ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02.03.09, 15:52   #1 (permalink)
aggressive
 
eFSaNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: not connected
Mesaj Sayısı: 4.393
Konu Sayısı: 1023
Takım: Trabzonspor
Rep Gücü: 72894
Rep Puanı: 7287628
Rep Derecesi : eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000eFSaNe 0-8000000
Ruh Hali:

Standart Grand Theft Auto 3 - GTA 3 - Tam Çözüm
Hele şükür ki artık kötülerle uğraşmayacağım bir oyun çıktı, artık proplem benim, yolların hakimi benim. Evet, açıkcası artık dünyayı kötülüklerden kurtarmak gına gelmişti, farklı bir şeyler yapılması gerekiyor diye düşünürken manyak bir oyun ortaya çıkmıştı, oyunda sorunları siz çıkartıyordunuz, GTA gerçekten oyun anlayışına farklı bir bakış getirmişti böyle olunca da GTA 2 ve GTA 3 ardı ardına geldi, GTA 3 PS’de çıktı, pc’ciler ummalı bir bekleyiş içine girdiler ve beklediklerine değdi. Şimdi bütün eşyalarınızı toplayın, etrafı dağıtmaya ve bol bol kan akıtmaya gidiyoruz

LIBERTY CITY
Evet burası ilk durağımız, bir kaltağın oyununa gelip tutuklanıyoruz, ama kaçmayı başarıp her şeye baştan başlıyoruz. Bulunduğumuz bölge Portland, endüstri bölgesi.. Burada bir çok mafya görevlerini tamaladıktan sonra, Staunton Island’da geçmemizi sağlayacak olan Callahan Bridge düzeltilecek ve yeni adaya geçebileceğiz. Burada da birçok görevi yaptıktan sonra Shoreside Lift Bridge düzelip son ada olan Shoreside Vale’ye geçebileceğiz. Şimdi bölgelerdeki görevlerde teker teker bakalım. Bilmeniz gereki ki gideceğiniz ve yapacağınız yerler haritada renkli kutucuklar ile belirtilmiş. Esas görevlerin yanında yan görevleriniz de olacak.

PORTLAND:
-Give Me Liberty-
Arabaya binin ve Red Light District’e doğru yola çıkın. Polisler patlama ile meşgul oldukları için sizinle uğraşmıycaklar. Haritadaki işarete gidin, Burası her görev başında save yapabileceğiniz yer. Ayrıca arabınızı save etmeden önce garaja koyabilirsiniz. Eğer arabanız hasar görürse garaja koyun ve çıkın kapak kapandıktan sonra tekrar içeri girdiğinizde arabanın buz gibi olduğunu göreceksiniz. Eve girip save yapabilirsiniz, ayrıca burdan sopayı da almayı unutmayın Evet elbiselerden kurtulduk. Hemen haritadaki “L” simgeli yere gidin burasi Luigi’nin yeri, tanışmadan sonra size ilk görevinizi verecek.
Bundan sonra artık arka arkaya görevler alacaksınız, size tavsiyem sadece bir patronun verdiği görevleri bitirmeniz. Şimdi patronlar ve görevlerine bakalım.

LUIGI
-Luigi’s Girl-
Ödül: 1,500$
Yapmanız gereken hasteneden kızı alıp tekrar Luigi’ye götürmek. (kızın önünde durun, kız arabaya binecek)

-Don’t Spank Ma Bitch Up-
Ödül: 4,000$
Luigi size bir not bırakacak, notta sokaklarda Spank isimli bir uyşturucu olduğunu yazıyor. Sisden onu satan kişiyi öldürüp arabasını boyattıktan sonra garajına koymanızı istiyor. Haritadaki işarete gidin, hedefin üzerinde ok olacak, ada iki kişi ile konuşoyor, yaklaşın arbadan çıkın ve adamın kafasına sopayla vurarak beynini asfalta dökün (nhahahaaaha). Sonra arabasına binin ve haritada spray işaretli olan yere gidin, garajın içine girin ve arabayı boyatın. Boyattıktan sonra hedefe gidin ve arabyı garaja koyarak dışarı çıkın.

-Drive Misty For Me-
Ödül: 1,000$ ve yeni patron.
Joey Leone adındaki yeni patron Misty’i istiyor, hedefe gidin, mavi ışığın ortasında durun ve kornaya basın, Misty çıkacak ve arbaya girecek. Onu Joey’in garajına götürün, içeri girin Joey Misty ile konuştuktan sonra, bize, eğer iştersek daha sonra gelmemizi söylüyor.

-Pump Action Pimp-
Ödül: 4,000$ ve silah satıcısı
Diablos Luigi’nin kızlarına pislik yapmış, gidip halletmemiz gerekiyor. Görev öncesi Lugi bize silah almamızı söylüyor, silah satıcısına gittiğimizde dükkandaki adam dükkanın yanındaki ara sokağa bir silah bıraktığını söylüyor, şarjörler şimdilik beleş. Silahı aldıktan sonra kırmızı noktaya gidin, nokta hareket ediyor olacak çünkü bir araba, siyah ve kenarlaeı etşle boyanmış, arbaya yaklaşın ve vurun, içinden iki kişi çıkacak, dikkat edin biri shotgun tutuyor, ikisini de hallettikten sonra güzelim arabayı alın ve Luigi’e gidin.

-The Fuzz Ball-
Ödül: 2,000$
Luigi sizden sokaktakı kızları toplayıp Fuzz Ball adlı yere götürmenizi isteyecek, polis kontrol yapıyormuş. Haritadaki yeşil kareler kızları simgeliyor, diğer kare ise onları bırakacağınız yer. En az 4 kadın toplamanız gerekiyor, size tavsiyem ilk üç kadından sonra bie polis arabası bulup sirenini açarak yolu temizlemek, böylece daha hızlı hareket etmiş olursunuz. Her getirdiğiniz kız için 500$ alacaksınız
Luigi’nin görevleri burda bitiyor, sırada Joey’in örevleri var.

JOEY
-Mike Lips Last Lunch-
Ödül: 10,000$
Forelli kardeşlerin Joey’e borçları var ama uzun süredir bu borçlarını ödememişler, biz de onlara borç zamanlarını hatırlatacağız. (kaaaaaaaaaaaan). İlk zamanlı göreviniz bu, 6 dakikanız var, hedefe gidin ve park edilmiş arabayı alın, “8” simgeli yere gidin ve arabaya bomba yerleştirin, tekrar aldığınız yere aynen koyun ve bombayı çaılştırın. (dikkat edin araba en ufak bir hasar bile görmemeli yoka, arabyın sahibi anlar ve bütün plan suya düşer.) Uzaklaşın (nhahaaaaaa, badaabooom)
8-Ball’s Shop’a gittiğini zaman, orda trenin bulunduğu yerde bir tunel var, ordaki herifleri gebertip molotof kokteyli ve gizli kutudan eşya alabilirsiniz.

-Farewell ‘Chunky’ Lee Chonk-
Ödül: 10,000$
Chuky Chinetown’daki küçük dükkaında Spank satıyor, gidip ona gününü gösterelim. İsterseniz gidip şarjor alabilirsiniz. Hedfe gidin, iki Triad’lı onu koruyor, biraz yaklaşmanız durumunda size saldıracaklar, siz küçük dükkanın kapısının olduğu taraftan gidin, yavaşça yaklaşın ve küçük dükkanın içindeki japona uzaktan ateş dedin ve öldürün, Hemen arabanıza atlayın ve Joey’e gidin (“j” damgalı yer), eğer vuramzsanız adam arabaya binip kaçacak, siz de binip onu takip edin ve bir köşeye kıstırarak arabadan dışarı çıkartın ve onu..... nhaaahaaaa.

-Van Heist-
Ödül: 20,000$ ve yeni patron
Yüklü bir para kamyonunu kaçıaracağız, haritdaki hareket eden hedef o kamyon., kamyonun kapısını açmaya çalışmayın kilitli, öncelikle kamyona iyice bir zarar vermeliyiz, ama kamyona değer değmez polisler ihbar alıyor, yeterince zarar verdiğinizde kamyona binin, ve onu rıhtıma götürerek garaja koyun, eğer kamyonu aldıktan sonra polisler peşinizdeyse gidip onu boyatın, böylece polisler farkınıza bile varmaz.

Görevin sonunda El Borro’dan size bie mesaj gelecek, eğer onunla çalışmak istiyorsanız gidip telefona cevap vermeniz gerekiyormuş. Haritadaki telefon simgeli yere gidn ve konuşun, sizi yarışa davet ediyor, bulabildiğiniz en hızlı arabyı alın ve yarışa katılın.

-Cipriani’s Chauffer-
Ödül: 3,000$, silah dükkanında uzi ve yeni patron.
Toni sizden Mr.Wong ile görüşmek istediğini ve sizin de onu oraya götürmek gerektiğini söylüyor. Hedefe gidin, Toni içeri girecek, kısa bir konuşmadan sonra saldırıya uğrayacak, koşup arabaya binecek, hemen ordan uzaklaşın. Onu Momma’s Restaurant’a götürün, artık Traid’lerle savaştayız.

-Dead Skunk In The Trunk-
Ödül: 10,000$
Forelli’in kardeşi öldü. Cesetle birlikte arabayı da ortadan kaldırmanız lazım. Greasy Jones’a gidin ve arabayı alın. Arkanızda kan izi bırakmamalısınız. İçeri girdiğinizde Forelli size saldıracak, hızlı bir şekilde onu halledin. Daha sonra arkanızda sizi izleyen hiçbir araba dahi olmadığında emin olduktan sonra Harwood’daki araba parçalama yerine gidin., mavi ışığa park edin ve arabadan çıkın. Hemen ordan uzaklaşın, hemeeeeeeen.

-Getaway-
Ödül: 30,000$
Burda Joey’in birlaç arkadaşını alıp banka soyuyoruz (nihayet) ve onları geri getiriyoruz. Arabayı alın Saint Mark’daki Gangster bölgesine gidin ve boruyu çalarak onları dışarı çağırın. Daha sonra Chinatown’daki bankaya doğru yönelin. Elemeanlar kısa bi zamanda bankayı soyuyorlar (helal be) . Aam bunun cezası da var tabii, olaydan sonra sonra 3 yıldızınız birden parlıyor, bankanın kuzeyine gidecek olursanız polislere ruşvet verebelir ve sorununuzu hafifletebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken gidip arabayı Red Light District’teki Sex Club 7’nın yanındaki garajdan arabayı boyatmak. Evet artık rahatça görevi bitirebilirsiniz.

TONI
-Taking Out The Laundry-
Ödül: 20,000$
Görevimiz 3 tane Traid kamyonunu havaya uçurmak, kamyonların üstünde balık sembolü var. 8-Ball bu iş size el bombası verecek. İsterseniz bomba ile kamyonları patlabilirsiniz, ya da kamyonlara binip onları duvara patlatabilirsiniz (araçtan ateş çıktığı an hemen arçtan inin ve ordan uzaklaşın)

-The Pick Up-
Ödül: 10,000$
Laundry en sonunda parayı ödemyi kabul ediyor, dikkat edin bu bir tuzak. Chinatown’a gidin, parayı almadan silahınızı hazır edin, parayı alır almaz her tarfatan adamlar çıkacak, hemen yolu açın ve ordan uzaklaşarak Tomi’ye parayı götürün.

-Salvatore’s Called A Meeting-
Ödül: 15,000$
Baba ile karşılaşma zamanı geldi, Joey’in garajına gidin ve garajdan limuzini alın, daha sonra teker teker hedeflere giderek boru çalın ve alt patronların arabaya binmesini sağlayın. Toni arabaya en son binenen kişi, o bindiği zaman Triad kamyonları size saldırıyor. Hemen hedefe yönelin, yukarda iki Triad kamyonun yolu tıkadığını göreceksiniz, hemen sağ taraflarında büyük bir boşluk var, ordan geçin, sizi yakip eden kamyonlar, duracak. Çünkü burası büyük mayfa babasının bölgesi (korkaklar). Arabayı garaja koyun.
Bundan sonra Salvatore’un görevini yapmadan diğer görevleri yapamazsınız, heberiniz olsun.

-Triads And Tribulation-
Ödül: 30,000$
Mafya Triad’lara savaş açmış durumda, Toni’nin adamlarından birkaçını yanınıza alarak Triad lordlarını haklayacağız. Arabaya binin adamalar da binecek, Chinatown’a gidin ilk lord Raffles Fish fabrikasının arkasında. İkici lord, araçların giremediği bir yerde, üçüncü lord Callahan bölgesindeki Head Fish Companiy’de oaraya girmek için bir Triad kamyonuna ihtiyacınız var.

-Blow Fish-
Ödül: 3,000$
Toni bu savaştan sıkılmış ve Traid’lerin para gelirlerini ortadan kaldırmak istiyor. 8-Balls’da bomba doldurulmuş çöp kamyonunu almanız ve Turtle Head Fish Copmany’nin yanındaki gaz depolarına park edip ordan uzaklaşmanız lazım. Dikkatli olun bomba zamanlı, eğer kamyona fazla zarar verirseniz bomba patlar ve havaya uçarsınız.

SALVATORE
-Chaperone-
Ödül: 10,000$
Maria adındaki fıstığa yolculuk arkadaşlığı yapacağız, önce onu Chico’ya ardından partiye getrirmenizi istiycek, hatun partiye girecek ve sizin de onu dışarda beklemenizi söyliycek, kısa bir süre sonra SWAT baskına geliyor, Maria’nın dışarı çıkmasını bekleyin ve limuzine binerek Salvatore’un malikanesinin garajına girin ve bölümü bitirin. Orda bir Cheetah var, onu alıp evinize götürün, ardından Maria’yı almaya gidebilirsiniz.

-Cutting The Grass-
Ödül: 15,000$
Aramızda köstebekvar, onu toprağa gömmemiz gerek (nhaahahaaa). Yapmamız gereken Curly Bob adındaki herifi takip edip kiminle işbirliği yaptığını öğrenmek onu gömmek. Hemen haritadaki hedefe gidelim, ama taxi’ye fazla yaklaşmayın, izlendiğini sezerse görev sona eriyor. Takip sonunda herif bilgileri veriyor, ardından uzaklaşmaya başlıyor, hemen arkasından gidin ve onu öldürün. Dikkat edin shotgun’ı var.

-Bomb Da Base-
Ödül : Yok
Salvaltore bizden Cartel’in gemisini batırmamızı istiyor, iş için 8-Balls’daki adamla konuşmamız gerekiyor. Hemen oraya gidin ve adamla konuşun. Bizden işi halletmesi için 100,000$ istiyor.

-Bomb Da Base-
Ödül: 150,000$
Konuşmadan sonra tekrar mavi halkaya girin ve adama 100,00$ verin, onu gemiye getirmemizi istiycek, hedefe gidin. Adam ilk ateşi yaptığımız zaman gemiye gireceğini söylüyor, hemen fabrikayın damına çıkın ve köprünün başında bekleyen adamları öldürün. Adam içeriye girince ona ateş etmeye başlıycaklar, ona yakın olanları temizleyin. Sonunda adam geminin içine girip bombayı yerleştirecek ve gemi batacak.

-Last Request-
Ödül: 20,000$,yeni ev (save yeri),yeni patron
Salvatore bir arabayo ortadan kaldırmamız istiyor, hedefe giderken Maria’dan bir mesaj gelecek, arabada tuzak olduğunu, içinde bir bomba olduğunu söylüyor. Ayrıca onunla buluşmamız gerektiğini belirtiyor. Pembe hedefe gidin

STAUNTON ISLAND
Yeni adaya hoşgeldiniz, burası şehrin ticari alanı. Yeni patronunuz Asuka, yani Yakuzalar, Asyalı mafyalar ve onların muhteşem arabaları sizleri bekliyor

ASUKA
-Sayanora Salvatore-
Ödül: 25,00$, yeni patron
Asuka bizden Salvatore’yi öldürmemiz istiyor, Portland’a geri dönün, Sex Club 7’nin karşısındaki binanın ortasına giden ara yoldan içeri girdiğiniz zaman dama çıkna bir merdiven göreceksiniz, ordan yukarı çıkın ve Salvatore’nin çıkmasını bekleyin, çıktığı zaman sniper ile kafasını havaya uçurun. Görev sonunda silahcıya kalaşnikof silah gelicek.
Staunton’a dönerken King Courtney sizinle konuşmak istiycek. İsterseniz gidin konuşun.

-Under Surveilance-
Ödül: 15,000$
Asuka’nın kardeşi olan Kenji ile karşılaşıyoruz. Asuka’nın görevini bitirdiğimiz zaman istersek bize iş verebileceğini söylüyor. Görevimiz etraftaki mafya gözcülerini öldürmek. Bunun için 6 dakika ve 30 saniyemiz var. İlk bekçiler parkta, onları sniperleyin (arabayın arkasına geçerseniz size ateş etmezler), ikinci bekçiler siyah bir vanın içinde gizlenmiş bekliyor, vana el bombası atın ve hemen vanı tarayın. Son parti Kenji’nin kazinosunun karşısındaki binada. Yoldan gördüklerinizi vurun geriye kalanları kazinoyun damına çıkarak halledin.

-Paparrazi Purge-
Ödül: 10,000$
Hanımlar tatilde, bizden evi gözetleyen paparrazileri halletmemizi istiyorlar, polis botunu alın (optiondan araç içi ateşi ayarlayın) ve hemen gemiyi takip edip onu patlatın. Eğer sabriniz varsa onların karaya çıkmasını bekleyip öyle de halledebilirsiniz

-Payday For Ray-
Ödül: 11,000$, yeni patron
Asuka Ray ile buluşmamızı istiyor, bunun için birkaç telefon konuşmasından buluşma yerine gitmeliyiz. İlk telefon, Torrington’da, diğeri parkta ama içnde değil parrkın arka tarafındaki ceddede,sonuncusu Liberty Campus’ta, ordan da buluşma yerine gidiyoruz. Ray’in görevlerini yapmadan Asuka’nınkileri bitirin.

-Two Face Tunner-
Ödül: 20,000$
İyi bir yakuza sürücüsü öldürmemiz gerekiyor , bu iş için sağlam bir araca ihtiyacınız olacak. Polis binasında bir tane Enforcer var, eğer bulamzsanız bir Chetah da işinizi görür. Mavi daireye girdiğiniz zaman Tanner çıkakacak ve kovalamaca başlıycak, onu takip ederek halledin. Aarabaya yeteri kadar hasar verdiğinzde adam arabadan atlıycak, ya da sulu bölgeye kadar takip edin ve onu suya itin. Tabii arkanızda polisler de olacak. Adamı hallettikten sonra boyacıya gidin ve arabanızı boyatın, böylece polislerden kurtulmuş olacaksınız.

-Bait-
Ödül: 35,000$
Asuka bizden Shoreside Vale’deki tuzak kuranları Yakuza’ların beklediği bölgeye çekerek onları öldürmelerini sağlamamızı istiyor. Oraya hızlı bir araba ile gidin ve araba ile tuzak kuran adamları Yakuza’ların oraya çekin onların ölümlerini izleyin

-Expresso-2- Go-
Ödül: 40,000$
Evet gerçkten zorlu bir görev, çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor, bunun için hızlı bir araba alın (Inferno veya Cheetah). Şimdi yapmanız gereken sokaklarda uyşturucu satan küçük dükkanları yok etmemiz lazım, toplam 9 tane dükkan var. Dükkanlardan birini vurduğunuz zaman zaman sınırı başlıycak, bu yüzden önce dükkanların yerini tespit edin. Onlara yaklaştığınız zaman bulundukları yeri simgeleyen noktacıklar belirecek. Şimdi bir bazoka alın, dükkanların bulunduğu yerler;
Staunton Island: 5 dükkan
Portland: 2 dükkan
Shoreside Vale: 2 dükkan

Bunları ortaya çıkardığınız zaman yok etmeye başlayabilirsiniz, unutmayın hızlı olmalısınız. Bazoka çok işinize yarayacak.

-S.A.M-
Ödül: 45,000$
Evet zorlu bir görev daha, önce hızlı bir araba edinin. Mal taşıyan bir uçağı patlatıp düşen malları toplayıp ordan uzaklaşacağız. Hedfe gidip gemiyi ve bazokayı alın, sonra denizin içindeki ışık saçan boruya gidin ve bazokayı elinize alarak uçağın gelmesi bekleyin. Zaman 15-10 olunca uçak belirecek onu füzeyle vurun (biraz ilerden vurun ki mallar denize düşsün). Vurduğunuz anda aranma oranınız epeyce artacak. Bir helikopter kafanızda dolanmaya başlıycak, hızlı bir şekilde malları toplayın. Arabaya dönün, etraf polis kaynıyor deil mi? Ya boyacıya gidin ya da hedefe gidin, hedefe gittiğiniz zaman görevi tamamlayıp polislerden de kurtulmuş oluyorsunuz. Ama Asuka ölümüş ve kız arkadaşınız kaçırılmış. Size bırakılan notu okuyun, Cartel’ler kızı kaçırmış ve karşılığında 500,000$ istiyorlar. (aşağıda Catalina bölümünde yapacaklarınız yazılı)

KENJI
-Kanbu Bust Out-
Ödül: 30,000$
İyi bir aile elemanın hapisten kurtarmalıyız, bunun için bir polis arabası bulmak gerek, polis merkezinde bir tane park edilmiş var (Portland’daki diil, bu yeni adada). Onu alın ve 8-Balls’dan içine bomba yerleştirin, daah sonra ppolis merkezinin arkasındaki mavi daireye par edin ve bombayı çalıştırarak uzaklaşın, adam dışarı çıknca arabaya binin ve sprayciye gidin, orda garajda duran arabaya binerek spray garajına girin ve adamı Kenji’ye götürün.

-Grand Theft Auto-
Ödül: 25,000$
Kenji’nin birine sözü var, bunun için bizden üç araba çalıp garaja götürmemizi istiyor. Hedeflerdeki arabaları alın ve garaja götürün, dikkatli olun zaman bir yana arabalara da zarar vermemelisiniz, eğer veririseniz garajın yanındaki spray garajında onu düzeltemniz lazım. Arbayı garaja koyar koymaz hemen orda park edilmiş arabayı alın ve diğer arabayı almaya gidin.

-Deal Steal-
Ödül: 25,000$
Colmbian Cartieller Yakuzalara karşı gelmiş, hesapları verilmeli. Bunun için bir Yardie Lobo bulmamız lazım (araba) bunlar kırmızıi tavanları sarı ve leopar desenli arabalar. Birini çalın ve hedefe gidip adamı alın. Daha sonra buluşma yerindeki bütün Colmbian’ları arabaları ile ortadan kaldırıın.

-Shima-
Ödül: 10,000$
Haraç toplama vakti geldi, hedeflerden paraları alın, son para bir bsşks grup tarfından alınmış. Portland’a gidin, bir kamyon çalın ve hedefe giderek adamları ezin ve parayı alın.

-Smack Down-
Ödül: 10,000$, 8 liderden sonra öldürüdüğünüz her lider için +1,000$
Kenji Colombian ile Cartellerin arasını bozamadığımız bize kızıyor ve kendimiz ıspatlamamız için bize son bir şans veriyor. Sokakta gezen ve Spank satan liderleri evlerine gitmeden öldürmeniz lazım. Her bir lider vurduğunuzda artı bir daha çıkıyor. Araba ile ezerseniz zaman kazanırsınız, parktakini vurmanız gerekecek.

RAY
-Silence The Sneak-
Ödül: 30,000$
Bir tanığı öldürmemiz gerekiyor, fakat tanık polis tarafından korunuyor. Haritadaki hedefe gidin (spraycinin olduğu bölge) oraya girince kısa bir intro girecek ve size açık pencereyi göstrecek. Şimdi bir otobüs bulun ve onuna sağdaki çıkış yolunu kapatın. Pencereden içeri bomba atın, atar atmaz garajdan polisler çıkacak. Onları öldürn, diğer taraftan tanık kaçmaya çılışyor ama noluyor, yol tıkadığımız için kaçamıyor (nuhahaha) kolayca arabasını patlatın.

-Arms Shortage-
Ödül: 10,000$, ordu silahları
Ray’in bir arkadaşı ordu silahlarını tutoyor fakat Cartel’ler tarafından tehdit ediliyior. Gidip ona yardım etmeliyiz. Hedefe gidin, arabayı korulukalrın önüne park edin ve tek kollu adamla konuşun sizden ordaki silahlardan istediğinizi almanızı söyliycek. Alın ve Cartel’lerin gelmesini bekleyin. Görüneni vurun, geriye kalanlar gelmeyi kesecek. Onları gidip vurmanız gerecek. Soldaki konteynerlerin arasındaki adamı vurun. Daha sonra sağdaki Cartel ciplerini patlatın, onların yanında olanlar patlamalardan etkilenip ölecek, geriye kalanı da halletttikten sonra yine adamla konuşun ve görevi bitirin

-Evidence Dash-
Ödül: 10,000$, yeni patron
Bir kamyon delil taşıyor ve biz onun taşıdığı dellileri alıp taşıdığımız araba ile birlikte ortadan kaldırmalıyız. Dellileri topladığınız zaman sürdüğünüz arabanın üsütnde ok belierecek, bu size tenha bir yerde arabayı patlatmanız gerektiğini belirtecek.

-Gone Fishing-
Ödül: 15,000$
Ray oratğının bir köstebek olduğunu anlamış ve bizden onu öldürmemizi istiyor. Asuka’nın ordan bir polis botu alın ve hedefe doğru gidin, dikkat edin herif denize mayın bırakıyor, eğer onşara değerseniz bot zarar görecek. Şimdi isterseniz denizde gemiyi patlatın, isterseniz biraz sabredip adamın karaya çıkmasını bekleyip onu öldürebilirsiniz.

-Plaster Blaster-
Ödül: 15,000$
Biraz önceki öldürdüğümüz adam ölmemiş hala yaşıyor ve ambulans ile ifadesi alınmak için içeriye götürülüyor. Yapmanız gereken ambulansın sizi farketmesini sağladıktan sonra ona yeterince zarar verip herifin ambulansan dışarı fırlatılmasını sağlamak. Tabii farkedildiğiniz zaman polisler arkanıza düşünüyor, adam düştüğü zaman hemen arabanızı boyatın ve haritadaki hedefe gidip adama birkaç el bombası atın ve onu öldürün. Buraya kadar geride kalan görevleri tamamı ile yapmanız gerekiyor, çünkü ilerde yapacaklarınız geçmişte yaptıklarınız ile bağlantılı.

-Marked Man-
Ödül: 20,000$
Ray’in başı CIA ile dertte. Onu 3 dakika içinde Shoreside Vale’deki uçak alanına götürmeniz gerekiyor. Zaman başladığı zaman “N” ye doğru gidin ve hasthanenin ordaki tunele girin (eğer bulmakta zorlanırsanız görevden önce iyice ibr tespit edin). Tünele girin diyorum çünkü köprüde CIA sizi bekliyor olacak, tüneldeki tabelaları takip ederek hedefe (havaalanına) ulaşın mavi kürede durun ve görevi bitirin. Roy size bir anahtar verecek, garajındaki silahları ve arabayı size bırakacak (garaj Staunton Island)

DONALD
-Liberator-
Ödül: 40,000$
Donald’ın eski bir arkadaşını Cartel’lerin elinden kurttarmalıyız, bunun için bir Cartel Cruiser bulmamız lazım (mavi ciplerden). Fort Staunton bölgesinde bu ciplerden bulabilirsiniz bu cip giriş biletiniz (N yazan tafa gidin mavi cipleri göreceksiniz). Cipi aldıktan sonra Hedefe gidin, içeri girdiğiniz zaman 3-4 adamla karşılacaksınız hızlı bir şeklide onları ezin ve Donald’ın arkadışını kurtarın (mavi cip alın, önümüzdeki görev için gerekli olacak)

-Waka-Gashira Wipeout-
Ödül: 30,000$
Donald bizden Cartel Cruiser ile Kenji’yi öldürmemizi istiyor, böylece Yakuza’lar onu Cartel’lerin öldürdüğünü sanıcak. Hemen cipe atlayın ce hedefe gidin, burası araba park yeri, Kenji en üst katta, yukarı çıkın kısa introdan sonra Kenji’yi basın ve hemen ordan uzaklaşın. Polisler yine peşinizde, hemen parktan çıkın. Arabadan inmenizi belirten uyarıyı görünce cipten inin ve görevi tamamlayın.

-Drop In To The Ocean
Ödül: 10,000$, eski patronlarla iş ve Shore Side Vale
Uçağın denize bıraktığı paketleri polislerden önce almamız lazım. Asuka’nin malikanesine gidin ve soldaki limandan hızlı olan botu alın, hedefe gidin. Uaçğı gördüğünüzde bekleyin ve ettiği (ucunda ufak ışık şeyler) paketleri hızlı bir şekilde toplatın, hepsini topladıktan sonra (5 tane) aranmanız 5 yıldıza çıkıyor, bu demek oluyor ki FBI işe karışmış ve yollarda barikatlar kurulmuş, hemen arabaya dönün, ilk kafşaktan sağa dönün ve ordaki ara yoldan boyacıya giderek arabanızı boyatın.

-Grand Theft Aero-
Ödül: 50,000$
Başka bir paketi almamız isteniyor. Shoreside Vale’deki havaalanıa gidin. Hedefe yaklaşın. Arabayı garajın önüne park edin, böylece adamlar size ateş etmiycek. Garajın içindekileri sniperleyin, hepsini hallettikten sonra gidip paketi almanızı söyleyen bir yazı belirecek. Uçağa binin, paket yok, garajın önünde duran vana yaklaşın, kısa intro bize bilgi veriyor. Staunton Island’a geri dönün ve hedefe gidin, fabrikaya girdiğinizde korulukların içine hemen dalmayın, önce sol taraftan mouse vasıtası iel içeriyi gözleyin ve gördüğünüz adamlara el bombası atın, tabii korulukların dışında da bir adam var. Koruluğun giriş yerinde tahtaların arkasında ve sağdaki adama dikkat. İçeri girin ve geriye kalanları da hallettikten sonra yukarı çıkın ve introyu izleyin.

-Escort Service-
Ödül: 40,000$
Donald’ın para arabasına Shoreside Vile’ye kadar eşlik edeceğiz, tabbi arabaya yapılacak saldırıları savuştırmalı ve patlamasını önlemeliyiz. Arabaya binin ve yolculuğa başlayın, kısa bir süre sonra Cartel’ler cipleri ile saldırıya geçecek, para arabasının arkasında durmaya özen gösterin. Böylece ona vurmaları zorlaşır.

-Decoy-
Ödül: 35,000$
Şimdiki görevimiz polisleri yanıltmak. Hedefe gidin ve para kamyonunu alın, alır almaz aranma dereceniz 6’ya çıkacak. Bunun yanında zaman sınırınız da var, 3 dakika. Hemen Staunton Island’daki evinizin garajına girin ve zamanın bitmesini bekleyin. Zaman bitince görevi tamamlayacaksınız.

-Love’s Dissapearence-
Ödül: Yok
Başka bir görev almak için Love’un apartmanına girdiğimizde adamın ortadan kaybolduğunu görüyoruz. Mafya işte napacağı belli diil.

SHORESIDE VILLE
Burası oyunun son adası, artık evimiz lüks bir apartman dairesi. Bölge zenginler bölgesi yani, bölüm sonu düşmanınız da bu adada.

CATALINA
-The Exchange-
Ödül: 1,000,000
Evet son görevimiz, hızlı bir araba alarak hedefe gidin ve mavi küreyin içine girin (Shoreside Vile). İntrodan sonra hemen sağdaki garaja girin, armoru ve jipi alın. Jiple kaıpıya gidin kapı açılınca jiple dışarı çıkın, kısa introdan sonra jipten inin ce hızlı arabanıza binin. Helikopteri takip edin ama siz sola dönün ve evinize doğru gidin. Silahlarınızı alın hedefe gidin. Yolu jiplerle bloke etmişler, bazoka ile patlatıp yolu açın, ilerleyin ve diğer bloku da havaya uçurun, içeri girmeyin, sniper’ı alın ve ve görebildiğiniz adamları vurun. Şimdi içeri girin ama fazla ilerlemeyin, yine görebildiğiniz adamları sniperleyin, biraz daha gidin ve damında helikopterin bulunduğu binanın önündeki kamyonu ve adamları da vurduktan sonra rahatça ilerleyin, (elinizde bazoka olsun) kısa introsan sonra havalanan helikopteri bazoka ile patlatın. Daha sonra dama çıkn ve kızın yanında iki adamı vurun, dikkat edin soldaki duvarın arkasına biri gizlenmiş onu da hakladıktan sonra gidip kızınızı alın.

Oyun bitti, introyu izleyin ve yazıları görün, konuşulanlar dinleyin, sonunda garip şeyler olucak, ben dinledim gülmekten öldüm. Yazılar bitince kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz, artık şehir sizin.
eFSaNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Grand Theft Auto San Andreas Tam Çözüm ZeuS Tam Çözüm 5 21.05.09 17:48
Grand Theft Auto 3 MaStEr Oyun Hileleri 0 11.02.09 02:54


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.