ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17.04.09, 01:34   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Halo: Combat Evolved Tam Çözüm
Kısa bir introdan sonra tüpten çıkyoruz, refakatçinizi izleyin. Yerde kırmızı çizgili karenin içine girip karşınızdaki sönük lambalara “+” işaretini getirerek onları aktif hale getirin. Buarada yön hareketlerininin ayarını yapacaksınız. İstediğin yin şeklini seçmek için use (e) tuşuna basın. Ardından şarj bölmesine geçecek ve elbisenizi şarj ettireceksiniz. Bütün bunlar ısınma, esas olay birazdan başlayacak.

Aniden bir patlama ile karışıklık başılayacak. Refaktiçiyi izleyin zavallı patlamadan ölecek, hemen karşıdakı borulardan atlayıp karşıya geçin. Sağa devam edin, ilerleyip yarı açık kapının altından geçerek, yerde “bridge” yazılı kapıdan girin. Hemn karşıdaki kapıya yönelin, askerlerle karşılacaksınız, sola devam edin. Askerlerden biri onu takip etmenizi isteyecek, dediğini yapın.Yıldız işaretli odaya girip gri elbiselei adamla konuşun.

Odadan çıkıp sola devam edip açık olan girin, yaratıkları temizleyip sağ taraftaki açık olan olan iki kapıdan birinden devam edim edin. Airlock yazılı kapıdan girin. İlerleyip Airlock yazılı odaya girip şarj olup, yolunuza devam edin. Stairs yazılı kapıdan girip sağdaki ilk kapıdan içeriye dalın. Yaratıkları temizleyin ve yolunuza devam edin. Airlock yazılı kapıdan içeriye girin. Yaratıkları temizleyin, airlock yazılı odayaı es geçip yarıya kadar açılmış kapının altından geçin. İlerleyip Stairs yazılı kapıdan girin. Merdivenlerden yukarıya çıkıp sağa devam edin. Yolunuza çıkan bütün yaratıkları öldürün devam edin. Kurtarma gemilerinin bulunduğu bölüme geldiğiniz zaman, sağ üstte gideceğiniz hedef belirecek onu takıp edip kapıdan girn. “q” tuşu ile lambanızı yakıp hemen sağa dönüp ilerleyin. Koridorda ilerelyini birazdan bayan yardımcınız sağ alr köşede dedektörü aktif hale getirecek. Hemen sağa sapın ve kapıdan çıkın. Soldaki kapıyı “f” tuşunu kullanarak kırın. İlerleyin, “Cyro B” yazılı kapıdan içeriye girin. Dümdüz devam edin. Patlamanın gerçekleştiği odanın sağ tarafında bulunan kapıdan girin. Lmabayı yakıp koridorları geçin ve kapıdan çıkın. Sola devam edin, hiçbiryere sapmayın iki camnda korumalğıda geçip diğer odadan bombaları alıp karşıdaki yaratıkları havaya uçurun. Korulukları atlayıp son kurtarma uçağına binin ve buradan uzaklaşın.

Flawless Cowboy

Hemen karşıdaki taş köprüden karşıya geçip sağa doğru ilerleyin. Kayadan aşığaya inin ve yolunuza devam edin. Bir kurtarma ekibi ile karşılacaksınız, etraftaki yaratıkları öldürdükten sonra, yapmanız gereken gemiyi gelen saldırılara karşı korumak. Bütüm saldırıları karşı koyduktran sonra kurtarma mekiği gelip bize bir jip bırakacak “e “ tuşu ile jipe binin. Sağ köşede kırmızı bir işaret belirecek, bu işaret gideceğiniz yönü gösteriyör. Onu takip ederek taştan mağaraya girin. İlerleyip aşağıya inin, yukarıya hızlı bir şekilde çıkın, eğer hızlanmazsanız tümseğin sonundaki yarığa düşebilirsiniz. Yarığı atladıktan sonra yaratıklarla dolu bil bölmeye geleceksiniz. Yapmamız gerekn ilerdeki köprüyü aktif hale getirmek. Bunun için sağ taraftakı sütünların yanından yukarıya çıkıp konsolu kullanın ve köprüyü oluşturun. Köprüyü geçip koridorları takip edin.
Reunion Tour

Bölmeden çıkıp sağ tarafa doğru ilerleyin. Biraz sağda ve solda girişlerinde ufak lambalar olan iki geçit görecekseniz. İlk olarak sağdakine girelim. Biraz ilerledikten sonra üsse ulaşacağız. Etraftaki yaratıkları öldürdükten sonra, üssün içe doğru ilerleyin. Yardımcızınız, yaşan askerlerin olduğunu belirtecek. Gelen yaratıkları da temizledikten sonra, kurtarıcı gemi gelip askerleri alacak. Hemen sağ tarafta, tepedeki kayanın arkasında Sniper var. İsterseniz alabilirsiniz. Gldiğiniz yoldan geri dönün, ehemn ekranda kırmızı bir yön göstergesi belirecek. Onu kullanrak diğer üsse ulaşın. Etrafta ve gelen yaratıkların hepsini öldürdikten sonra kurtarma gemisi burdaki askerleri gelip alacak. Yine Geldiğiniz yönden geri gelin, hemen karşınızdaki tepeciği geçtikten sonra, son üssün yerini gösteren kırmızı nokta belirecek. Onu tekip ederek üssü bulun. Gideceğiniz yön sol taraftaki girişinde iki ışık bulunan geçit. Etarftaki yaratıkkarı temizleyip, sağdaki binanin içine girin (giriş boruların arkasında,yapının orta yerinde) içerdeki yaratıkları da temizledikten sonra gelen gemiye binip burdan uzaklaşın.

Truth And Reconciliation

Evet keskin nişancı olma zamanı, sağ taraftaki tepeye çıkarak ilerdeki bütün yaratıkları görünmeden Sniper tüfeği ile yere serin. Yol boyunca karşınza çıkan bütün yaratıkları temizleyin. Büyük bir alana geleceksiniz. Burdaki yaratıkları öldürdükten sonra bşr kaç yaratık daha gemi iel alana bırakılacak. Bunları da halletikten sonra aşağıya inin. Sağ taraftaki kayalıkların arkasında dar bir geçit göreceksiniz ordan devam edin. Sniper iel görebildiklerinizi öldürün, karşıdaki tepede ve sap tafatta en uçta makinelerin içinde oturup bekleyen yaratıkları öldürün. Birazda uzaylılara yardım için bir uçak gelip yaratık indirecek. Onları da birgüzel temizleyin. Şimdi iki güçlü yaratıkla savaşacaksınız, bütün yaratıkları öldürdükten sonra bunlar mavi renkteki saydam ışın bölmesi,ne uçaktan inecekler. Uzaktan sniper silahı ile birkaç kez kafasından vurun (teker teker öldrümeye özen gösterin), ardından yanınıza doğru koşmaya başlayınca normal silahınızı çekip “kafasından” vurun. Bunları da öldürdükten sonra bizim askerler uaçka buraya iniş yapacak.

Into the Belly Of The Best

Gemiye ışınladıktan sonra, yaratıkların sadırılarına uğruyoruz, hepsini öldürdükten sonra açık olan büyük kapıdan devam edin. Koridorun sonunda kapalı büyük bir kapı göreceksiniz. Amacımız bu kapıyı açmak, geriye dönüp sağdaki (üstünde mavi şekil olan) ilk kapıdan girip sağa devam edin. Sütünün sağındaki kapıdan girin. Aşağıdaki ve kariıdaki yaratıkları öldürüp ilerdeki kapıdan girin. Hemen sağdan aşağıya inip devam edin. Aşağıdaki meydanlığa geldiğiniz zaman sol taraftaki camlı konsola kullanıp kapıyı açın, ardından hemen sağınızdaki kapıdan girip aşağıya inmeye devam edin. Yine bir meydanlığa geleceğiz, çok kahramanlık sergilemeyin, birazdan askerler yardımınıza gelecek o zaman yapacağınızı yapın.

Arka tarafa geçin ve gelen yaratıkları öldürün. Hepsini öldürdükten sonra açılan kapıdan devam edin, gideceğiniz yön kırmızı nokta ile gösteriliyor. Yukarıya doğru çıkın. Üst kata çıkınca hemen ortadaki camlı konsolu kullanıp sola devam edin ve kapıdan girerek yukarıya çıkın. İkinci kata geldiğiniz zaman sağa devam edip sondaki kapıdan girin. İlerleyip komuta merkezine gelin. Hemen karşıdaki kapıdan girin (kırmızı yön noktasının gösterdiği yön). Esirlerin bulunduğu odadaki yaratıkları öldürüp camlı konsolu kullanın ve koruma kalkanlarını kaldırın.
Shut up And Get Behind Me... Sir

Komutanı kurtaracağız, odadan çıkıp sola devam edin. Birazdan kontrol odasına geleceksiniz. Üsten yardım gelmiyecek çünkü üs saldrıya uğramış, komuatn ve askerlerle başımızın çaresine bakacağız. Birazdan kapılar açılacak, kırmızı yön göstericiyi takip edin. Yön göstergesi sizi cam konsoluna götürecek ona basın ve burdan ayrılın

The Silent Cartographer

Sahildeki bütüm yaratıkları öldürdükten getirielen jeep’e binin. Sahil boyunca dümüdüz ilerleyip patikadan yukarıya çıkın. İlerldeki yapının içine girip alt kata doğru ilerleyin. Kapı kilitlenecek, dışarıya çıkın. Aiağıya inip sola edin, devrilniş jeep’in sol tarafında bir geçit göreceksiniz ordan ilerleyin. Binayı bekleyen koca bebekleri öldürdikten sonra binayın arkasından yolunuza devam edin. Bir bina daha göreceksiniz arka tarfaından binanın içine girip aşağıya doğru ilerleyin. İki yaratığı da öldürüp tam gaz yolunuza devam edin. Konsolu kullanıp kilitli olan kapıyı açın.

It’s Quiet

Şimdi geri dönüp ilk binada açmış olduğunuz kapıdan girin. İsterseniz sola gidip bir roket atara sahip olabilirsiniz.

Shafted

Sağ tarafa gidip kısa introyu izledikten sonra sol devam edin. Yaratığa arkadan sessizce yaklaşıp ensesine vurarak onu öldürün. Ardından sağdaki kapıdan girerek içerdekileri de temizledikten sonra, odanın solundaki akpıdan girin. Alt kata inip devam edin. Odanın ortasındaki meydanın sol tarafından aşağıya inin. En alt kata indiğiniz zamamn iki kapı göreceksiniz. Sol kapıdan girip kamuflajı alın. Ardından sağ kapıdan girerek aşağıya inin. İki yaratığ geçerek aşağıya inin ve karşı duvara gidip sola devam edin.Bekçi yaratığı arkadan gafil avlayıp burdan sağa sapın ve cam konsolu kullanın. Şimdi geldiğiniz yolu geri dönerek gemiden çıkın.

I Would Have Been Your Daddy

Hazır bekeleyen makinlere binin ve gelen yaratıkların hepsini öldürün. Ardından büyük kapıdan girip yerdeki okları takip edin. Bir odaya geleceksiniz burdaki yaratıkları da temizledikten sonra yerdeki oku tekip edip kapıdan girin. Bir köprüye geleceksiniz yaratıkları öldürerek ilerleyip köprünün sonundaki kapıdan girin. Yien bir odaya geleceksiniz, sopldan devam edin. Turu atıp okun gösterdiği yönde aşağıya inin. Kapılardan geçip konsolu kullanarak asansörü hareket ettirin. Aşağıya indiğiniz zaman uyuyan güzellere sesizce yaklaşıp onları sonsuz uyukuya gönderin. Yaratıkları öldürüp odanın solundan ve ya sağında tır atarak diğer kapıdan girin. Yerdeki okları yakip edip dışarıya çıkın. Hemen solda devrilmiş olan jeep’in önünden baokayı alın ve sağdaki kocaman aleti havaya uçurun. Geriye akaln yaratıkları da öldürdükten sonra sağ tarafa doğru karlarda koşmaya başlayın.

Eveet şimdi biraz tank sürelim (sol tuş bomba, sağ tuş makineli). Biraz ilerledikten sonra sağda bir mağara göreceksiniz hemen içine girip yolunuza devam edin. Mğaradan çıktığınız zaman biraz temizlik yapıp sağdaki tunele girin (hemen girişte arkanızdan bir zay gemisi saldıracak hazırlıklı olun). Biraz ilerledikten sonra kapalı bir kapı ile karşılacaksınız, tankdan inip inip hemen soldaki konslolu kullanın ve kapıyı açın. Köprüyün bulunduğu meydana gelince, hemen son tümseğin üstüne çıkıp ilerdeki bütün yaratıklara bomba yağdırın, ardından da köprüden geçin.
Rolling Thunder

Tünelin sonuna vardığınız zaman, bir gemi gelip yaratık bırakacak. Onları öldürüp yolunuza devam edin. İlerdeki büyük gemiyi havaya uçurduktan sonra sola devam edin. Patikadan aşağıya inmeden tankdan aşağıya inip aşağıdaki iki yaratığa füze atın (füzeyi tünelden çıktığınız zaman yerde yatan yatan askerden alabilirsiniz). Yeniden tanka binip aşağıya inin ve adamları yanınıza alarak yola devam edin. Biraz ilerde tankın giremeceği bir geçit var, burda hemen kenardaki kamuflajı alıp tankdan inerek tünele girin. Tünelden çıktığınız zaman, yukardaki nöbetçiyi makineye dikkat edin. Sağ patikadan yukarıya çıkın. Bütün yaratıkları ve uçakları öldürdükten sonra sağdaki kapıdan girin. Yien yeredki yön oklarını takip ederek ilerleyin. Geldiğiniz odada soldan ilerleyerek tur atıp diğer kapıdan girin. Asansöre binip üst kata çıkın. İlerleyip odaya girerek sağa devam edip diğer kapıdan girin. (burda üzerinde korumalık olan yaratıkları ya el bombası ile ya da onların silahları ile kolayca öldürebilirsiniz). Köprüyü geçip Kapıdan girin . Soldan ilerleyerek tur atıp diğer kapıdan girerek devam edin. Diğer odada da aynı şekilde soldan ilerleyip kapıdan girin. Köprüden geçip kapıdan girin. Yine aynı şekilde sağdan ilerleyip yerde gösterilen oku takip aşağıya inin.
İlerleyip hole gelin, burdaki iki büyük yaratığı öldürüp okun gösteridği kapıdan girin.

If I Had A Super Weapon

Dışarısı çok karmaşık, özellikle uçan uçaklara dikkat edin. Ortam temizlenince ilerleyip karşıdaki kapıdan girin. Yine holun solundan devam edip aşağıya devam edip asansöre binin ve aşağıya inin. Holun sağından ilerleip kapıdan girin. İlerleyip dışarıya çıkın. Yapmanız gereken gördüğünüz yapının en tepesine çıkmak. Öncelikle büyük uçağı ve ilk kattaki iki büyük yaratığı öldürün. En tepeye çıktığınız zaman konsolu kullanıp kapıyı açın. Açar açmaz üzerinize yaratıklar çullanacak, ilerleyip diğer konsolu kullanarak ikinci kapıyı da açın. İkinci bölüm bomboş. İlerleyip bölümü bitirin.

Well Enough Alone

Düz ileyin biraz ilerley,nce büyük bir ağaç göreceksiniz, ağacın kölerine sekerek çıkın ve karşıya geçin. İlerleyin, karşınıza çıkan binanın içine dalın.alt kata inerek yolunuza devam edin. Birazdan geniş bir odaya geleceksiniz. Gelen asansöre binip konsolu kullanıp asansörle aşağıya inin. Karşıdaki kapıdan girin ve gelen yaratıkları öldürün. Sol ilerdeki köşede can ve kurşun bulabilirsiniz. Son Covenantların yanındaki kapıya doğru yönelin (yeşil ışıklı kapılar açılıyor). Geldiğiniz odada yeşil ışıklı kapıdan girin. Yartıkları temizleyip diğer kapıdan yolunuza devam edin. Sağ tarafa giderseniz ölü yaratıkalr göreceksiniz, açık olan kapıdan devam edin. Geldiğiniz odada yerde bulunan pembe kutuların yanındak kapıdan girin. Küçük odada tur atıp diğer odaya geçin. Karşınıza korkudan delirmiş bir asker çıkacak , ilerde solda devrilmiş taşlarda sekerek üst kata çıkın ve kapıdan girin. Yolunuza devam ederek asansöre ulaşın. Konsolu kullanarak asansörü hareket ettirin. Asansör durduğu zaman karşıdaki kapıya girin ve sola dönün. Rampadan aşağıya devam edip sola dönün.
The Flood

Evet biraz harekete hazır olun. Gelen bütün yaratıklara karşı koyun ve hepsini öldürün. Etraf temizlendikten sonra geldiğiniz kapıdan çıkın. Yaratıkları öldürdükten sonra kapıdan girerek ışın köprüsünün olduğu odaya gelin. Aşağıya atlayıp sağ tarafa ilerleyin ve kapıdan girin. İlerleyip diğer kapıdan girin. Saldıran yaratıkları öldürüp sağdaki kapıdan girin. İlerleyin ve kapıdan girin. Sağ köşede can bulacaksınız, yerde bulunan kutulara atlayıp üst kata çıkın. Yeşil ışıklı kapıdan girin. Elektrik odasını da geçerek yolunuza devam edin. Hemen karşıdaki kapıdan girin, ardından diğer kapıdan girerek devam edin. Çıkan yaratıkları öldürün ve asansöre binerek konsolu kullanın. Koşmaya devam edin, odanın bir köşesinde bulunana merdivenlerden çıkarsanız ekstra koruma bulacaksınız. Onu alın ve yanındaki kapıdan girin. Aşağıdaki yartıkları öldürdükten sonra aşağıya inin. Kapıdan girerek sola devam edin.Çıkan yaratıkları öldürü koşmaya devam edin. Geniş bir odaya geleceksiniz. Burdan da üzerinde şekiller olan duvarın arkasında bulanan kapıdan girin. Sol taraftaki kutulardan atlyarak üst kata çıkın ve kapıdan girin. İlerelryip diğer kapıdan girerek diğer kapıya yönelin. Geldiğiniz odanın alt katına atlayın ve yeşil ışıklı kapıdan girin. Küçük odayaı geçip büyük odaya gelin. Sol tarafa ilerleyip platformun karşı tarafına geçip kapıdan girin. Çıkan yaratıkları öldürüp yolunuza devam edin. İsterseniz alt kattaki yaratıkları öldürebilirsiniz. Kapıdan girip sağa sapın. Yerdeki taşların üstüne çıkıp kırık köprüye atlayın ve kapıdan girin. Geldiğiniz odada ışın köprüsü bulunuyor. Köprüden geçip asansöre binin ve konsolu kullanın. Yapmanız gereken askerleri takip etmek, tabii birazdan hiçbir asker kalmayacak. Ama merak etmeyinBiraz ilerledikten sonra yeni bir arkadaşa sahip olacaksınız.

The Library

Arkadaşınızın ismi 343 Guilty Spark, şimdi yapmanız gerek onu takip etmek.Onu takip ederken de size saldıran yaratıkların hepsini öldürmek. Yaratıkları öldürmezseniz Chekpoint alamzsınız ona göre. Bu bölümde anlatacak pek şey yok, biraz uzun ve sıkıcı bir bölüm.Dediğim gibi yapmanız gereken şey Guilty Spark’ı takip etmek, bazen kapalı kapıları açmaya gidiyor o zaman onu beklemeniz ve daha çok yaratık ile savaşmanız gerekiyor. Uçan cisimler yardımcınız onlara ateş etmeyin. “Fourth Level’e ulaştığınız zaman, en son büyük bir odaya geleceksiniz, burda büyük mavi bir ışık göreceksiniz. Sağdan gelen yaratıklara bakmayın onların sonu gelmez. Siz doğrudan mavi ışığa gidin bölüm bitecek. İntrodan sonra Guilty Spark ile düşman oluyoruz.

The Gun Pointed At The Adge Of The Universe

Konsolu kullanarak kapıyı açın, robotlar ve yaratıklar birbirleri ile savaşıyorlar. Bırakın birbirlerini öldürsünler. Geriye kalanı da siz öldürün ve diğer kapıyı açın. İlerleyip son kapıyı da açın. Evet yapmanız gerek ekranınızda beliren kırmızı yön noktalarında bulunan jeneratörleri yok etmek. En aşağıya inin, sağ tarafta bir Banshee göreceksiniz ona binerek yukarıya doğru havalanın ve gösterilen noktaya gidin. İçerdeki mavi enerjiyi bulup onun içne yürümeli ve ona dokunmalısınız. Ancak bu şekilde kısa devre yaptırabilirsiniz. İlk jeneratörü devre dışı bıraktıktan sonra Banshee’ye geri dönün.

Breaking Stuff to Look Tough

Banshee’ye binip gösterilen ikinci jeneratöre gidin (köprü). Soldaki kapıdan girin ve bütün odaları geçerek dışarıya çıkın. Dışarda gideceğiniz yön belirecek hemen sol tarafa yönelip tünele girin (Ghost’u alırsanız daha hızlı ve güvenli gidersiniz). Kulenin ordan bir Banshee alıp kırmızı noktayın gösterdiği yöne uçun. İkinci jeneratörü patlattığnız zaman üzerinize üçüşecekler hazırlıklı olun. İkinciyi de patlatınca dışarıya çıkın.
The Tunnel Below

Üçüncü ve jeneratörün yeri de ekranda belirecek, o yöne doğru gidin. Tünelden geçip konsolu kullanrak kapıyı açın (hiç duraksamayın doğrudan yönünüze gidin). Köprüyü geçerek diğer konsolu da kullanın ve ikinci kapıyı açın. Tünelleri geçerek dışarıya çıkın. Çıkar çıkmaz gideceğiniz yön gösterilecek . Koşun bakalım.

Final Run

Gideceğiniz yer çok yukarda olduğu için öncelikle bir Banshee’ye ihtiyacınız var. Banshee ilerde kapalı bir koyda bir çok uzaylı tarafından korunuyor. İlerleyip oraya bir baskın yapıp Banshee’yi lacak ve kırmızı noktanın gösterdiği yere uçacaksınız. Gidip son jeneraötrü de yok edin ve burdan ışınlanın.

Under New Management

Gemide ilerelyin ve biraz yaratık vurun. Birazdan asistanınız aşağıya atlamınız söylecek ne derse onu yapın. Geminin sonundaki delikten atlayın. Yoolar karışık, biraz dikkat ile yolun bulacağınıza eminim. (Küçük bir tepede iki tane camdan siper bulunuyor, ordan esas gideceğiniz yöne çıkacaksınız). Oyola girdiğiniz zaman ekranda yine yön noktası belirecek onu takip edip mavi ışıklı çemberin ortasına gideceksiniz (tabii biraz bekledikten sonra).

Upstairs,Downstairs

Gideceğiniz yön belli. Açık kapıdan girip biraz ilerleyince yön noktası yine ekrana gelecek. O yönde ilerleyin (bir ara arkanızdan ve önünüzden yaratıklar gelecek. Hiç uğraşmayın yolunuza devam edin). Hedef noktasına geldiğnizde başka bir hedef noktası belirecek. Onu takip edin. Yine belirtilen yere geldiğiniz zaman başka bir yön noktası çıkacak. Hemen karşıınızda açık olan kapıdan devam edin.

The Captain

Kaptana bir şeyler oluyor acele etmeniz gerek (koş şef koş). O ne şef onlardan, adamımız hiç ikletmiyor ve anahtarı elini sokup alıyor. Şimdi burdan kurtulmanın zamanı. Geldiğinz yoldan geri gelin. Balkona geldiğiniz zaman Bir kargo ve iki Banshee’nin geldiğni göreceksiniz. Aynı zamanda yoö oku da size hedefinizi belirtecek .Yapmanız gereken alt kata inip hemen bir Banshee’ye atlayıp burdan uzaklaşmak. Tabii bu o kadar o kolay değil. Banshee’leri koruyan nöbetçiler var. Bunlar hem çok iyi zırhlı ve hem de bomba fırlatan cinsten. Anlayacağınız biraz sinirleriniz bozulabilir. Siz Önce kapının girişini temizleyin daha sonra koşarak Banshee’ye binin.
... and the horse you rode in on

Gemimiz ne hale gelmiş. Hemen kontrol odasını bulup bilgiyi almamız lazım. Sol tarafa sapıp ilerleyin. Koridara girip yine sola sapın ve açık olan delikten aşağıya inin. Açık oaln büyük kapıdan geçerek yolunuza evam edin. Gideceğiniz yönler belli o yüzden sola gidin buradan sapın demiyorum. Geminin merkezien doğru gidebileceğiniz tek bir yön var, zaten diğer kapılar açılmıyor. Oturma odasına geldiğniz zaman dikkatli olun, 3 adet zırhlı ve bomba atan o belalılar var. Kontrol odasına geldiğniz zaman intro girecek. Küçük robot iş karıştıroyor. Hemen iş başına başlıyoruz.. Gelen Sentilleri temizleyip geldiğiniz yoldan geri dönün. Enerji odasındaki kapıdan girip hemen karşıdaki koridordan devam edin. Yine gidebileceğiniz tek bir yön var, korkusuzca ilerleyin. Cyro B adlı odaya girerek merdivelei tırmanıp üst kaya çıkarak odaya doğrı gidin. Sola saparak ilerleyin. Diğer odanın sağındaki kapıaçılıyor. Koridora girin. Dışarı çıkma için acele etmeyin ortam birz sakinleşince hızlı bir şekilde çıkıp hemen sağdaki kapıdan girin. Dışarıya çıkıp sağa sapın ve yere engeering yazılı kapıdan devam edin.

Light Fuse, Run Away

Soldan ilerleyip enerji odasına gelin. Asistanınız yine gideceğiniz yerleri belli eden okları ekrana getirecek. Hadi bakalım. Bütün güç kaynaklarını etkisiz hale getirin. İlk olarak üçüncü kata çıkarak 2 konsolu kullanrak enerji kutusunun kapağını açın .Ardından alt kata inip gösterilen hedefin içine bir el bombası atın ve ilk enerji jeneratörü patlatın. Ardından yine üçüncü kata çıkıp tekrar konslolu kullanın. Yien alt kata inerek gösterilen yerdeki enerji kutusun içie bir el atın ve ikinci enerji kutusunu yok edin. Aynen bu şekilde sıra ile konsola basıp sonra inip 4 nereji kutusunu yok edin. Hepsini hallettikten sonra burdan ayrılmalısınız. Çünkü burası havaya uçacak. Üçüncü kata çıkıp karşıdaki kapıdan ilerleyip asansöre binin.

Warning

Hemen bir Jeep’e atlayıp gösterilen yöne tam gaz gidin. Hiç durayım demeyin. Devrilseniz bile aranayı düzeltip tekrar binin. İlk belirlenen noktaya geldiğinizde orta yerde durmayın geride kalın. Chekpoint olunca hızlı bir şkeilde karşıya geçin ve hızla jeep’inizi sürün. Sonunda gemiye ulşacaksınız, yolunuz tıkalı. Jeep’den inin ve sol taraftan uçağa doğru koşun vee....


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.