ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18.04.09, 11:30   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Ico Tam Çözüm
Uyandığınız yerden etrafı kolaçan edin. Meydandan direk yukarı çıkan bir merdiven var, bunu çıkıp kolu çekin. Merdivenin karşısına iyi bakın oradaki kapı en sondaki ulaşıp her şeyi bitireceğimiz yer. Aşağıda açılan tek kapıdan ilerleyin. Zincir göreceksiniz atlayın bakalım buna. (Not: Oyunda zincirlere tırmanmak için zincirin en altında bulunan ize gelmeniz lazım , ve zincirden atlamak için yön tuşu ve zıplamaya basmak gerekmiyor, sadece atlayacağınız yöne dönmeniz ve atlamanız yeterli. Uzun atlama için yuvarlak ile hız kazanabilirsiniz). Zincirden tırmanıp karşınızdaki pencereye atlayın. Yine bir meydana geleceksiniz, iyi bakın burası biraz SOTC’un girişindeki yeri hatırlatıyor tam olmasa da. İlerde sağda ve solda merdivenler var, sağdan ilerleyebilirsiniz. Tırmanın, ilerleyin, zincirleri kullanın en tepeye ulaşmanız lazım.

Bir yerde yol kırılmış burada pencereyi kullanıp dışarı çıkın ve açık olan diğer pencereden öbür tarafa geçin. En sona gelince sevgili Yorda’yı göreceksiniz ve kafesi oradaki kol ile zemine indireceksiniz. Şimdi aynı yolu dönün ve aşağıya gelin. Yorda’yı kurtarmak için kafesin üstüne atlayacaksınız bunu yapmak için de soldaki merdiveni kullanın kafese yaklaşınca atlayın ve kafes yere düşüp Yorda serbest kalsın(Oyunda çoğu yerde belli bir “ağırlık” gerekiyor, unutmayın belli yerlerde Yorda’yı da bir yere çıkartmanız gerekiyor). Kısa bir demo girecek ve ilk yaratıklarımız gelecek, bunlar kolay yaratıklar ki oyunun tamamında da böyle olacak. Tek yapmanız gereken hamleleri sakin yapmak ve Yorda’yı kollamak. Kombo yapacağım diye gaza gelmeyin. Çünkü genelde sürü halinde dolaşıyorlar. Kılıç bulana kadar yerden aldığınız sopa ile idare edeceksiniz. Bundan sonra kapıya gidin. Kapıların önünde eğer idol denen heykel şeklinde yeşil şeyler varsa bunları sadece Yorda ile açabilirsiniz.

Dışarı çıktığınızda solda koltuk göreceksiniz işte size save noktası. Fakat sadece Yorda ile beraberken save yapabiliyorsunuz. Köprüden devam edin arada köprü yıkılacak Yorda’ya düşmemesi için el uzatın devam edin. Kapıdan girin ruhlar gelecek eh dövüşüverin. Orda bir de kutu göreceksiniz hareket ettirin bakalım(Yuvarlak ile tutup hareket ettirebiliyorsunuz).

Sağ tarafta merdivenler açıldı. Tırmanın gene ruhlar gelecek. Ama o kadar da önemli değil neyse Yordasız devam edin biraz zincire tırmanıp karşıya geçin kolu çekip Yorda için kapı açın. Yorda geldikten sonra dövüşebilirsiniz. Yorda’nın çıkması için kutuyu duvarın yanına getirin. Merdivenlerden tırmanın. Yine ruhlar gelecek. Burada yine bir koltuğumuz var.
Geldiğiniz yolu şöyle bir baştan alın ve bir ray sistemi göreceksiniz. Küçük bir tren görene kadar ilerleyin Yorda’yı da alıp sola doğru hareket ettirin bunu. Evet şimdi bir duvara geldiniz ve burayı bu tren yardımı ile atlayabiliyorsunuz. Yine bir save noktası(Bundan sonra save noktalarını atlıyorum görünce ne yapacağınızı anlamışsınızdır).

Burada duvara tırmanacaksınız sağa doğru ilerleyin. Bir kola geleceksiniz çekiverin. Konteyner gelecek Yorda’yı konteynerin üstüne alın siz kolu gene çekin. Yorda’yı alın bir sonraki yere atlayın. Burayı geçmek kolay bu vinci kullanacaksınız o kadar. Yorda’yı konteynere alıp öbür tarafa geçireceksiniz. Burada yukarı çıkıp avizeyi düşürmek gerekiyor. Köprüyü geçin ve pencerelere tutunarak tırmanın. Bir merdiven var ama biraz yüksekte onu boş verin. En tepeye kadar çıkın avizeyi bulun ve üstüne atlayın. Aşağı düşeceksiniz. Avize köprüye çarpıp zayıflatacak.

Yorda’yla dışarı çıkın dönen merdivenden aşağı inin. Alt kapının yanında bombalar var birini alın. Bombayı köprünün sütununa koyun. Sonra sopanızı avizenin mumundan tutuşturup bombayı yakın. Evet artık yeni bir köprümüz var. Tekrar üst kata çıkıp oradan köprüyü kullanın. Yine ruhlar gelecek. Eğer kaçabilirseniz direk kapıya gidin kapıya ulaşırsanız ruhlarla dövüşmek gerekmiyor. Yığınla ruh var. Kapıya ulaşabilirseniz ulaşın, ulaşamazsanız ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Ana kapıya geldik. Kapılar açık kaçabilme ihtimalimiz var. Yetişemeden kapı kapanıyor. Sonra da Yorda’nın annesi ortaya çıkıp bizim kulağımızı çekiyor. Meydandaki sütunları çekin birer birer.

Geldiğimiz yoldan geri geldik. Önümüze bombalar çıkıyor birini alın ve tahtalarla kapanmış olan kapıya koyup patlatın.

Gene ruhlar var biraz zor olsa da önemli değil. Aşağı inin kutulardan birini iki boşluktan birine koyun diğerine de Yorda’yı bırakıp açılan kapıdan girin. Biraz seri olun çünkü Yorda’ı kız başına fazla yalnız bırakmamak gerekiyor. Soldan tırmanın ve zincire tırmanın ve balkona çıkın oradaki kutuyu aşağı itin. Sonra da siz atlayın gene ruhlar var halledin. Yeni kutuyu diğer boşluğa koyun ve Yorda’yla beraber tekrar içeri girin. Zincirden tırmanın tekrar balkona çıkıp sağa gidin. Kolu çekin. Odanın diğer tarafına geçin. Kayaya tırmanın merdivene zıplayın. Tepeye gelince zincire atlayın. İster hız kazanın ya da normal şekilde karşıya atlayın. Aşağı atlayın ve ruhlar gelecek. Yorda’yı yukarı almanız zor o yüzden kapışın.
Evet değirmene geldik. Buna tırmanacaksınız. Yanda çıkıntısı var en üste kadar tırmanın. Değirmenin kollarının yukarı çıktığı tarafta durun ve kola atlayın. Birkaç deneme yapabilirsiniz. Yukarı çıkınca kendinizi atıverin. Karşı tarafa doğru ilerleyin. Kolu çekin. Köprü açılacak. Yorda’ya atlaması için yardım edin. Kapıdan çıkın.

Ruhlar geliyor gene. Halledip zincire tırmanın. Çimenliğe geleceksiniz delikler var. Açık olandan içeri girin. Yerde olan düğme şeklindeki kayaya çıkın (Oyun içinde bunu çoğu kez yapmış olmanız lazım) ve Yorda’yı çağırın kapı açılınca yanınıza gelecek. Şimdi onu da diğer kayaya bırakıp karşıda açılan kapıya gidin. Buradan boruları kullanıp tırmanın ve açık delikten Yorda’ya yardım edin. Kapıya doğru yönelin.

Asansöre ilerleyin. Yordasız olarak devam edin bir kutu bulana kadar ilerleyin. Kutuyu itin ve ruhlar gelecek onları hallettikten sonra Yorda’yı alın. Kutu yardımı ile kolu çekin aşağı inen zincir için tekrar geri gelip yukarı çıkın. Duvar kenarından yavaş yavaş ilerleyin. Zincirden inince ruhlara girişin. Pencerelerden birindeki kutuyu itin ve tekrar çayırlığa inin.

Kutuyu solda ilerde bulunan yere götürün ve yukarı çıkın. Zincire gelene kadar devam edin ve tırmanın. Sonra merdiven falan ve zincire atlama durumu var. Karşı tarafa geçip kolu çekin. Hemen Yorda’nın yardımına koşun. Yorda’yı direk kapıya götürebilirsiniz. Merdiven var ama ilgilenmeyin şimdilik kapalı. Düz devam edin kapıya gelene kadar.

Ruhlar gelecek. Sonrasında tek açık kapı var ona gidin. Şimdi aşağıda bir silindir var. Yorda’yla beraber üstüne çıkın ve yeni merdivenler açılacak. Ruhlar gelecek yine, hallettikten sonra merdivenlerden gidip kolu çekin. Yandaki küreler açıldı ağız şeklinde. Bunları sopanızla yakın.

Şimdi dışarı çıktınız. Bir reflektör var bunla ilgili bir şey yapmayacaksınız merak etmeyin. O yüzden merdiveni bulun ve Yorda’yla beraber yukarı çıkın. Bir kol olacak onu da çekiverin. Yine küreler açılacak diğer taraftaki. Bunları da yakın. Açılan yerden kılıç düşecek ama buraya ilk geldiğiniz yere. O yüzden açılan bu yuvarlak yerden çıkın ve kılıcı alın. Artık daha kolay dövüşler bizi bekliyor. Hareket ettiğiniz anda etraf parmaklıklarla kapanacak. Sağda ve solda ağırlık gibi şeyleri tutan ipler var. Kılıçla kesin bunları ve parmaklıklar açılacak. Şimdi diğer kapıya gideceksiniz ama kapalı bunun için üst tarafına çıkın merdivenlerden ve yine ipi kesin.
İçeri girin fakat su akıyor. İlerleyemeyeceksiniz. Duvara tırmanın ve yukarı çıkın. Sağ tarafta kapı var açın. Köprü göreceksiniz ama yukarda. İndirmek için devam edin ve bulduğunuz ipleri kesin. En sona kadar gidin yine de ve kolu çekmeyi unutmayın. Sonra geri dönüp Yorda’yı alıp suların kesildiği yerden devam edin. Buradan balkona çıkın fakat gidecek yer yok. Gene de yaklaşın ve büyülü köprü oluşacak. Kapıya gidin. Kol var onu çekin. Son daire kapının küreleri açıldı asansör ile aşağı inip onları da yakın. Kılıcı almayı unutmayın. Reflektörden ışık gelecek ve daha önce yüzümüze kapanan koca kapılardan biri aydınlanacak. Demek oluyor ki diğeri de aydınlanacak. Dışarı çıkın ve ruhlar gelecek icaplarına bakın. Ve daha önce çıkmadığınız merdiveni çıkın dev küre bu kapıyı açtı şimdi.

İçeri girdiniz kolu çekin. Köprü açıldı. Geldiğiniz yerden çıkın merdiveni inin buraya geldiğiniz kapıdan çıkın. Sola ilerleyin. Burada bir kutu var. Bunu kolonlara atlamak için kullanacaksınız. Yapmanız gereken şey oradaki ipi de kesmek.

Tekrar o uzun koridora dönün. Ruhlar gelecek. Halledin ve aşağı inin. Orada bir yerde zincir var ona tırmanın. İkinci kattaki pencereye atlayın. Buradaki kutuyu dışarı itin ve böylece Yorda da gelebilsin. Yardımınızı esirgemeyin. Kapıya gidin sonrasında.

Yorda’yla beraber ilerlemeye devam. Yorda’yı bırakıp asansöre gidin. Sonra içeri girin ışık giren pencereden çıkın. Zincir göreceksiniz bunu karşıya atlamak için kullanın. Aşağı inen bir merdiven olacak oradan aşağı inin. En uzak köşede bir kutu var onu Yorda’nın olduğu yere düşürün ve yardım edin. Geldiğiniz merdiveni çıkın ve solda başka bir tanesi daha var onu da tırmanın. Devam edin. Burada bir merdiven olacak ona tırmanın. Ve yukarda borular var bunlar yardımı ile kola gelene kadar ilerleyin. Kolu çekin ve zıplama mekanizması çalışacak. Kolun altındaki kırık merdivenden aşağı inin. Zıplama mekanizmasına gelin ve birkaç denemeden sonra duvar çıkıntısına ulaşın. Bu zıplama oldukça yüksek olacak sabırlı olun. Pencereden dışarı çıkın. Burada nehri göreceksiniz.

Çimenliklerin köşesinde bir kutu var onu da nehre atıverin. Çarkın üstüne atlayıp çıkıntı bulunan yere tutunun ve karşıdaki mekanizmaya atlayın. Bunu döndürün ve su kesilecek. Suyu kesmeden nehre düşerseniz sadece kenara yüzüp çıkın yoksa en aşağılardan başlamanız gerekir. Su kesildikten sonra oradan ilerleyin ve aşağı atlayın(Suyun döküldüğü yer). Zıplama platformu olan odada ilerde ortada farklı renkli bir duvar var bunu itip açabilirsiniz. Fakat içerdeki değişik nesneyle ne yapacağımızı bulamadım. Zaten oyunu etkilemedi.

Dışarıdasınız yine bir kutu var demin aşağıya attığınız. Bunu kapının olduğu yere ulaşmak için kullanın. Tabi ruhlar gelecek.

Kayalı yoldan devam edin. Aşağı doğru ilerleyin. Borulara tırmanın. Boyacı iskelesi gibi bir şey var bunu atlamanız gereken yere kadar itin. Sonra buna çıkıp istediğiniz yere atlayın.
Buradaki kolu çekin. Ruhlar gelecek. Bu arada Yorda’yı kurtarmayı bilmiyorsanız şöyle; eğer kara deliğe girdiyse elinden tutma tuşu ile çıkarın(R1). Sonra asansöre doğru ilerleyin.

Çarkı döndürerek asansörü yukarı çıkaracaksınız ama oldukça uzun bir iş. Yukarı çıkınca Yorda’yla beraber karşıya atlatın. Yorda burada kalacak biz de tahtalara tutunarak aşağı inelim ya da benim gibi oradan kendinizi salın ve direk borulara tutunun kendiniz bilirsiniz. Karşıya geldikten sonra bu sefer de duvar çıkıntılarından tırmanın. Kırık bir merdiven var ondan inip karşıya atlayın ve yine tahtaları kullanarak tepeye çıkın. Karşıya geçip zincirin en ucuna kadar inin ve kapalı olan köprüye doğru kendinizi atın. Evet resmen atmanız gerekiyor çarpıp köprüyü açmış oluyorsunuz. Yorda’ya yardım edin. Tek yol var zaten oradan devam edin. Üstte bir oda var buradan hem sopa hem de bombalardan birini alın ne yapacağınızı tahmin etmişsinizdir. Şimdi buranın tam karşısında su deposu gibi bir kule var onu patlatacağız. Yakınına gelip bombayı bırakın ve sopayı yakın. Burada dikkat edeceğiniz şey bombayı durup bırakmak yoksa aşağı düşüyor ve geri dönmeniz gerekiyor. Fırlatmak için de yürürken bırakma tuşuna basın. İlk sefer olmasa da yapabilirsiniz biraz basketbol oynar gibi olacak çünkü etrafında teller de var. Patladıktan sonra yeni bir köprü oluşacak kılıcınızı alıp Yorda’yla beraber buraya gidin.

Solda zincir var tırmanın ve üstteki kutuyu aşağı itin ardından siz de atlayın. Kutuyu duvara kadar itin ve çıkıp kolu çekin yeni bir zincir gelecek. Geldiğiniz yere merdiven ile dönün ve bu zincir ile karşıdaki çarka atlayın. Çarkı döndürün ve konteyner Yorda’nın geçemediği yere gelecek. Buranın geri dönüşü zor zincire tekrar atladıktan sonra sallanmanız lazım yoksa hayatta yetişemiyorsunuz karşıya. Yorda’nın yanına dönün ve yardım edin geçmesi için acele ederseniz ruhlara yakalanmadan direk kapıya varabilirsiniz.

Yürümeye devam kapıları geçin. Uzun bir yol yine.

Burası daha önce reflektör yaktığımız yerin aynısı o yüzden daha kolay. Sola gidin ipi kesin açılan kapıdan girin. Yine Yorda’yla beraber o çıkıntıya çıkın ve yeni merdivenler oluşacak. Yine gidip kolu çekin. Açılan küreleri yakın. Ruhlar gelecek halledin. Sonrasında diğer kapıyı da açın. Dışarı çıkacaksınız ve yine bir reflektör fakat bunun yönü değişik. O yüzden bunu o açık olan dairesel kapıya doğru çevirin. Sonra sağ taraftan merdivenlerden çıkın. Bir zincir var buna atlayıp yukarı çıkın.
Yine eski usul bulduğunuz ipleri kesip köprüyü aşağı indirin. Dışarı çıkıp kolu çekin ve suları kesin. Burada balkondan bir de bomba alın ve tahtalar ile kapalı olan yere koyun. Patlama işini biliyorsunuz artık. Dönüp Yorda’yı alın ve suların kesildiği yerden yukarı çıkarın. Balkona çıkın ve yine sihirli köprü oluşacak. Kapıyı geçin ve kolu çekin aşağıdaki küreler de açıldı. Bunları da ateş yardımı ile yakın. Ve görev tamam o dev kapıların ikisi de yanıyor artık. Oraya dönsek olur demek ki.

Buradan çıkın yine girmediğimiz bir merdiven vardı yanan dev küreler bunu da açtı merdiveni tırmanın kolu çekin ve geri dönün.

Dev kapılara dönünce sakın save noktasını kaçırmayın çünkü burası son yer. Kapıya gidin Yorda açacak burayı ama çok yorulacak hatta saçları beyazlayacak. Yavaş yavaş yürüyün köprü üzerinde hızlı giderseniz zavallıcık düşüp kalıyor. Dev küreler Yorda’yı çekmeye başlayacak ve köprü kapanacak. Ara sahne biter bitmez hemen Yorda’nın olduğu tarafa doğru atlayın merak etmeyin mesafe uzun ama Yorda sizi tutacak. Yorda’nın annesi etrafı karartacak Yorda’nın gücü tükenecek ve Ico aşağı düşecek.

Garip bir yere düştük, dev kafes gibi şeylerin üzerindeyiz ve uçuruma asılı bunlar ayrıca silahsızız çok şükür ruhlar gelmeyecek. Bulunduğunuz kafesten diğerlerine atlaya atlaya burayı geçin. Mağaralardan kaya çıkıntılarından ilerleyerek devam edin. Bir kapıya geleceksiniz ilk kolu çekin ve bir zincir inecek. Oradaki kutuyu suya atın ve siz de atlayın kutuyu diğer duvara çekip üstüne çıkın ve diğer kola da ulaşın. Şimdi kapı açık tekrar suya atlayın kutuyu da beraberiniz de getirin ve zincirin altına koyup zincire de ulaşın.

Yukarı çıktıktan sonra boyacı iskelesini itin ve dişliler çalışmaya başlayacak. Yine kollara tutunarak yukarı çıkacağız. Yukarı ulaşınca kendinizi salıverin. Boruları kullanarak diğer tarafa geçin. Şimdi iki zincir var kendinizi uzun uzun sallayarak birinden birine ve karşı tarafa atlayın. Tabi arada yine borular da var ama burası oldukça kolay. Buradan sonra da merdivenleri tırmanın.

Düz olarak ilerleyin atlamalarda dikkat edin, borulara kadar ilerleyin. Asansör kulesi gibi bir yer var oraya geleceksiniz.

Zincirden aşağı kayın ve karşıya atlayın. Burada yine bir vagon var ona ulaşın ve duvar kenarına doğru itin böylece altındaki zincir de yakınlaşmış oldu. Zincir ile aşağı inin ve yine karşıya atlayın. İlk merdiveni pas geçin ikinciden aşağı inin. Sağ tarafa atlayacaksınız. Aşağı inince kapıyı göreceksiniz fakat Yorda yok o yüzden açık olan yerden devam edin.
Nehir var burada fakat hiç meşgul olmayın o kadar yüzdüm hiçbir şey yokmuş tek yapacağınız sol taraftan patikayı çıkmak. Orada bir yerde muhteşem bir kılıç var oyunun başında bizi buraya getiren adamların da kullandığı kılıç. Ayrıca sanki bu kılıç başka bir yerden de biraz tanıdık gibi.

Demin açamadığınız kapıya gelin bu kılıç Yorda’nın görevini yapıyor. İçeri girin ve kolu çekin yukarı çıkın.

Oyunun en başındaki yere geldik. Yorda’nın etrafında bir yığın ruh var fakat zararsızlar ve garip bir biçimde bize benziyorlar. Ayrıca Yorda’da bir gariplik var resmen taşlaşmış. Bu ruhların her birini öldürün çok fazlalar ama sabırlı olun. Hepsi ölünce merdivenler yükselecek ve son bölüme gelmiş oluyoruz. İçeride Yorda’nın annesi yani kraliçe bizi bekliyor. Ufak bir konuşma var bize kılıcı bırakıp gitmemizi ve Yorda’nın asla buradan kurtulamayacağını söylüyor. Ne yapacağız, tabi ki kahramanlık. Dövüş başlasın.

Elinizde kılıç olduğu sürece karanlık dalgalardan korkmayın. Gidin saldırınızı yapın fakat her seferinde kılıç fırlayacak işte o anlarda ,ortada bulunan iki heykelin arkasına saklanıp kılıcı tekrar almak için uygun zamanı bekleyin. Ayrıca kılıcın nerde olduğunu, dalgaların çarpmasından da anlayabilirsiniz. Bu şekilde 5 sefer saldırın, son seferde kraliçenin kalkanı kalkacak ama kılıç da oldukça uzağa fırlayacak. Alması oldukça zor. Bunun için, sağdaki heykeli çekebildiğiniz kadar geriye çekin ve zamanlamayı iyi yapıp koşup kılıcı alın.

Dönün ve öldürücü hamleyi yapın. Ölmesi ile beraber biz yine duvara çarpacağız ve artık iki boynuzumuz da kırık. Şato yıkılmaya başlayacak, bu arada baygın halde yatıyoruz.

Yorda’nın ruhu gelip bizi alacak ve kılıcı aldığımız nehirdeki tekneye kadar taşıyacak. Burada bizi bırakacak ve muhteşem bir müzik ve atmosfer eşliğinde ağır ağır dışarı çıkacağız.

Yapımcıların isimlerini falan izleyin ,her şey bitmedi daha. Kendimizi bir kumsalda bulacağız sola doğru ilerleyin ve Yorda’nın bedenini bulacaksınız. Aman Allahım yaşıyor, gözlerini açıp bize bakıyor, bu SOTC ve ICO’dan sonraki yeni oyun için belki bir ipucudur.(Sotc, ICO’nun öncesini anlatıyor)

Evet, mükemmel bir oyunu daha bitirmiş olduk hayırlı olsun.


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Gothic III Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 0 02.03.09 15:49
Gothic II Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 0 02.03.09 15:46
God of War 2 Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 1 02.03.09 15:41
Fahrenheit Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 0 02.03.09 15:13
Arcanum Tam Çözüm eFSaNe Tam Çözüm 1 19.02.09 03:15


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.