizi kaarşılayacak.Onları yoketmelisiniz ancak bu gemiler çok hızlı ve tehlikeli bu nedenle dikkatli ve akılcı davranın.Burun buruna gelmemeye çalışın.Sürekli arkalarına geçmeye çalışın.Ayrıca geminize gelecek zararı da minimumda tutun.

Tekagi'nin üssüne gelince büyük savaş gemisini ve tüm fighterları es geçin,onlarla uğraşmayın.Asıl işiniz kalkanları oluşturan jeneratörü yoketmek olsun.Jeneratöre iyice yaklaştığınızda belirli bir açıyı yakalarsanız fighterlar sizi vuramıyor bu açıyı bulmaya çalışın.Jeneratörü yokedince üsse iniş yapın ve Tekagi'nin tuzağına düşün
(buradaki olayları anlatmayım isterseniz.)

Return The Proteus Tome

Juni bizi üssün dışında bekliyor.Beraber Kyoto'ya gidelim.Daha önce yolumuza çıkan Rheinland gemilerini yokedelim.(Koskoca filoyu yokettik hala geliyor terbiyesizler.)Chugoku jump Gate'ten Kyoto'ya gidelim ve iniş yapalım.

MISSION 10

Kyoto, Chugoku

Juni ile barda buluşun.Konuşma bitince uzaya çıkın ve Hakkerayla buluşun.Planet Berlin'e doğru yola koyulun.

Destroy the Rheinland Heavy Fighter

Evet karşımızda tekrar bir Rheinland filosu.Burada yalnızca fighterları yokedin Cruiser'a dokunmayın.Hem görev bunu gerektirmiyor hem de zor.İşiniz bitince Jump Hole'dan Planet New Berlin'e iniş yapın.Bara gidin ve konuşmadan sonra uzaya çıkıp Fischer'ın geçtiği waypointleri takip edin.

Jump Gate'ten geçince Kusari'nin Rheinland tarafından kuşatıldığını öğreneceğiz,Bu yüzden Von Claussen ile Planet Hamburg'da buluşalım.

After Meeting Von Claussen

Von Claussen'e eskortluk yapmadan önce Bruchsal üssünü Rheinland'ın saldırısından korumalıyız.Tüm fighteları yokedin.Üssü mutlaka koruyun.Hepsi yokedilince üsse inin.Claussen'in konuşmasından sonra görevimiz ortaya çıkacak.

Görevimiz tek bir savaş gemisini yok etmek ancak burada yüksek oranda radyoaktivite var ve bizi etkiliyor.Bu yüzden geminin olduğu yere doğru giderken dikkatli olun ve geminizi gerektiğinde onarın.Gemiye saldırırken geminin gövdesini fighterlara karşı bir kalkan gibi kullanın yani etrafında dolaşın ve fighterların saldırılarını geminin gövdesi önlesin.Bu arada gemiye ateş etmeyi unutmayın.

İşiniz bitince Botzler arkadaşınızı dinlemeden Jump Hole'a doğru yola koyulun.Dönüş yolunda da dikkatli olun.Cruise engine kullanmayın ve hızınızı 50 civarında tutun.Daha sonra Jump Hole'dan geçip Hamburg'a ulaşın.

After the Experimental Shipyard

Jump Hole'dan geçtikten sonra bir Rheinland savaş gemisi size yaklaşacak,onunla uğraşmayın ve Osiris'e iniş yapın.

MISSION 11

Osiris, Texas

Jump Hole'a gidelim.Hole'dan geçince Buffalo Üssüne gidelim ve iniş yapalım.Burada Walker'la buluşacağız.Geçen bölümlerde bizim Manhattan'dan çıkmamıza yardım etmişti.

Buffalo Base

Kolay bir görev.Uyduyu yoketmelisiniz.Ancak önce fighterları yokedin ki uyduyu yoketmeye çalışırken sinirlerinizi bozmasınlar.

Route to Zone 21

Alaska'ya açılan jump gate'e gidin.Walker'da size katılacak.Jump Gate kapalı,Juni açana kadar JG'yi koruyun.Juni JG'yi aktif duruma getirince buradan geçerek hapisaneye iniş yapın.

Flee from the Prison

JG'ye dönmelisiniz ancak iki LSF gemisi saldıracak Order ship'i korumalısınız.Walker bu arada kendini feda edecek.Gemiyi koruyarak JG'den geçin.Şimdi Buffalo üssüne gitmelisiniz ancak daha güçlü bir saldırıyla karşı karşıya kaldığınız için Osiris'e iniş yapın.

MISSION 12

Osiris, Omicron Beta

Zor bir bölüm olduğu söylenebilir.Görev Nomad power cell'leri alıp geri dönmek ancak yalnızca 9 dakika süreniz var.Nomad Jump Gate'den geçince bir sorunun daha olduğunu göreceksiniz,terkedilmiş olduğunu sandığınız Nomad üssü gayet aktif bir şekilde çalışıyor. Bu yüzden üsse girebilmek için üç güç jeneratörünü yoketmelisiniz.

After Entering the Nomad Lair

Power cell'leri alınca Jump Hole'a gidin.JH'den geçince pek çok Nomad gemisi saldıracak.Von Claussen de size yardım edecek.Tüm gemiler yok edilince gizli üs Planet Toledo'ya gidin ve iniş yapın.

MISSION 13

Toledon, Omicron Alpha

Planet Toledon Nomad tarafından saldırıya uğrayınca hemen uzaya çıkın ve karşılık verin.Çok fazla Nomad gemisi var bu yüzden siz battleship'e konsantre olun.Gemiyi yokedince Toledon'a iniş yapın.Quintaine alindekini bir silah haline dönüştürmeyi sonunda başardı.Uzaya çıkın ve waypointleri takip edin.Düşmanlarla uğraşmayın ve Osiris'e iniş yapın.

Land on the Osiris

Valla oyunun sonuna geldik,ama kolay olmadı(geç olsun da güç olmasın)Eğer sizde şu an yazının burasını okuyorsanız size de helal olsun diyorum ve nefesimi toplayarak son göreve giriyorum:

Öncelikle 4 gruba ayrılacaksınız:Alpha,Beta,Gama,.....

Sonuncusunu tam bilmiyorum ama Alpha'da siz,Beta'da Orilion,Gama'da Juni,sonuncusunda da Von Claussen var.

Uzaya çıkın ve Nomad Jump Gate'e gidin.Karşınıza bir battleship ve birkaç fighter çıkacak ama çok zor değil onları yokedin.Jump Gate'den geçin.Karşınıza dev bir bariyer çıkacak.Bir anlamda dev bir kalkan diyebiliriz buna.Alpha grubu(yani siz)bu kalkanı sağlayan 4 jeneratörü yoketmeli.Birkaç öneri.

-Size saldıranlarla uğraşmayın sürekli jeneratörlere saldırın.
-Gemilerinizi jeneratörün getirebildiğiniz kadar yakınına getirin böylece size saldıranların da jeneratörü vurmasını sağlarsınız.Ancak jeneratörlerle çarpışmamaya dikkat edin.
-Son söyleyeceğim de bazı açılardan geminizin hiç hasar almadığı.Eğer bu açılardan birini yakalayabilirseniz işiniz çok kolaylaşır.(Malesef ayrıntılı biçimde bu açıları tarif edemiyorum.)

Bariyeri yokedince karşımıza büyük bir yıldız çıkacak.İçinde de dev bir şehir var ancak bağlantı kuramıyoruz çünkü pek çok jeneratör tarafından korunuyor.Bu jeneratörlerden ikisini daha yokederseniz görev tamamlanmış olacak.Bu jeneratörleri yoketmede de aynı taktikleri kullanın.(Yakınına gidin vs...)

Jeneratörleri yokedince de oyunumuz sona erecek.Freelancer sizi (beni oyaladığı gibi) uzun süre oyalar.Bu türün hayranları oynamalı ancak bir X-wing vs Tie Fighter da beklemeyin.


eFSaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Deus Ex Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 0 21.02.09 23:40
Arcanum Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 1 19.02.09 03:15
Alone In The Dark 3 Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 0 19.02.09 03:02
Freelancer MaStEr Oyun Hileleri 0 10.02.09 04:33
[Tam Çözüm] Alias eFSaNe Tam Çözüm 5 27.05.07 14:09


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.