ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18.04.09, 11:34   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Indiana Jones and the Emperor’s Tomb Tam Çözüm
Ceylon
Gates of the Lost City
İlerleyip tepelere tırmanarak yolunuza devam edin. Salkan kemerin latından geçin ve aşağıya inin. Sağ taraftaki çeşmeden mataranızı doldurabilirsiniz. Sağdaki iki kaya tabakasından yukarıya çıkın, tekrar bir sağ yapın ve birkaç kaya daha çıkın ve karşıya atlayın. Odaya girip kılıcı alarak sağ taraftan dışarıya çıkın. “R” tuşunu basılı tutarak yavaşça aşağıya inin. Sağa dönüp tapınığın kapısından içeriye girin. Sarmaşıkları kesin ve sağ tarafa doğru ilerleyin. Kamçınızı kullanarak karşıya geçin ve sola devam ederek sarmaşıkları kesin ve bölümü bitirin.
The Hunter's Camp
Sarmaşıkları kesin ve gelen kısa interoyu izleyin. karşınızdaki kapı aralığından geçin, sağa dönün ve dikkatli olmayan bir avcının bulunduğu odaya girin ve onu haklayın.Palayı çıkarıp büyük bloku tutan ipi kes. Bloğun açtığı deliğe atla, başka bir avcıyla kavga etmek için hazır olun.Koridor boyunca byunca devam edin, ktuları kırarak şarjor alabilirsiniz. Büyük avluya doğru devam edin. Solunuzdaki odada bulunana küreği alın ve adamları haklayın. Timsah başına ulşana kadar büyük kemere doğru ilerleyin ve yukardaki kırık mermere gidin. Mermer kırılmadan kamçıyı kullanarak atlayın. Ardından yine kamçıyı kullanın ve karşıdaki kayaları yıkarak yolunuza devam edin. Aşağıya inin ve dereye atlayın, hemen karşıdaki çıkıntıya çıkın. Hemen sağdaki köşede bir başka çeşme var, karşıda kenarda bulunan çıkıntıya gidin. Soldaki çıkıntıya atlayın ve dereyi geçin. Birkaç blok atlayıp yukarıya çıkın. İntrodan sonra sarmaşığa atalyın ve karşıya geçerek kapıdan girin. Shootgunlı adama dikkat edin, onu hakladıktan sonra küçük balkona gidin. Aşağıya atlamadan ve kamçıyı kullanmadan önce sol tarafa atlayın.Zemin çökene kadar hölün aşağısına devam edin. Karşıya yüzün ve sola dönerek küçük çıkıntıya çıkın. Birkaç blok adah çıkın, arkanızı dönün ve kolu çekin. Çıkan adamları öldürüp kapıdan girin.
The Paths of the Ancients
Kamçıyı kullanrak karşıya geçin ve koridorda ilerleyin. Sağ taraftaki adamı bayıltıktan sonra sola dönün ve birkaç merdiven çıkın, burdan aşağıya atlayın ve birkaç adam daha öldürün. Sağ taraftaki çeşmeden can suyu alabilirsiniz, çimenşi bölmeye gidin ve sağa ilerleyin. Sağınızdaki birkaç kemerden sonra küçük bir kapıya varacaksınız. Burdaki merdiveni çıkın ve adamı oratdan kaldırın, ardından duvardaki kolu çekin. Merdivenden aşağıya inerek çeşmenin olduğu yere gelin. Küreğin bulunduğu odaya gelin, burdan doğru ilerleyin, ardından sola saparak kapıya ulaşın. Kasalardan malzemeleri aldıktan sonra koşarak karşıya atlayın. İlerleyin kamçıyı kullanrak karşıya geçin, sonunda çıkışı olmayan bir yere geleceksiniz. Yukarıya sekin ve sağa doğru kayın, ilerleyin birazdan birkaç adamla karşılacaksınız, dikkatli olun birinin silahı var. Burdaki çatlağı patlatmak için patlayıcıya ihtiyacınız var. Tam o anda kapalı kapıdan adamlar çıkacak, onları haklayın ve çıktıkları odadan patlayıcıları alın ve duvarı havaya uçurun.
The Palace of Forgotten Kings
Soldaki kolu çekin ve yolunuza devam edin. Etrfataki adamları öldürün, dikkat edin birinin shootgunı var. Onları öldürdükten sonra bir kişi daha sizi öldürmek için gelecek. Girdiğiniz bölmenin solunda çeşme bulunuyor. İlerleyin ve sola devam edin. Küçük çıkıntıyı çıkın ve sağa dönün. Tepeye ulaşana kadar tırmanmaya devam edin. Çıkntıları atlayın ve sağa dönerek tepeye sekin. Kamçıyı kullanrak karşıya geçin. Kırık olan duvardan sola ilerleyin. Patikayı takip edin birbaşka kırık duvara gelin. Aşağıya atlayarak soldaki sarmaşıkları kullanın, girişin hemen solundaki küçük taş parçasına tırmanın. Yukarı tırmanın ve küçük odadaki objeyi alın. Aşağıya inin, duvardaki sarmaşıkları kullanarak yukarıya çıkın. Sağa dönün, soldan aşağıya gidin, mermerdeki renkli faynasalrın üstünden atlayın ve devam edin. Okların altından yuvarlanın. Bu şekilde koridorun sonuna kadar ilerleyin. Şimdi iki tane kafa var, önce ilkine sonra da diğerine atlayarak karşıya atlayın. İlerleyin ve bölümü bitirin.
River of Fangs
İlerleyin, önünüze çıkan engelleri ataltın, merdevinleri çıkın, burdaki adamları hakladıktan sonra kolu çekin. Açılan bölmeden girin, önce sağdakini sonra soldakini halledin ve köprüye gidin. Kırık olan yererli atladıktan sonra köprü kırılacak ve kendizi suların içinde bulacaksınız. Hemen soldaki bölmeye çıkın, burdaki iskelet kafalarını kullanrak timsahların dikkatini dağıtın, teker teker adacıklara çıkarak ilerleyerek taş girişie ulaşın. Dikkatli bir şekilde atlayın Indy tutunacak. Yolunza devam edin, çıkan adamalrı ortadan kaldırın ve sağdaki ve soldaki kolları çekerek açılan delikten suya atlayın.
Temple of the River Goddess
Çıkıntıyı bulup çıkana kadar yüzün, yine kafalrı kullanrak timsahların dikkatini çekin ve büyük kafaya kadar yüzün. Burdaki kolu çekin, bir kafes inecek Merdivenlerden aşağıya , daha sonra sola devam edin, kafese atlayın. Karşıya atlayın ve mataranızı doldurun. Koridoru takip edin ve engelleri aşarak kolu çekin. Karşıdaki sarmaşığa atlayın, sallanın kendinizi aşağıya bırakın. Yüzerek sudan çıkın ve açılan duvardan geçin.
Into the Sacred Caverns
Şelalenin etrafından yukarıya çıkarak mağaraya girin. Küçük oadaya geldiğiniz zaman, soldaki kapıya gidin. Burda yerde yatan iskelete dikkat edin, kşarak yattığı yerden geçin ve inen demirin üstüne çıkarak yukarıya çıkın. Arkanızı dönün ve aşağıya inin. Kayalardan atlayarak çıkıntıya ulaşın. Kmçıyı kullanın ve atlayın ardından sola devam edin. Merdivenden yukarıyab çıkın. Dkey desteğe doğru yürüyün ve yukarıya tırmanarak sarmaşıklara ulaşın. Dönünü ve sarmaşığa tırmanarak karşıdaki çıkıntıya atalyın. Gidip matarınızı doldurun, geriye dönün, büyük deliğe gelene kadar devam edin. Solunuzdaki kolu çekin, kafes durduğu zaman kolu tekrar çekin. Yukarıya çıkın, budakileri öldürün ve kolu çekin ve açılan kapıdan girin.
The Silent Guardians
Bu bölümde yapmanız gereken saedce çok sessiz olmak, yürüme modunu kullanrak yön tuşlaeına teker teker basın. Böylece çok yavaş ve sessiz hareket edeceksiniz. Kapıya geldiğiniz zaman, önünüzü küçük bir lav deresi kesecek, yerdeki iskeletlerden birini alın ve önünüze atın, ardından siz de atlayın ve kapıdan geçin.
The Idol of Kouru Watu
Öncelikle soldaki odaya yüzün, merdivenleri çıkın ve kolu çekin. Ardından aşağıya inin ve timsahi bulunduğunuz yere çekin, timsah geldiği zaman alt kattaki kolu çekin ve demir kapıyı kapatıp onu buraya hapsedin. Siz tekrar yukarı çıkın ve kafese atlayın. Açılan yeni bölümdeki kolu çekin ve inen bir diğer kafese atlayın. Böyle devam edin, son kolu da indirdiğniz zaman ağız açılacak. Gidip kalbi alın, alır almaz suya düşeceksiniz, alt taraftaki delikeri tıkayan dalları kılıçla keserek (sağ tuş) yukarıya çıkın. Bölüme başladığınız yere gidin ve bölümü bitirin.
Prague
The Castle Gates

İlerleyin, karşınıza çıkan almanları öldürün. Son almanı da öldürdükten sonra çıkıntıya tırmanın ve sütüna sekin. Balkona geçin ve burdaki adamı da öldürün. Yolu takip ederek merdivenleri çıkın ve balkona gelin, burdaki almanları hakladıktan soldaki zinciri kullanrak aşağıya inin. Kamyona doğru koşun, burdaki kutuyu kırarak canı alın, geriye döünün ve soldan aşağıya inerek boruya atlayın ve sağ tarafa kayın. Ardından kamçıyı kullanarak karşıya atlayın. Sol tarafta bir kaç malzeme vari sağ taraftaki kapıdan girin ve bölmüm bitirin.
The Dungeon
Kamçı işareti gözteren kadar ilerleyin ve karşıya geçerek merdivenden inin. Byüyk merdivenleri inin, burdaki iki almanı da temizleyin. Yolunuza devam edin, bit nevi test odası gibi bir yere geleceksiniz, dikkat etmeniz gereken şey zamanlama, bütün engelleri aşın ve kolu indirin ve sağdan merdivenleri çıkarak mataranızı doldurun. Karşıya atlaıyn ve açılan kapıdaki kolu çekin. Açılan kapıdan çıkan almanları oratdan kaldırın ve çıktıkları yere gidin. Burda atlayıp hemen kamçıyı atmalı ve tuşu bırakıp karşıya geçmelisiniz. Bunu yapıp karşıya geçtiğniz vakit soldakşi duvara sırtınızı verin ve sola doğru kayın. Burdaki kolu çekin, bir kafes inecek, ama kısa bir süre sonra kafes düşüp geriye sadece zincir kalacak. Koşup zincire atlayın, yukarı tırmanarak kolun bulunduğu odanın üst kısmında yer alan boşluğa atlayın. Adamları öldürdükten sonra burdaki kolu çekin. Hole geri dönüp sağa gidin ve merdivenleri inin. Farelerin olduğu bir yere geleceksiniz. Yapmanız gereken ortadaki sütüna çıkıp ilk önce sağ kolu çekmek, inen zincire atlayın ve yıkarıya çıkın, burdaki kolu da çekin, ardından ortadaki sütüna gidin ve bu sefer sol kolu çekip inen zinciri kullanrak diğer tarafa çıkın. Kolu çekerek kapıdan girin ve bölümü bitirin.
The Courtyard
Sol tarafa yönelin ve kısa bir intro izleyin. Burda çok harektli bir bölüm yaşayacağız, öncelikle yakındaki nazileri öldürün ardından, sol tarafa gidip kamyonun araksındaki kutuda duran makinelyi alın ve meydandaki adamları öldürün. Hepsi ölünce kapalı olan su kanalına kamyonun üzerinden alacağınız patlayıcıyı koyarak açılan delikten aşağıya atlayın. Mağaradan yüzerek yüzeye çıkın ve kolu çekerek geçiti açın. Burdaki kolu da çekin.
The Great Hall
Çıkış kapısından çıkın ve aşağıya inin, nöbetçi gidene kadar sütünün arkasında beklkeyin. Geligiği yöndeki merdivenleri çıkın. Kamçı işaretini görene kadar yukarı çıkmaya devam edin. Kamçıyı atarak atlayın, ardınadan avizeyi kullanarak karşıya atlayın. İntrodan sonra silahızı çekin ve aşağıdaki adamları temizleyin, hepsini öldürdükten sonra aşağıya inin ve merdivenden çıkıp kolu çekin ve avizeyi aşağıya indirin, ardından hemen yan taraftan avizeye atlayın, hiç kıpırdamadan (aşağı-yukarı) sallanın ve yandaki balkona atlayın, sol kapı açılacak ve içeriye bir kaç adam girecek hepsini öldürün. Odaya girin ve mumun bulunduğu küçük masadan anahtarı alın, Burdan çıkın ve merdivenin hemen solunda bulunan kapğıdan girin.
The Library
Aşağıdaki kapının arkasında çelme var, ordan can alabilirsiniz. Soldaki kutulardan yukarıya çıkın ve kamçıyı kullanarak karşıdaki balkona atlayın. Burdaki kolu çekin ve merdivenden yukarıya çıkın. Yine burda bulunan kolu çekin ve gelen avizeyi kullanarak karşıya atlayın, sol taraf gidin, balkonun korkuluğunun bittiği yerden yavaşça ilerleyin ve aşağıya salkın, sola gidin ve boşlu7kta yukarıya çıkın. Merdiveni tırmanın ve kolu çekin. Açılan bölmeye gidip kitabı alın, tekrar üçüncü kata çıkın ve kolu çekin, gelen avizeyi kulalanarak karşıya geçin . Burdaki kitapların arasındaki boş kitap yerine kitabı koyun ve gizli bölmeye gelin. Haritayı ve geldiğiniz yerden dışarıya çıkın. Çıkan iki adamı da halletikten sonra geldikleri yere gidin.
The Astrologer's Clock, part 1
Karşıdaki taçı alın ve hemen karşıdaki kapıya koşun, takla atarak diğer odaya geçin. Karşıda iki azrailin bulunduğu yerdeki kolu çekin ve çıkan arkadaşa taçı verin. Ortaya üç kool çıkacak. Yapmanız gereken kapılardaki burçlara göre saati ayarlamak. Burç şeklini saatin üstündeki yuvarlağın içine yerleştirin ve yazdığım saatleri yerli yerine koyun.
Koç: Güneş (büyük kol)= II, Ay(küçük)=IV
Armory: Merdivenleri çıkın, görünen o ki yalnız değiliz. Sağa gidin ve sırıtnızı duvara verin yana doğru kayın. Tümseğe çıkın ve demirlerden yukarıya tırmanın. Sağdaki zincire atlayın, aşağıya inin ve büyük cama doğru sallanarak içeriye atlayın. Sağdaki kapıyı açın ve merdivenden yukarıya çıkın. Burdaki ipi untmayın tekrar buraya geleceğiz, diğer camdan aşağıya inin, burdaki camları kırarak aşağıya inin, gelen almanları öldürün ve kılıcın bulunduğu camlığı kırarak kılıcı alın. Geri dönerek merdivenleri çıkın ve sağdaki kapıdan girin. İntrodansonra geri dönüp merdivene atlayın. Tepeye çıktığınız zaman pencere tırmanın ve ipi kullanarak aşağıya kayın. Geldiğiniz yolu geri dönünü ve saatli odaya giderek yine kolu çekin. Bu sefer ona kılcı vereceksiniz
Akrep: Güneş=XII, Ay= III
The Observatory: İkili kapıdan çıkıp sola dönün ve merdivenli kemer altını açın. Merdivenleri çıkın ve ilk ikili kapıyı geçin. İkinci kapıdan adamlar çıkacak dikkatli olun. Sağa dönün ve meydandaki adamı öldürün. Sağa dönün, atlayın ve kafese çıkın. Sağınızdaki küçük çıkıntıya sallanın ve kalenin tepesine çıkın. Karşıdaki merdivenden çıkın, sağdaki damda makineli var, kulenin sağından aşğıya inin ve yolu takip ederek medikit alın. Yine aşağıya inin ve ilerleyin. Merdivenlerde bekleyen adamalrı öldürüp soldaki çıkıntıdan karşıya atlayın. Odaya girin, intro bize birşeyler anlatıyor, yukarı çıkıp masadan kolu alın ve aşağıdaki makinede kullanın. Ardından yukarı çıkıp telskoptan bakın ve duvardaki resmi kullanrak içindeki objeyi alın. Tam bu sırada Almanlar kapıyı kırmaya çalışacak, siz hemen teleskopa tırmanın, en ucuna giderek tepedeki ipi kullanrak aşağıya doğru kayın. Nazinin çıktığı kapıdan girin ve merdivenleri inin, sağdaki kapıdan girin. Nöbetçiyi es geçierek rampadan inin ve saatli odaya gelin. Gidip yine kolu çekin ve ona aldığınız objeyi (parşoment) verin.
İkizler: Güneş=VI, Ay= XI
Vega's Tower: Kapıdan çıkın, sağa dönün ve zincire atlayın. Yuvarlak merdivenden yukarıya tırmanın ve adamı arkasından yaklaşarak onu yakalayın ve aşağıya atın. Ardından karşıya atlayın ve sola doğru sırtınızı vererek ilerleyin. Balkonda konuşan askerleri öldürün , biraz daha ilerleyin ve içerde kalanları da öldürün. Merdivenleri çıkın ve bir başka çıkıntıya atlayın, ilerleyin sallanan iki zincirden karşıya geçin. Sonunda kuleye ulaştık, gidip küçük asansöre binin ve yukarıya çıkın. Burdaki kolu çekintikten sonra merdivenden çıkıp diğer kolu da çekerek uçmaya başlayın (heyoooooooo). Odaya girin ve kristali alın. Birden odaya gaz dolacak, hemen soldaki devrik tahtadan küçük balkona çıkın ve burdan kamçıyı kullanarak atlayıp camı kırın. Zincirir kullanarak aşağıya çıkıntıya inin, burdan da başka bir zincir vasıtası ile yine aşağıya inin. Soldaki çıkışı bulana kadar bunu tekrarlayın. Buraya sallanın ve saatli odaya girin.
Terazi: Güneş=X, Ay=X
The Laboratory: Aaaa Edie, onu mu öldüreceğiz, evet maalesef Edieyi öldüreceğiz. Yapmanız gereken, yeşil şişeleri ona atmak, daha sonra parçaladığı makineden çıkan ucu asitli demir parçası ile ona vurmak.
Istanbul
Istanbul Breakout

Evet, demek zamanında Arapmışık, ama Türkçemiz o zaman da aynı (yakalayın onu). Herneyse, saolsun ninja arkadışımız gelip bizi kurtarıyor, gelen iki adamı öldürün ve kafesten çıkın, soldan aşağıya inin. Kemerlerin altındaki halletikten sonra ilerleyip soldan el bombalarını alın ve karşıda sağ tarafta bulunan patşayıcılara atın. Böylece yukardaki adam ölecek. Makineliyiy alarak yukarıya çıkın ve sağdaki merdivenlerden aşağıya inin. Devriye gezenelri halledin ve ilerleyin. Diğer merdivenelrde yine birkaç bomba bulacaksınız. Bütün adamları öldürdükten sonra gidip kamçınızı ve malzemelerinizi alın. Geldiğiniz yöne geri dönün ve lambaya kamçıyı kullanarak karşıya atlayın. İlerleyin, ardından sola yönelin, bir bekçi otomatiğin arkasında sizi bekliyor, duvarın arkasına saklanın ve ister el bombası ister makineli ile onu öldürün. Gidip otomatiği alın ve çıkna bekçileri öldürün. Merdivenleri inin ve yolunuza devam edin. Karşınıza çıkna bekçiyi öldürdükten sonra, soldaki merdivenleri inin. Üç adam çıkacak, merak etmeyin ninja arkadaşınız yardıma gelecek (pek etkili olmasa da yine biraz işe yarıyor). Onları hallettikten sonra kapıdan girin, kamıçlardan yukarı çıkın, burdan zinciri kullanrak balkona atlayın. Sola doğru sırtınızı duvara vererek ilerleyin ve karşıdaki kamıçlı yapıya atlayın, sola devam ederek tekrar yukarı tırmanın. Büyük kutuyu aşağıya itin, böylece yularıya çıkacaksınız. Şimdi tekrar yapılardan aşağıya inin, çıkan bekçileri atlatın ve yapıya atlayarak bir üst binaya tırmanın. Son bir uçuştan sonra bölümü bitirin.
The Secret of the Mosque, part 1
Sola doğru ilerleyin ve kamçınızı kullanrak karşıya atladıktan sonra, tekrar sağ tarafa atlayın, ilerleyin ve sağdan aşağıya inin. Kayacaksınız, kamçı işaretini görene kadar kayın ve uygun bir zamanda kamçıyı atarak karşıya geçin. Karşınıza çıkna bekçi ve askerleri öldürün. Sütünları geçin, aşağıya inin, iki bekçi karşıdan gelecek, onları hallettikten sonra tekrar inmeye devam edin. Byüyk bir odadayız ve etrafta kırık mermerler var. Karşıya kamçıyı kullanarak geçin, burdan da yine kamçı vasıtası ile karşıya geçin. Kırık yerden aşağıya inerek kamçıyı kullanın ve karşıya geçin. Burdaki sütünları korunmak için kullanabilirsiniz. Sağ taraftaki büyük odada patlayıcıyı bulacaksınız, onu alıp geri dönün ve çatlak duvara yerleştirerek duvarı havaya uçurun.
Part 2
Büyük hole girin ve odadaki bekçileri ve askerleri öldürün. Soldaki yapıdan çıkın, burdan karşıya kamçıyı kullanrak geçin, ardında karşıay koşarak atlayın. Burdaki pencereden girip üst kısıma çıkın. Sol tarafa atlayıp burdaki aralıktan girin ve yine kamçıyı kullanarak karşıya atlayın, renkli koridordan geçerek yavaşça aşağıya inin. Burdaki bekçileri öldürdükten sonra küçük havızdan mataranızı doldurabilirsiniz. Asansörle inenleri de öldürün ve asansörü de kullanarak yukarıya çıkın. Yarıktan geçerek merdiveneleri çıkın ve kolu çekin. Gidip makineyin içine girin ve kolu kullanark makineyi harekete geçirin. Kafayı alıp yukarı kaldırın ve deliğin ağzına getirin. Başardığınız zaman, merdivenden askerler çıkacak onları ortadan kaldırdıktıktan sonra makinenin koluna çıkıp kafaya atkayın ve bölümü bitirin.
The Sunken Palace
Kendinizi suda bulacaksınız, hemen en yakın sütüna çıkın. İlerdeki bir mermerin üsütnde oksijen gazı var, onu alın ve suya dalın. Açık olan bölümden hızlı bir şekilde geçerek sağ gidin ve dıiarıya çıkın. Askerleri öldürün ve klubeden harita ile ok silahını alın. Ardından suya atlayın suyun altındaki adamları kazığı çaktıktan sonra patlayıcıyı alın ve oksijen gazını bulduğunuz yere dönün. Gösterilen yere bombayı koyun ve sütünü devirin. Devrilen sütünün üstünden yukarıya çıkın, atlayıp zıplayarak bir başka vince ulaşın. Bunu da kullanarak suyun içindeki kafayı alın, orta seviyede yukarıya kaldırın ve sağdaki duvara yanaştırın, eğer doğru mesafeyi bulmuşsanız duvar yıkılacak. Yıkılan duvardan girin. Yukarıya çıkıp kamçı vasıtası ile karşıya atlayın, sağ taraf kamçıyı kullanrak atlayın ve kapıdan geöerek bölümü bitirin.
The Gates Of Neptune
Karşıdaki harabelere yüzün ve uygun bir yerden sudan çıkın. Şimdi sol tarafa yönelin ve suya atlaıyn, lambanın olduğu yerde küçük bir kaı var,ordan girip merdivenleri çıkın. Sağ taraf gidin ve karşıya atlayın, ilerleyin ve kafaya kamçıyı atın, sağ yapın, tümsekten yukarıya çıkın. Sağ tarafa gidip aşağıya atlayın, burdan devrilmiş sütüna çıkın ve ilerleyin. Tekrar sağa yönelin ve aşağıya atlayın. Gidip sandıktan patlayıcıları alın. Açık oaln kapıdan girin, kırılmış olan mermerin ordan sağ yapın ve duvarda patlayıcıyı kullanın.
Çeşmeden suyu doldurun ve Geldiğiniz yere geri dönün, suya düşerseniz başlangıç noktanızın sağındaki çıkıntıdan çıkabilirsiniz. Devrilmiş sütünün ordaki çatlak duvarı havaya uçurup içerden il gümüş parayı alın. Şimdi patlayıcıları aldığınız yere gidin. İlerleyin ve sağ taraftaki ipe atlayın ve yukarı tırmanarak sağa atlayın (bu aradan yukardaki bekçilere dikkat edin, size bomba atacaklar) Yukardaki bekçileri ortadan kaldırdıktan sonra devam edin. İlerleyin ve koşarak karşıya atlayın ve mağaraya girin. Mağradan çıkıp karşıya atlayın, karşınıza demir bir çıkacak, burda sağda ve solda vanalar bulunuyor.
Aldığınızın “trident coin” i soldaki zıpkınlığı adamın deliğine koyun ve vanayı çevirin. Ardından suya atlayın ve dipteki iskeletin elinden “kraken coin”i alıp yukarı çıkın. Bunu da sağdaki ahtapot’un deliğine koyun ve yine vanayı çevirin. Geriye iki tane kaldı, bölüme başladığınız yere geri dönün. İsterseniz ki bence isteyin, ok silahı ile köpeklarını suya dalmadan temizleyin. Suya dalın başladığınız yerin karşısına gidin, (lambanın olduğu yer) burdaki duvarın üstündeki çatlağa patlayıcı koyun ve patlatın, Açılan bölümden üçüncü parayı alın. “Seahorse Coin” i de deniz atının bulunduğu deliğe koyun ve vanayı çevirin. Tekrar bölmüme başladığınız yere gidin ve ilk çıktığınız tümseğe çıkın. Geriye dönün ve kafaya kamçıyı atarak karşıya geçin, sırtınızı duvara verin diğer tarafa dönene kadar sola gidin.
Dönüğünüz zaman kendinizi aşağıya bırakın ve karşıya atlayın, burdaki duvara da sırtınızı verin ve yana kayın. Dönüğnüz zaman karşıya atlayın ve merdivenin olduğu tümseğe tırmanıp merdivenden çıkın. Sola atlayarak nöbetçileri haklayın, ilerleyin ve son parayı alın. Kapıya gidin ve kalan son deliğe de bunu yerleştirip vanayı çevirin ve kapıyı açın.
The Fall Of The Sea King
Suya atlayın ve alttaki açıklıktan yüzerek yüzeye çıkın, döner merdivenden yukarı çıkıp vanayı kapatın. Geldiğiniz yoldan geri dönüp, heykelin ayaklarının altına doğru yüzün, iki balık adam beliriverecek. Ok silahınız ile onları öldürdükten sonra gidip patlayıcıları alın. Birini heykelin sol ayağına koyun, diğerini ise, sudan çıkın ve akan suların olduğu yerden kafayı kullanarak karşıya geçin, heykelin mızrağına kamçıyı atın ve karşıya geçin yolu takip edin ve gösterilen yere yerleştirin. Kopan parçayın geri kalanına çıkarak yukarıya atladıktan sonra, sarmaşıklardan tırmanın. Heykelin arkasına geçip lambaya kamçıyı atın.
The Krakens Lair
Kocaman bir mürekkep balığı, hemen soldaki çıkıntıdan yukarı çıkın ve zıpkını ve iki tane patlayıcı alın. Yapmanız gereken, suyun içindeki dört sütünü da patlayıcıları yerleştirmek. Bunun için, yaratığın fırlatığı küçük yavruları temizleyip yaratığın gözlerini vurun. Böylece gözünden vurulan yaratık geri çekilecek ve patlayıcıları yerleştirmek için zaman kazanmış olacaksınız. Bütün sütünları patlattıktan sonra meydana çıkan parçayı alın.
Hong Kong
The Golden Lotus

Çıkan Kung-Fucuları sandalyeleri kullanarak ortadan kaldırın. Brından ordaki kapıdan girin, çıkan iki adamı da öldürdükten sonra bodruma inerek merdivenleri kullanrak yukarıya çıkın. Arkadaşın yardıma ihtiyacı var, merdivenden çıkıp kapıdan girin, gelen adamı öldürün ve kılıcını alın. Diğer kapıdan da girip kolu çekin ve kapıdan girin. Karşınıza çıkan adamları öldürün. Büyük Kapıdan girerek merdivenleri inin. Çeşmenin solundaki kapıdan girin ve perdenin sağındaki kolu çekin. Perde açılacak, içerde tabancalı bir adam sizi bekliyor. Fırlatma bıçağından atarak canına okuyup silahını aşın ve merdivenden çıkın. İpleri kullanarak karşıya geçin.
Part 2
Sağdaki kutunun arkasındaki shootgun tutan adam dikkat. Kapının arkasındaki odada iki silahlı adam var dikkat edin. Aşağıya inin, burdaki adamları da hakkın rahmetine kavuşturduktan sonra büyük kapıdan çıkın.
Street Of Hong Kong Part 2
Yapmanız gereken tek şey arkanızda beliren araba ve motorları vurup havaya kaldırmak. (adamları öldürün)
Peng Lai Lagoon
The Secret Of Peng Lai Lagoon

Yüzün ve sağ taraftan yüzeye çıkın ve merdiveni tırmanın. Kasaları kırarak oksijen tankını ve zıpkını alın. Dalın ve dipteki batık deniz altının içinden patlayıcıları alın ve uduvardaki çatlağa yerleştirin. Açılan delikten geçin ve küçük adaya çıkın. Sallanan sarmaşığa atalyıp yukarıya ordan da yandaki çıkıntıya atlayın. Lambalara kamçıyı atın ve karşıya geçin. Kapıdan girerek bölümü bitirin.
Part 2
Gidip makineliyi alın, sol üstte ve karşıdan çıkkna alman askerleri öldürün. Meydanı geçerek mağaraya girin vedevam edin. Mağaranın çıkışından sağa gidip aşağıya inin. Evd şarjor var, asansörle yukarıya çıkın. Burdaki adama arkadan sessizce yaklaşın ve yakalayarak aşağıya atın. Merdivenden yukarıya çıkın ve ipi kullanrak aşağıya kayın (karşıdaki adamın uzaklaşmasını bekleyin. Gidip makineyi kullanın ve sudaki küçük körüyü alın. Kaldırabilidiğiniz kadar yukarı kaldırın ve sağa getirin, ardından vincin tepesine çıkıp köprüye ordan da balkona atlayın.
Iron Cross
Gidip kapıyı açın ve hızlı bir şekilde merdivenleri çıkıp, kapıyı geçin ve karşıdaki köşeye gizlenin. Adam geldiği zaman ona saldırın ve ortadan kaldırın. Dikkat edin eğer farkedilirseniz alrm çalar ve lavlı askerler ortaya çıkar. Şimdi karşıdaki askeri de halledin, odaya girmesini bekleyin ve koşarak oraya gidin, dışarı çıktığı zaman üzerine çullanın. İçerden otomatiği alın ve karşıdaki alarm kolunun sağındaki kapıdan girerek yukarıya çıkın ve gözcülük eden adamı saf dışı bırakın. Daha sonra, geriye dönün ve kolun yanındaki merdivenden inin. Aşağıda bir bekçi var, siz büyük kapıdan gireceksiniz ama dikkatli olun, yukarda solda bir nazi devriye geziyor. Hızlı bir şekilde gidip makineli ile onu öldürün, merdivenlerden bir asker daha çıkacak aşağıdakini de vurdunuz mu açılan kapıdan rahatça girebilirsiniz.
The U-Boat Base
Kapıdan girip merdivenleri çıkın, iki kapılı kapıdan girin ve devam edin. Kutuların arkasına saklanıp askerin geçmesini bekleyin ve hemen kapıdan girin. Otomatiği alarak sol üst köşeden, sağdan ve karşıdan gelenleri temizleyip, uygun bir zamanda açılan kapıya gidin. Kamyonun arkasındaki kasada medikit var. Merdivenden çıkıp kamyona ordanda karşıdaki odanın damına atlayıp içeriye girin ve kolu inidirin. Açılan havalandırmadan girip bölümü bitirin.
Part 2
Merivenlerden yukarıya çıkın, devriye gezen gezen askeri saf dışı bıraktıktan sonra karşıdaki kapıdan girip kolu çekin. Daha sonra geri dönüp vince kamçıyı atın ve karşıya geçin. Kapıdan girip sağdaki odadaki security pass ı alın. Merdivenleri inin ve dolaptan askeri üniformayı alıp giyinin. Açılan kapıdan girin.
Peng Lai Mountain
High Road To Pang Lai

Sol taraftaki odaya girip kolu çekin ve açılan depoya girin. Kutulardan tırmanıp yukardaki çatllaktan girin ve bir üst kata çıkın. Kolu çekin ve vinci harekete geçirin ardından odaya girip sağdaki kapının arkasındaki kolu da indirin ve havalandırma pervanesini durdurun. Vincin demirlerine kamçıyı atarak (koşarak atlayıp kamçıyı kullanın) karşıyı geçin. Perveneleri iyi bir zamanlama ile geçin, son pervaneyi geçtiğiniz zaman, kaykan bir zemine düşeceksiniz, uygun zamanda atlayıp karşıya tutun. Pervanenin arkasında şarjor ve medikit bulabilirsiniz. Karşıya atlayın, şimdi çok dikkatli olun, pervane havayı püskürttüğü zaman soldaki bölmeye doğru koşun ve hemen takla atın. İlerleyin ve odaya inin.
The Infiltration
Elinize makineliyi alın ve kapıyı açar açmaz çıkan iki askeri delik deşik edin. Daha sonra gidip odadaki kolu çekin. Enerji gelmiyor gidip jeneratörü bulmamız lazım odadan çıkın ve merdivenden inin ve karşıdaki kapıdan girip üst kata çıkın. Kapıdan çıkıp kolu çekin, yukarıya çıkın ve kutunun üstünden zincire ordan da karşıya atlayıp havalandırmaya girin. Havalandırmanın sonunda yine kamçıyı atın ve karşıya atlayın. Balkonun sonuna gidin ve iki demir çıkıntısına kamçıyı atarak karşıya geçip aşağıya inin ve büyük odaya girin. Kolu indirip aşağıya inin. Elektrtik akımlarına deymeden karşıda sağda bulanan kapıdan girmemiz gerek. Bu arada ortaya çıkan askerelre dikkat edin. Düz gidip sağa sapın, burda ortaya çıkan askerleri temizledikten sonra son olarak üst soldaki askeri de öldürün ve elektriksiz alandan ilerleyerk kolu indirin. Şimdi geri dönüp merdivenden çıkın ve bölüme başladığınız yere gidin. Odadaki kolu çekip asansöre binin.
Terror In 2000 Feet
Biraz beklyin ve sağdan gelen diğer gondola atlayıp iki askeri öldürün, ardından hemen makineliyi alın ve gelen uçakları vurun. Hava merkezine varana kadar hem kendinizi hem de gondolu korumalısınız.
The Airbase
Sağdaki ve soldaki askerleri öldürdükten sonra iki asker daha çıkacak. Bunlardan biri alrmı çalıştırıcak, gelen lavlıyı diğer ikisini de öldürdükten sonra alarm kolunu çekin. Ardından soldaki kutuların ordan depoya girin. Burdaki iki adamı saf dışı bıraktıktan sonra kolu indirin. Açılan kapıdan girin ve ortaya çıkan askerleri öldürükten soonra merdivenleri çıkın. Burdakileri de temizledikten soonra soldaki kutulardan soğutma makinesine, ordan da dama atlayıp delikte aşağıya inin. Kapıyı açın, karşınıza bir kel çıkacak. Koşarak karşıya geçecek acele etmeyin. Kapının soluna gizlenin ani çıkışlarla hepsini öldürün. Kapıyı açın, ama ilerlemeyin, kapının sağındaki duvara sırtınızı verin asker geldiği zaman ani çıkarak onu tabanca ile öldürüp karşıdaki kapıdan girin.
Ascent To Adventure
Kapıdan girin, iki nöbetçiyi haklayıp yoluna devam edin. Makineliyi alın ve havalanmaya çalışan uçakları vurun. Ardından geri dönün ve kapının önündeki tümseğe çıkın. İki çıkıntıya kamçıyı atarak karşıya geçin. Elinize tabancıyı alın, kapıyı açar açmaz karşınıza lavlı bir asker çıkacak, hemen delik deşik edin yoksa, kavrulursunuz. Gidip kolu çekin ve aşağıya inin. Girişin solundaki duvara sırtınızı verin. Görüdüğün ilk askere ani bir çıkışla ateş edin, tekrara duvara gizlenin. Bu şekilde gelenleri temizleyin. Hepsi ölünce gidip uçtaki kolu eçkin, hemen s,lahınızı çekin ve arkanızda beliren askerleri de temizledikten sonra gondola binin. Makineliyi alın ve gelen uçakları vurarak gondolu koruyun.
Black Dragon Fortress
Black Dargon Fortress

Soldan ilerleyip dama çıkın. Üçüncü damam geldiğiniz zaman, sağdaki çıkıntıya gidin, aşğıya bakın ve hafif sol taraftan aşğıya inin. Nöbetçiyi hakladıktan sonra geldiği yöndeki kapıdan gşrşp yukarı çıkın ve kasayı aşağıya itin. Açılan delikten girin. Off anam off, işte şimdi yandık, arka arkaya üç tane kamçılık yer, benden size tavsiye; akrobasi hareketi yapmaya kalkmayın, yavaş yavaş atlayarak karşıya geçin (hadi bakem). İlerleyin ve soldaki çıkıntıdan çıkıp kamçı kullanarak karşıya geçin. Karşıya atlayın ve sarmaşıklardan yukarıya tırmanın. Kamçıyı kullanrak karşıya atlayıp duvarı kırın ve içeriye girin. Kamıçlardan yukarıya çıkın ve yine kamçıyı kullanarak karşıya atlayıp duvarı yıkın. Sarmaşıklardan yukarıya çıkın. İki nöbetçiyi de öldürdükten sonra en soldaki kapıya doğru gidin ve çıkan bekçileri öldürün. İçeriye girin ve kasalardan malzemeleri alın. Aşağıya inin, 3. kapıyı açın ve kolu çekin. Daha bir kat aşağıdaki odanın içindeki kolu da çekin, ardından kamçıyı kullanarak karşıya geçin ve delikten girin.
Call The Battle
Soldan çıkıp gelen askerleri öldürün, ardından sağdaki merdivenlerden çıkıp odadaki kutuların içinde bulanan malzemeleri alın. Ardından soldaki merdivenleri çıkıp kamıçlı yapılardan yukarıya çıkın. Yukardaki crossbowcuyu öldürdükten sonra kamçıyı kullanrak karşıya geçin. Bekçiyi öldürdükten sonra, kamıçlı yapıya atlayın. Duvarı patlatın ve bölümü bitirin.
The Tower Of Strom
Kamçıyı kullanrak karşıya geçtikten sonra sırtınızı duvara verin sola doğru kayın. Yine kamçıyı tahtaya atıp diğer tahtaya ordan da ipe atlayıp yukarıya tırmanıp çıkıntıya atlayın. Gelen nöbetçileri ortadan kaldırıp yukarıya çıkın. Yapıyn üsütne çıkın ve taşları itin, geri çekilin tahta yukarı çıkınca siz de yıkarıya tırmanın gelen askerleri teker teker aşağıya çekerek öldürün. Hepsini öldürdükten sonra yukarıya çıkın ve yolunuza devam edin. İki kamçılı asansöre atalyın, aşağıya inmesini bekleyin, durduüu zaman diğerine atlayın ve kamçıyı kullanrak karşıya geçin. Kapının önündeki iki nöbetçiyi de öldürüp kapıdan girin.
Defeat Twins And Rescue Mie Yeng
Öncelikle strong position şurubunu için, böylece savunmanız güçlenecek, atrık kolaylıkla ikizleri öldürebilirsiniz.
Temple Of Tong Kien
Descent Into Darkness

Kaymaya başlayın kamçı işareti gördüğünüz anda atlayıp kamçıyı fırlatın, soldaki çeşmeden mataranızı doldurduktan sonra devam edin ve aşağıya atlayın. Yapmanız gereken renkleri farklı olan mermerlere deymemeğe özen gösterip yanlardaki alevlere deymeden aşağıya kadar kaymak.
The Catacombs
Karşınıza çıkna ölüyü sağdaki kırılmış bölmeden alacağınız mızrağın yardımı ile öldürün, tabii baştan çıkacak yine öldürün (ölülere ölüm). Yukarıya tırmanın, tekrara çıkacak, iki kez saf dışı bırakın ve çeşmeden mataranızı doldurup açılan kapıdan girin. Hay Allahım, arkadaş yine geliyor, bu sefer ikizi ile, ikisini de öldürün ve açılan kapıdan girin. Çıkan üç zombi’yi de saf dışı bırakın. Gidip gong değneğini alın ve gonga vurun, altınızdaki mermer açılacak ve aşağıya düşüp kaymaya başlıycaksınız, iyi bir zamanlama ile yarıktan atlayıp karşıya tutunun. Soldaki mavı alevi alın ve sağdaki sobayı yakıp açılan kapıdan girin. Kısa introdan sonra karşıdaki kapıdan girin, çıkan iki zombi’yi öldürün ve yukarıya çıkın. Burdaki iki sombayı da alevle yakıp açılan kapıdan devam edin. Yerdeki kırımızı mermerlere dokunmayın. Kapıyı açıp iki sobayı da yakın. Kapıyı açıp geldiğiniz yönden geri dönüp aşağıya inin. Büyn zombileri öldürüp açılan kapıdan girin.
The Dragon’s Claw
Açılan kapıdan girip köprüden karşıya geçin. İki sobayı da yaktıktan sonra meşaliyi elinizde bırakıp köprüye çıkın, sadece mavi yuvarlaklara basarak karşıya gitmeye başlayın. Köprünün sonunda arka arkaya iki kırmızı yuvarlak çıkacak, geriye dönün ve beliren mavi yuvarlağa basın, ardından yine çıkış noktasına gidip beliren maviye bastıktan sonra tekrar geriye dönüp beliren bir diğer mavi yuvarlağa basın. Artık çıkışa gidebilirsiniz. Açılan kapıdan girin, mavi meşaleyi elinizden kaldırmayın, görünüşte hiç bir şey değil mi? Yanılıyorsunuz, yavaşça ilerleyin, dikkatlice ayak hizanıza baktığınız zaman soluk kırmızı bir köprü göreceksiniz, yavaşça ilerleyip karşıya gidin ve son iki sobayı yakın. Geri dönün, şimdi soluk kırmızı köprü hareket ediyor, yavaşça hareket edin ve çıkışa gidin. Yapmanız gereken her işaretin altındaki şekli yuvarlak halkaya da uygulamak.(mesala;bazılarının altında yüm çizgi, üstünde oortadan ayrılmış çizgi ve tüm çizgi var. İşte bu üç üst üstte olan şekilleri yuvarlak mekanizmada da aynen uygulamak. Bunu tamamlayınca ortaya çıkan yıldızı alıp açılan kapıdan girin. Çıkan zombileri ve ruhlarını yıldızla öldürüp açılan yukarı çıkın ve açılan duvardan devam edin. Önünüze çıkan zombileri öldürüp sağdaki açık olan ikili kapıdan girin. Meydandaki zombileri ve ruhlarını öldürüp açılan delikten girin.
The Shadow Of Kong Kien
Kısaca ne yapmanız gerektiğini yazayım, kızın etrafındaki üç beyaz küreyi patlayacaksınız. Bunun için fırlatılan sarı ruhları ortadan kaldırırken, kızın attığı şimşeklerden sütünların arkasına saklanıp kurtulun. Bir ara kız transa geçecek, tam bu anda kürelerin etrafınfdaki elektrikli kalkan kaltığı zaman yıldızı fırlatıp patlatın. Bu işlemi tekrarlayın, sonunda üçünü de patlayıp burdan kurtulacaksınız.

The Emperor’s Tomb
Tomb Of The First Emperor

Kızla berebaer yürüyerek ilerleyin, altından yapılan büyük yuvarlak taşı çevirin. Bir kapı açılacak, ama siz aşağıya düşeceksiniz, dikkatli olun, ucunda mızraklar bulunan büyük taşlar çıkıp karşıya çakılıyor. Siz bunlara dikkat ederek çakılan kayaları tırmanarak yukarıya çıkmalısınız. Yukarıya çıktığınız zaman, açılan kapıdan girin. Kamçıyı kullanarak karşıya geçin (ateşlere dikkat). Kolu inidirin, açılan kapıdan geçip diğer açılan kapıdan girin. Sağlı elektrik toğları bulunuyor, yerdeki kuru kafaları atın, elektrik saçaklar, elektriklre kaybolduğu an takla atıp iki duvarın arasında durup yerdeki yeşil şişeyi alın ve için. Ardından yine sağ çarpraza kafa atın ve elektrikler kaybolunca karşıya atlayın. Latın kapıyı gördüğünüz zaman, sol taraftaki bölmeye girip kolu çekin ve kapıyı açıp dışarıya çıkın.
The Path Of Unseen Perl
Meydandaki bekçileri öldürdükten sonra, çıkan ruhları ve zonmileri de ortadan kaldırıp açılan kapıdan girin. “mirror of dreams” ı elinize alın ve görünmez tuzakları geçin. Ardından çıkıntılara atlayıp soldaki kolu çekin. Kapıdan girip bekçileri öldürdükten sonra, ortaya çıkanları da saf dışı bırakın.
The Bells Of The Dead
Çıkan zombileri ve ruhları ortadan kaldırın. İlerleyip kılıçlı zombileri de öldürün (ortada yanan alevin orda sinirlenip üzerininize koşmalrını sağlayın, böylece elleri kolları çarpmadan kopacak. Tabbi yıldızı atmayı ihmal etmeyin). Sırada gonkları gösterildiği gibi sıra ile çalmak var. Öncelikle gonklara gitmek için “mirror of dreams” i elinize alın. Bunun sayesinde görünmrz olan köprüleri görecekseniz. Çalmanız gereken gonkların yeri ışıklanacak, oraya gittiğinizde elinize yıldızı alın (ne olur olmaz). Sıra çalmanız gereken gonjklar şöyle (ben gnokları küçükte büyüğe doğru sıraladım, yani küçk gonk 1 diğer 2 en kalın olan gonk ise 5)
1. sıra: 1-3-4
2.sıra: 2-4-5-1
3.sıra: 2-4-3-5-1
4.sıra: 3-2-1-5-4
Hepsini doğru çalarsanız kapı açılacak.
Von Beck’s Revenge
Şimdi başlamadan önce söyliyim bu bölüm çok sabır istiyor, ayrıca sinirlerinise de hakim olmalısınız. Yapmanız gereken tek şey çok sakin olup kamçıyı kullanarak açılan deliklerin üzerinden atlamak. Şunu söyliyeyim, birinci köşeyi büktüğünüz zaman bir yerde kamçıyı atıyorsunuz ve yere düşer düşmez altınızdaki mermer yok oluyor. Burada daha evvel tam atlama yerine gelmeden önce küçük bir boydan boya delik bulunuyor, onu atlar atlamaz hemen sekin ve kamçıyı fırlatın ama çok basılı tutmayın ki Indy fazla ileriye sekmesin. Başarırsanız karşıya geçtiğiniz anda çok hızlı bir şekilde geçmeniz gerekiyor. Bunun gibi iki tane daha var, onları da aynen burdaki tekninği uygalaıyn yani kamçıyı attığınız anda fazla basılı tutmayın, böylece Indy fazla atlama yapmaz ve size yenide atlama fırsatı tanıyacak bir yere iner.
The Netherworld
The Pillars Of The Underworld

İlerleyin ve çıkan beyaz ruha yıldızı fırlatın, kalkan kalkacak. Sütünları sağdan sola çevirin, çıkan bölmeler atlayın, ikincide kamçıyı kullanarak atlayın, sonuncuya gelice hemen sola sekin ve tümseğe çıkın. Yine aynı şekilde gelen beyaz ruhu öldürün, sütünları şu sıraya göre çevirin (en soldakine 1 numara diyorum) 2-4-1-3. Gelen bölmelerden karşıya atlayın, yine beyaz ruhu öldürüp sütünları sağdan sola çevirip karşıya geçin. Burdaki sütünları da şu şekilde çevirin, 3-5-4-1-2.
The Heart Of The Dragon
Elinize “mirror of dreams” i alın ve kapıdan girin. Şimdi yeşil yuvarlağın olduğu mermere çıkın ve mermerlerin sönüp yandığı anda beliren diğer yeşil yuvarlaklı mermere atlayın. Bu işlemi karşıya ulaşana kadar devam ettirin. Gidip imparatorun ağzından kutsal taşı alın ve kavgaya hazırlanın.
Rise Of The Black Empararor
Şimdi yapmanız gereken tek şey çevrenizde parlayan değişik güçleri alıp adama fırlatmak, bir sıra gerektirmiyor, sadece o güce deymeniz yeterli, otomatikman ortaya ışınlanacaksınız. Hepsini fırlattıktan sonra yuvarlak büyük mavi gücü alın ve ona fırlatın, sersemleycek, bir tane daha fırlatın (yıldızı) veeee...Son.


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Indiana Jones and the Emperor's Tomb MaStEr Oyun Hileleri 0 11.02.09 06:25
Indiana Jones 5 Yolda nk83 Sinema 2 07.10.08 20:45
Indiana Jones And The Kingdom Of The Crystal Skull - Indiana Jones ve Kristal Kafatas [email protected] Blu€ Sinema 0 20.05.08 19:29
Indiana Jones And The Kingdom Of The Crystal Skull - Indiana Jones ve Kristal Kafatas [email protected] Blu€ Film Fragmanları 0 20.05.08 19:28


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.