ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19.04.09, 15:28   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Line of Sight: Vietnam Tam Çözüm
Line Of Sight: Vietnam
Görev 1: Otomatik makineliyi ortadan kaldırmak
Görev 2: Düşen helikopteri bulmak ve kurtulan var mı diye kontrol etmek, ayrıca HQ ile iletişime geçmek
Görev 3: Çıkışa gitmek
Elimizde sadece bir bıçak, bir ufak kılıç ve bir de tabanca bulunuyor. Size ateş açılan yönü namlunun ucundaki target işaretinde görebilirsiniz. Şimdi sol üst köşedeki pusuladan yönünüzü bulabilirsiniz. Hemen soldan tepeyi çıkın ve sağa devam edin. İlerde patikada iki Vietconglu asker çömelmiş bir halde devriye geziyorlar. Onlara dikkat edin, siz en soldan yerde çömelerek ilerleyin, pusulayı takip edin, uzunca bir süre ilerledikten sonra, makinelinin bulunduğu yere geleceksiniz, yavaş yavaş sürünerek aşağıya bakın ve tahta balkonda bulunan askerleri öldürün., birinci görev tamam.
Patikanın ters yönüne ilerlemeye başlayın, biraz ilerleyince karşıdan iki Vietcong çıkacak, yola devam edin, birazdan ufak bir açıklık göreceksiniz, sol tarafta bir tümsek var oradan sürünerek yukarıya çıkın. Karşıda solda çalılıkların arasındaki Vietconglu’ya dikkat. Çalılıkların arasından ilerleyin, aşağıda iki Vietconglu asker var, yavaşça sürünerek yaklaşabileceğiniz kadar yaklaşın ve onları öldürün. Şimdi gidebildiğiniz yere kadar sola gidin ve helikopterin bulunduğu yere gelin, öncelikle patlama bölgesinin biraz gerisinde bekleyen, gözcü komutanı öldürün ve hemen helikopterin bulunduğu yere sol tarafta ilerlemeye başlayın. Biraz gittikten sonra hemen eğilin ve arkanızdan gelen askerleri öldürün. Ardından helikopterin bulunduğu yerde bulanan askeri de öldürün. Helikopterin oradaki telsizden gelen haberle harekete geçin ve pusulanın gösterdiği yöne gitmeye başlayın.
Soldan kayaların oradan tümseği çıkın ve sola sürünerek devam edin. İlerde çalıların arkasındaki Vietconglu’nun arkasından kafasına vurarak onu öldürün ve hiç kıpırdamadan diğer iki askerin de gelmesini bekleyip onları götürürken aşağıya indirin. Pusulayı takip ederek bölümü bitirin


Recover The Pilot
Görev 1: Pilotu kurtarmak
Görev 2: Çevrenin hareket için güvenliğinden emin olmak
Görev 3: Çıkışa gitmek
Yine gidebildiğiniz kadar sola gidin, sürünerek açıklık alana gelin, burada kamışların arkasında bir Vietconglu var, uzaktan görmeniz imkansız, sürünerek yaklaşın, asker kamışların solunda duruyor. Sürünerek devam edin, biraz ilerde ağacın hemen arkasındaki çalının arkasında bir başka Vietconglu bulunuyor sessizce yaklaşın ve öldürün. Olabildiğince soldan hareket etmeye özen gösterin, kımıldamadan bekleyin. Karşıdan ve solunuzdan toplam 2 Vietconglu çömelerek üzerinize gelmeye başlayacak, onları da durdurduktan sonra geldikleri yöne doğru gitmeye başlayın. Yıkık ev kalıntılarını gördüğünüz anda sola doğru sürünmeye başlayın, bölgeye sol taraftan gireceğiz. Bölgeden çok uzaklaşmamaya özen gösterin, Pusuladaki gidiş yönü “doğuya” yaklaştığı zaman yıkık bölgeye doğru ilerleyin. Karşıdaki binanın solunda bir asker çömeli bekliyor, dikkatli bakarsanız görebileceksiniz, onu öldürün. Şimdi soldaki çalıların arasına girerek biraz ilerleyip kuzey batı yönüne bakın, birazdan koşarak bir asker gelecek, onu öldürün. Ardından kuzey doğuya yönelerek bölgeye doğru sürünün. Pusulanın gösterdiği yöne gidin, kurtaracağımız asker “doğu” istikametinde yıkık bir evin içinde, onu bekleyen askeri vurduktan sonra, soldan bir sağdan iki ve karşıdan bir olmak üzere toplam 4 asker belirecek, hepsini öldürünce gidip askeri yanınıza alın. Masadaki sniperı almayı ihmal etmeyin.
Pusulanın gösterdiği yönde ilerleyin. Kuzey doğuya doğru sürünerek ilerleyin, yanınızdaki asker otomatik olarak sağdaki bir askeri vuracak, siz de kuzeybatıdakini halledin. Kuzey yönüne ilerlemeye devam edin, palmiye ağacının orda elinize sniperı alın ve aşağıdaki arazide kuzey yönünden gelen Vietconglu’yu öldürün, hemen elinize taramalıyı alıp arkanızdan ilerden kuzey batı yönündeki çalılıkların arkasından çıkan askeri de hızlı bir şekilde vurun. Kuzeye ilerleyin, helikopterin beklediği tepenin batısına yönelin, Artık attığınız her adımdan sonra sniper tüfeği ile gidiş yönünüzü kontrol edin. İlerde kuzey batı yönündeki çalılıkların arasında bekleyen askeri sniper ile vurun. Aynı yönde ilerlemeye devam edin, küçük kayalıkların oradaki terkedilmiş ufak kampa gelin, biraz ilerde kuzey doğu yönünde çalıların arkasında bir asker daha var. İlerleyin, sizin pusuladaki ibreniz güney doğuyu gösterip helikopter tam sağınızda kaldığı zaman hemen ilerdeki çalıklara zoom yapın ve çalıların arasındaki askeri öldürün. Pusulada sizin ibreniz güneyi gösterdiği zaman kuzey doğuya bakın ve kayaların arkasında çömeli olan askeri vurun, ardından biraz ilerleyin ve karşıdan yürüyerek gelen Vietconglu’yu da öldürün. Şimdi güney doğu istikametinde devam edin, ilerde sol tarafta çalıların arkasında çömelmiş bir asker var, sniper ile vurun. Kayaların oraya gidin ve güney batıya yönelin, bu yöndeki kayalıklara geldiğiniz zaman elinize sniperı alıp tepeye çıkın, yanınızdaki askerin de tepeyi çıktığından emin olun. Tepeye çıkar çıkmaz hemen güney doğu istikametine zoom yapın ve ortaya çıkan iki Vietconglu’yu öldürün. Ardından yere çömelin ve elinize taramalıyı alıp ayni istikamette tepeye çıkan iki Vietconglu’yu da harcadıktan sonra helikoptere binin.


Eleminate The VC Poletical Oficcer
Görev 1: Vietconglu politikacı subayı öldürmek
Görev 2: Bulduğunuz bütün belgeleri toplamak
Görev 3: Çıkışa gitmek
Askere “hold fire” emrini verin ve sağınızdaki tepeye çıkın, ve pusuladaki kırmızı başlıklı ok kuzey doğuyu gösterene kadar olabildiğince sağdan sürünerek ilerleyin. Aşağıda 2 asker ve bir köylü görecekseniz. Biraz daha ilerleyin, tam karşınızdaki tepede bir snipercı var, askere “fire” emrini verin ve snipercıyı temizleyin, diğer askerleri yardımcınız halleder. Aşağıya patikaya inin ve geldiğiniz yolu geri dönün, bu sefer patikadan. Sniper ile kayalıkların oraya zoom yapın ve bekleyen 2 askerden birini öldürün, diğeri kayanın arkasından çıkınca onu da yere serin. Taşlara doğru gidin, taşlardan pusuladaki kırmızı okun yönüne yani doğuya yönelin, tabii yine sağınızdaki tepeye çıkmayı ihmal etmeyin, az ilerde kuzey doğu istikametinde yine taşların arasında bekleyen askerler var. Onları da hallettikten sonra hemen solunuza dikkat edin çünkü koşarak bir Vietconglu olay yerine gelecek. Etraf sakinleşince doğuya doğru sürünerek ilerlemeye devam edin. Evin arka tarafındaki açık pencereden snipercıyı vurun ve adamınıza “fire” emri verin, gelenleri o temizler. İlerleyip ikinci kulübeye gelin. Yine arka tarafa geçip pencereden içeriye bir el bombası atın, eğer sağ kalan varsa onu yerden alacağınız kalaşnikof ile öldürün. (üzeriniz dolu ise diğer karakter ile dosyayı alabilirsiniz).
Geldiğiniz yöne geri dönün, yani kuzeye, iki askerin yanında duran köylünün olduğu yere, buraya nasıl geldiyseniz ayni stilde askerinize “hold fire” emri verdikten sonra pusuladaki kırmızı okun yönünde ilerleyin, yolunuza çıkan Vietconglu’ları istek doğrultusunda öldürebilirsiniz. Bu şekilde başladığınız noktaya dönün ve görevi tamamlayın.
Get Back The Base
Görev: Çıkışa gitmek
Evet karanlık çöktü, içiniz ürperdi değil mi? Bir de burada gerçekleri yaşayan Amerikan askerlerini düşünün. Sniper tüfeğinize gece görüş dürbünü yerleştirilmiş, fakat gene de attığınız adıma dikkat etmelisiniz ne olur ne olmaz burası Vietnam, her an her yerden bir Vietconglu çıkabilir.
Doğudaki kayalıkların dibine gelin ve yere yatın, askere “fire” emrini verdikten sonra sürünerek kuzeye doğru ilerleyin, müzik çalmaya başlayınca durun, yanınızdaki asker gelen dört Vietconglu’yu halledecek. Öldürdüğünüz askerlerin üzerinden silah ve şarjör aldıktan aldıktan sonra yine doğuya gidip dağın dibinden kuzeye sürünerek ilerleyin, biraz gittikten sonra kuzey batı istikametinde dağın üstünde bir snipercı olduğunu göreceksiniz, onu vurmayın, siz biraz batı yönündeki çalıkların arasına girip elinize kalaşnikofu alıp bekleyin, biraz üstünüze dört-beş tane Vietconglu gelecek, askerinize “fire” emrini verin ve gelen Vietconglu’ları temizleyin. Tepenin üstündeki snipercı sizin batınızda kalana dek kayanın dibinden sürünerek ilerleyin. Tam batınızda kaldığı zaman onu aşağıya indirin, ardından kuzey istikametinden gelenleri de temizleyin. Şimdi yine aynı şekilde kayaların dibinden ilerleyin, karşınıza yuvarlağımsı bir kaya çıkacak, ardından bir Vietconglu sesi duyacaksınız, Vietconglu kayanın hemen arkasında bir başka kayanın üstünde etrafı gözetliyor, onu kalaşnikof ile vurduktan sonra, hemen kuzey istikametinde gelen düşman askerlerini de yardımcınız da yardımı ile öldürün.
Terkedilmiş bir köy göreceksiniz, doğrudan kuzey istikametinde ilerleyin, yerdeki kütüğün yanına geldiğiniz zaman kuzey doğudaki tepenin üstünde bekleyen askeri sniper ile öldürün, ardından kuzeyden gelen askerleri de hızlı bir şekilde halledin. Gidip üzerlerinden şarjörleri alın, kuzey yönünde ilerleyin, tepenin dibinden gitmeye özen gösterin, sol tarafınıza dikkat edin sniper ile sol tarafınızı kontrol edin, asker gördüğünüz anda yere yatın ve öyle ilerleyin, biraz ilerde yine kuzey istikametinde tepenin üzerinde bir sniper bekliyor onu da öldürün, çıkan iki Vietconglu’yu yardımcınız halleder. Kuzeye devam, ilerdeki kanyonu gördüğünüz zaman yere yatın ve kuzey batıda tepede duran snipercıyı vurun, hemen ardından aynı istikametten gelen iki askeride halledin. Şimdi Kanyonun sağından sürünerek epeyce ilerleyeceğiz, kanyonun daraldığı yerde sağlı sollu snipercılar bulunuyor, önce güney batıdakini, ardından kuzey batıdan gelen (kayanın arkasından belirecekler) askerleri öldürün ve son olarak sağ tarafınızda hemen kayanın üstünde duran gözlemciye de halledin ve yolu temizleyin. Ardından pusuladaki kırmızı oku takip edip bölümü bitirin.


Eleminate VC Officer
Görev 1: VC subayını öldürmek
Görev 2: Çıkışa gitmek
İster kızı izlersiniz ister kendi başınıza gidersiniz, ben kendi, başıma ilerledim. Eğer kızı takip etmek istiyorsanız, dümdüz ilerleyin, kırmızı t-shirt giyen kız kaçmaya başlayacak. Askere “hold fire” emrini verin ve kuzey doğu istikametine olabildiğince ekranın sağından ilerlemeye başlayın. Epey bir süre gittikten sonra Kırmızı ibre kuzey doğuyu gösterme yönünde (sol tarafta) bir başka kanyon görecekseniz, ama öncelikle iyi bir yer bulup saklanın ve devriye gezen Vietconglu’yu ve arkasından gelenleri bir güzel temizleyin. Bütün askerleri öldürdükten sonra kanyonun sağ tarafından pusuladaki kırmızı okun gösterdiği yöne (kuzey doğu) ilerlemeye başlayın. Yine bir kanyon ayırımına geleceksiniz, şimdi kırmızı okun gösterdiği yönde ilerleyin (olabildiğince ekranın sağından) Diğer kanyonun (sağdaki) hemen köşesinden biraz ilerleyin ve batıya bakın, oradaki çalılıkların arkasında bir snipercı var, onu temizleyin, ardından aynı istikametten gelenleri de askerinizin yardımı ile öldürün. Şimdi kuzey istikametine yönelin ve kanyonun diğer tarafına geçin. Kırmızı okun gösterdiği yönde ekranın solundan ilerleyin, sizin ibreniz kuzeyi gösterdiği zaman hemen kuzey doğu istikametinde kayaların üstünde duran snipercıyı vurun, ardında gelenleri yardımcınız halleder. Tekrar kuzey batı yönünde sürünerek ilerleyin, birazdan yine kuzey batı istikametinde kayanın üzerinde bir snipercı göreceksiniz, onu vurduktan sonra, bir Vietconglu daha çıkacak onu da öldürün ve son olarak kanyonun ortasında bekleyen VC subayının kafasını uçurun. Birinci görev başarıyla tamamlanmıştır.
Şimdi ekranın sağından geldiğiniz yolu geri dönün, sizin okunuz kuzeyi gösterene kadar ilerleyin, kuzey yönünü gösterdiği zaman, ilerlemeye devam edin, birazdan yolunuz bir kaya parçası ile engellenecek, kanyonun ortasından gitmek zorunda kalacaksınız. İlk Önce kuzey batı istikametinde kayanın üzerinde bekleyen askeri öldürün, sonra kanyonun ortasından kuzey istikametine ilerleyin, birazdan ilerde sağda tek gövdeli kurmuş bir ağaç göreceksiniz, tam karşınızda da büyük bir kaya. O kayanın arkasına geçin ve yavaş yavaş ileride kayanın üzerinde duran snipercıyı vurun (zoom yapmazsanız göremezsiniz). Ardından kayanın arkasından beliren Vietconglu’yu da öldürüp yolu temizleyin. Kanyonu takip edin, ilerde karşıda küçük bir kamp var, oradaki Vietconglu’yu sniper tüfeği ile öldürün, kanyonun ortasında başlayan çalılıkların arasında tuzak var dikkatli olun. Çadırın solundaki kanyona gireceksiniz, ama girmeden önce tam köşenin orda güney batı istikametinde kayaların üzerindeki snipercıyı öldürmeniz gerek. Ardından yere yatarak kuzey batıda kayanın üzerinde bekleyen snipercıyı (zoom yapın) ve onun ölümü ile güney batıdan gelen askeri öldürün. İlerleyin ve yerdeki kütüklerin oradan sağdaki çalılıklara girin, yere yatarak kırmızı ok yönünde ilerleyin, bu arada askerinize “fire” emrini verin, hem sürünsün hem öldürsün. Biraz daha ilerledikten sonra güney batıdaki başakların arkasında duran iki Vietconglu’dan birini vurun, gerisini yardımcınız halleder. Daha sonra güneydeki (karşınızda) ağacın arkasında (sağ taraf) kayaların üzerinde bekleyen snipercıyı öldürün. Her temiz, ekranın sağından kırmızı ok istikametinde ilerleyin ve bölümü bitirin.


Destroy Convoy
Görev 1: 1. kamyonu yok etmek
Görev 2: 2. kamyonu yok etmek
Görev 3: 3. kamyonu yok etmek
Görev 4: Çıkışa gitmek
Hemen ekranın sağına gidin ve pusuladaki kırımız okun istikametine doğru sürünerek ilerleyin. Kırmızı ok güney batıyı gösterince, biraz dikkatli ilerlemeye özen gösterin, çünkü ilerde2 Vietconglu ayakta çevreyi gözetliyor, ikisine öldürdükten sonra “hold fire” emrini verin. Gürültüye gelen askerin gitmesini bekleyip ilerlemeye devam edin. İlerde güney batı istikametinde ayakta duran snipercının kafasına bir delik açın. İlerde ses çıkaran çalılara geldiğiniz zaman bir Vietconglu’nun sesini duyacaksınız, biraz daha ilerleyin ve ortaya çıkmasını bekleyin, gördüğünüz anda öldürün, ardında “fire” emrini verin, arkasından gelen askeri de arkadaşınız halledecek. Şimdi kırmızı okun istikametine gidin güzelce gizlenin ve konvoyun etrafındaki askerleri temizleyin, atış serbest, üzerinize gelenleri temizledikten sonra hemen aşağıya inin ve doğu istikametinde gürültüye gelen 2 askeri öldürün ve tekrar yukarıya çıkın, şimdi de güney batıdan geleni öldürdükten sonra rahatça tekrar aşağıya inin. Konvoyun sonundaki kamyonu füzeyle patlatın, ardına aynı yönde 2 asker belirecek, (burada isterseniz yanınızdaki kontrol edin, çünkü sizdeki sniper zoom yapabiliyor, bilgisayar kontrolünde daha iyi görür). Konvoyun başındaki kamyonu da yok ettikten sonra yine ayni yönde bir asker çıkacak, merak etmeyin hemen ölecek.
Bütün kamyonları yok ettikten sonra burayı terk edin, kırmızı okun gösterdiği yönde ekranın sağından ilerleyin, ne zaman ki müziği duyacaksınız yere yatın ve öyle ilerleyin, ilerde ağaçlar var, onları da geçin. Sizin ok batıyı gösterdiği zaman aşağıya nehre ineceksiniz, inmeden atış serbest emrini verin ve aşağıdaki iki askeri öldürün, yardımcınız doğudan gelenleri halleder. Onlar temizlenince siz, hemen batıda kayanın üzerinde ve güneyde ayakta hemen ağacın yanında duran snipercıları vurun. Şimdi aşağıya inebilirsiniz. Kırmızı ok istikametinde sürünerek ilerleyin, nehrin diğer tarafındaki snipercıları temizlemeye dikkat edin, ne olu olmaz, biraz nehrin diğer yakasında elinde kalaşnikof ile bekleyen bir Vietconglu görecekseniz, güzel bir saklanma yeri bulun ve onu ,öldürün, ardından ayni yönden 2 Vietconglu gelecek yardımcınız onları halleder. Siz hemen karşıdan gelen dört askeri öldürmeye bakın. Biraz zorlanabilirsiniz, önemli olan iyi bir saklanma yeri, durduğunuz yerde otların olmasına özen gösterin. Etraf temizlenince çömelmiş duruma geçin ve güney-güney doğu istikametinde kayanın üstünde duran snipercıyı öldürün. Ardından doğu istikametine zoom yapın ve orda suyun içinde duran askeri de öldürün. Şimdi yardımcınız kontrolünü alın ve ateş emrini vererek ilerleyin, görünmeyen bir yerdeki Vietconglu’yu zoomlu sniper ile bilgisayar öldürecek. Oku takip edin ve bölümü bitirin.


Ambush
Görev 1: 1. komutanı öldürmek
Görev 2: 2. komutanı öldürmek
Görev 3: 3. komutanı öldürmek
Görev 4: Çıkışa gitmek
Ekranın sağından ilerleyin, ilerde bir kayanın üstünde çömelmiş çevreyi gözetleyen bir snipercı var, yardımcınıza “hold position” emrini verin ve elinize bıçağı alarak sürünerek ilerleyerek arkasından onu bıçaklayın. Adamınızı kontrol ederek yanınıza getirin ve kontrolü yine kendiniz alarak ilerleyin. Birazdan aşağıya inmek zorunda kalacaksınız, yavaş yavaş aşağıya inin (adamınız gelmeyebilir, kontrolü ona geçirip onu da aşağıya indirin). Kayalıktan da ormanın içine inin, yine ekranın sağından ilerleyin, biraz ilerde bir Vietkonglu sesi duyacaksınız, hemen olduğunuz yerde bekleyin ve gördüğünüz anda vurun, ateş emrini de vererek gelen diğer iki askeri de öldürtün. İlerde önünüzü bir kaya kesecek, kayaya doğru hareket edin, bir Vietkonglu sesi duyacaksınız, kayadan biraz gerileyip gelmesini bekleyin ve ateş emri vererek onu öldürün, ardından bir snipercı gelecek onu öldürdükten sonra pusuladaki kırmızı oku kayanın dibinden sürünerek giderek takip edin. Yardımcınıza ateş meri verin, birazdan yerde yatan bir kütük göreceksiniz, ona yaklaşırken adamınız kayanın üzerindeki askeri öldürecek, onu öldürdüğü zaman siz kuzey istikametinden gelen 2 askeri öldürün, daha sonra aşağıda bekleyen komutanı da hakkın rahmetine kavuşturun. Geriye iki komutan kaldı.
Karşıya geçip geldiğiniz yöne kırmızı oku takip ederek ekranın sağından ilerleyin. Müzik sesini duyduğunuz zaman yere yatın ve bekleyin üç asker de göründüğü zaman vur emri verin, adamınız hepsini halleder, kırmızı okun istikametine gidin adamınız hareket eden komutanı ve bir askeri çok kolay bir şekilde öldürecek. Geriye bir komutan kaldı.
Geriye dönüp kırmızı ok istikametinde (batı) ayakta ilerleyin, ilerde Vietconglu sesi duyacaksınız hemen eğilin (çalıların arasında olmaya özen gösterin) ateş emrini verin ve gelenleri temizleyin. Ayni istikamette ilerleyin, karşınıza 3 Vietconglu çıkacak, saf saf bekliyorlar, ateş emrini verin, onları ve kuzey yönünden gelen askeri öldürün. Ayni yönde ilerleyin, ilerde sağ tarafta kayanın üstünde bir asker var sürünerek ilerleyin, az ilerde sağda kayanın arkasında çömelişmiş bekleyen bir Vietconglu var, ateş emri vererek, onu ve gelen diğer askerleri öldürün. Kırmızı oku takip edin, ilerde bir asker nöbet tutuyor, çok iyi bir yerde saklanıp ateş meri verin, adamı sniper ile vurduktan sonra elinize kalaşnikofu alın ve ayni istikametten gelen askerleri öldürün, diğerlerini yardımcınız halleder. Bunların arasında komutan da var ama siz onu görmeden ölecek zavallı. İlerleyin, biraz ilerde bir asker çömeli bekliyor, ses çıkararak üstünüze gelmesini sağlayın ve yardımcınızın onu öldürdüğü zaman yola devam edin. İlerleyin ve bölümü bitirin.
Find VC Base
Görev 1: Doğru hedefe hava saldırısı düzenlemek
Görev 2: Çıkışa gitmek
Hemen sağdaki tepeye çıkın ve kırmızı okun yönünde ilerleyin. Kırmızı ok kuzey batıyı gösterdiği zaman, siz biraz daha kuzey yönünde ilerleyin, daha sonra tepeden aşağıya inmeye başlayın, fazla ilerlemeyin, kuzey batı yönüne zoom yapın, çalının arkasında bir Vietconglu göreceksiniz, ateş emri verin, onu öldürdükten sonra ardına gelen diğer askerleri yardımcınız öldürecektir. Şimdi kırmızı okun istikametinde ilerleyin, ekrana “call the air strike here” şeklinde bir yazı gelecek, hemen telsizi kullanın ve hava saldırısını çağırın. Kırmızı okun yönünde geri dönün (tepeye çıkın), otların arasından kırmızı oku takip edin ve bölümü bitirin.


Take Out Three Spy
Görev 1: 1. gözcüyü öldürmek
Görev 2: 2. gözcüyü öldürmek
Görev 3: 3. gözcüyü öldürmek
Görev 4: Çıkışa gitmek
Kuzey doğudaki kayalıkların dibinden sürünerek kırmızı ok yönünde ilerleyin, biraz gidince zoom yapıp kuzey batıdaki kayalıkların üstünde yere yatmış bekleyen snipercıyı öldürün. İlerde yine kuzey batı yönünde küçük bir çadırda bekleyen Vietconglu’yu ve ardından ayni yönde gelen iki askeri de öldürdükten sonra, zoom yapın ve ilerde kayalıkların üstünde bekleyen snipercıyı öldürün. İlerleyin, kırmızı ok kuzeyi gösterdiği zaman karşıdaki tepeye çıkın ve sürünerek ilerleyin. Ok biraz kuzey doğu yönüne kaydığı zaman o yönde bir kamp ateşi göreceksiniz, oraya sürünerek gidin, bir kulübe ve kule görecekseniz, ateş emri verin, ilk önce çömelmiş bir şekilde gezen 2 askeri daha sonra kuledekini vurun. Ardından gelen bütün askerleri yardımcınız halleder.
Herkes ölünce kırmızı ok yönüne (güney batı) gidip tepeyi çıkın ve o istikamette (güney batı) devam edin. Başladığınız yere geleceksiniz (küçük çadırın olduğu yer), buradan siz güneydeki kayalıkların dibinde kırmızı ok istikametinde (siz kuzeye gidin) devam edin. Birazdan kırmızı okun yönüne girmiş olacaksınız. Çalıların arasından devam edin, ilerde yine kule ve bir kulübe göreceksiniz. Yapacağınızı biliyorsunuz. Batı yönünden gelecek olan iki askere dikkat.
Yeni istikamete yönelin, kırmızı ok doğuyu gösterdiği zaman o yöndeki tepeye çıkın ve yolunuza çalılıkların arasından devam edin. Kırmızı ok tam olarak doğuyu gösterdiği zaman tepeden inin ve güneye ilerleyin, birazdan Vietconglu sesi duyacaksınız. Elinize kalaşnikofu alıp gelen 2 askeri öldürün. Onların geldiği yöne biraz ilerleyin, ardından yine kırımızı ok istikametine yönelin, kayalıkların arkasından duman çıktığını göreceksiniz, hemen doğu ve kuzey doğuda kayaların üzerinde bekleyen snipercıları öldürün, ardından güney batıdan gelen askerleri de temizleyin. Güney batı istikametine yönelin biraz gidince güneye zoom yapın kayaların üzerinde duran snipercıyı öldürün. Kırımızı ok istikametine gidin ve akan ırmağın üzerinde duran kütükten geçeceksiniz, ama önce kuzey doğuya zoom yapın ve f11’e basın, böylece gece görüş dürbününü kaldıracaksınız, bu şekilde uzağı geceleyin daha iyi görürsünüz, kayaların en üstünde çok dikkatli bakarsanız bir snipercı göreceksiniz, öldürün. Kanyona girin ve soldan kayaların dibinden ilerleyin. Kanyonun sonunda bulunan askerleri öldürüp yolunuzu açın. İlerleyin ve kulübedeki askeri öldürün ardından güney doğudan gelen askerleri öldürün (isterseniz ilk önce çevreyi gözetleyen askerleri öldürebilirsiniz).
Kanyona geri dönün ve kırmızı ok yönünde ilerleyin (ekranın solundan). Sürünerek ilerleyin, birazdan ilerde bir Vietconglu göreceksiniz, onu ve ardından gelenleri de öldürüp yolu temizleyin. İlerdeki kütükten oluşan köprüden karşıya geçin. Sağdan ilerleyin ve tepeyi çıkın, kuzey istikametinde kayanın üstünde duran snipercıyı vurduktan sonra hemen elinize kalaşnikofu alıp güney batıya dönün ve gelen askerleri de öldürün, çok dikkatli olun. Güney batı istikametine ilerleyin, kulübenin yanından sürünerek ilerleyin. Kırmızı okun istikametinde akan ırmağa inin ve kayaların arkasından ilerleyin ve bölümü bitirin.


Destroy Two AA Gun and Verify That Crew Of The Crashed
Görev 1: 1. AA silahını yok etmek
Görev 2: 2. AA silahını yok etmek
Görev 3: Kazada ölenleri radyodan haber vermek
Görev 4: Çıkışa gitmek
Kırmızı okun yönündeki (kuzey batı) tepeye çıkın ve okun gösterdiği yöne doğru çalıların arasından ilerleyin. (ekranın sağından). Birazdan bir Vietconglu sesi duyacaksınız, çıkardığınız sesten rahatsız olmuş kontrole gelecek yere yatın ve ateş emrini verin. Gelen bütün askerleri öldürün. Kırmızı ok kuzeyi gösterene kadar ekranın solundan gidin, ok kuzeyi gösterdiği vakit, oku takip edip tepeden inerek karşıya geçin ve tepeye çıkın. Bu sefer ekranın sağından batıya gidin, birazdan kırmızı ok yönüne gireceksiniz. Kırmızı ok kuzeyi gösterdiği zaman karşıya geçin (sol) ve güney doğu istikametine gidin. Karşınıza bir kaya çıkacak, onu üstünde bir keskin nişancı çömelmiş bekliyor, ateş serbest emrini verin ve keskin nişancı ile birlikte gelen diğer askerleri de öldürün. Güney doğu istikametinde ilerleyin, yine kayalıklarla karşılaşacaksınız, üzerindeki keskin nişancıyı ve gelecek olanları da temizleyin ve yola devam edin. Kırmızı ok kuzey batıyı gösterdiği zaman sağ taraf geçin (kırmızı ok yönü) ve tepeye çıkarak ekranın sağından devam edin. Biraz ilerde yine kayanın üzerinde keskin nişancı var, onu öldürün. Başka asker gelmeyecek. Biraz ilerde yine bir kaya var, onun sağından gidip üstünde bekleyen askeri vurduktan sonra adamınızın da yardımı ile güneyden gelen askerleri temizleyin. Patikaya inin ilerdeki küçük çadırın orda iki can var, çadırın oradan kuzey batı yönündeki tepeye çıkın ve çalılıkların arasından ilerleyin. Biraz ilerde sağda bir göreceksiniz o yöne doğru gideceksiniz, ama önce içindeki askeri öldürün. Çadırın karşısındaki tepeye çıkarak ekranın sağından kırmızı ok istikametinde ilerleyin. Kırmızı ok istikametinin tersine yönde ilerlerseniz durmayın devam edin, sizin ok güney batı istikametini gösterdiği zaman, güney ve batıda kayaların üzerinde keskin nişancılarını öldürün ve bekleyin kim gelirse ölecek (yardımcınız sağ olsun). Kırmızı ok birazdan kuzey doğuyu gösterecek, bozmadan ekranın sağından ilerlemeye devam edin. İlerlerken Çıkardığınız seslere gelen askerleri adamınızın da yardımı ile öldürün. Yola devam edin birazdan kırmızı ok kuzeyi gösterecek, o yöne sürünerek gidin. Ateş serbest emri verin ve top atarın çevresindeki bütün askerleri öldürün ardından, kuzey doğuda kayanın üstündeki keskin nişancıyı öldürün ve top atara yardımcınızı kontrol ederek saatli bomba yerleştirin ve patlatın.
Ardından yeni istikamete (doğu) yönelin. Uzunca bir süre o istikamette ilerledikten sonra patikaya inmek zorunda kalacaksınız, hemen doğudaki ve yanı başınızdaki kayanın üzerindeki askerler ile gelen askerleri öldürdükten sonra kulübenin içindeki askeri ve kuzey batıda kayaların üstünde duran keskin nişancıyı da öldürüp yola devam edin. Evin sağ penceresinde bir keskin nişancı var dikkatli olun, içerde can bulabilirsiniz. Soldan ilerleyin, kayaların orda ateş serbest emrini verin, çıkan sese gelen askerleri yardımcınız halledecek, ardından kayakların dibinden ilerleyin, kayanın sonunda kuzey batı istikametinde yukarda keskin nişancı var, hızlı bir şekilde öldürün ve elinize kalaşnikof silahını alarak doğudan gelen askerleri öldürdükten sonra, topa bombayı yerleştirin.
Yeni istikamet kuzey batı, kaza bölgesi. Soldaki kayaların dibinden ilerleyin, aralarda bekleyen askerlere dikkat edin, zaten yaklaştığınız zaman sesini duyacaksınız. Kayaların bittiği yerde hemen ağacın dallarının arasından kuzey batı yönüne zoom yapın ve çömelmiş bir şekilde bekleyen keskin nişancıyı, ardından ateş serbest emrini verip kuzeyden gelenleri de öldürüp Soldaki tepeye çıkın ve kırmızı ok yönünde ilerleyin. Kırmızı ok kuzeyi gösterene kadar ilerleyin, kuzeyi gösterdiği zaman, hemen yere yatıp o yöne doğru hareket edin. Sürünerek ilerleyin, birazdan Vietconglu’ların sesini duyacaksınız, ateş serbest emrini verin ve gelenlerin hepsini öldürün, ardından kuzey batıya bakarak ayakta bekleyen keskin nişancıyı öldürüp yine gelenleri yere serin. Kuzeye devam edin ve helikoptere gelin, oraya yaklaşırken yardımcınız hem yürüyecek hem ateş etmiş olacak. Helikopterin yanında telsizi kullanın ve bilgi verin, ardından çıkış yönüne (kuzey doğuya doğru) hareket edin. Atış serbest emrini kapamayın çünkü yeni askerler belirecek onları da öldürünce bir sonraki kargaşaya kadar ateş kes emrini verin.
Çıkış yönüne ilerleyin, biraz ilerde devriye gezen askerler var öldürün ve ilerleyip soldaki tepeye çıkın. Biraz daha ilerde yine Vietconglu’lar var, zoom yapın ve ayakta bekleyen askeri öldürün, ardından ayni istikametten gelenleri de adamınızın yardımları ile öldürün. Kırmızı oku takip ederek bölümü bitirin.


Cave
Görev 1: Yeraltı tünelini bulmak ve gerekli olan eşyalar ile bilgileri yok etmek
Görev 2: Çıkışa gitmek
Kırımızı ok istikametine (kuzey doğu) gidin, iki kayanın solunda yere yatın ve çıkardığınız sese gelen askerleri yardımcınızın da yardımı ile öldürün. Ardından karşıda kayanın üstünde bekleyen keskin nişancıyı ve yine sol taraftan çıkan iki askeri öldürün (iyi bir çarpışma oldu). Soldaki kayanın dibinden biraz ilerleyin, yine karşıya zoom yapın, biraz öldürdüğünüz keskin nişancının durduğu kayanın sol tarafındaki kayanın üstünde bir keskin nişancı daha var, ne yapacağınızı biliyorsunuz. Dereyi geçin ve karşıdaki kanyonun sol tarafındaki kayaların dibinden ilerleyin. Biraz ilerde ayakta duran bir Vietconglu var onu ve ardından gelenleri öldürün. İlerde mağarayı göreceksiniz (ufak ışığın olduğu yer) girişin hemen sol tarafında bekleyen askeri ve ardından gelenleri temizleyin. Herkesi temizleyince mağaraya girin. Sağda dizilmiş torbaları geçince, köşenin ilerisinde karşıdaki girişte bekleyen askeri vurduktan sonra oraya bir sis bombası atın ve gelenleri öldürün. Sağ tarafa gidin, ilerde köşenin oradaki keskin nişancıya dikkat edin. Girişinde vazolar olan yemek odasına girin ve bombayı yerleştirip odayı havaya uçurun. Devam edin, sandıkların ilerisindeki köşenin orda bir asker var, öldürüp devam edin. Yol ayırımından yine sağa devam edin. Köşeyi bükmeden bir Vietconglu sesi duyacaksınız, olduğunuz yerde bekleyin gelecek olan 6-7 askeri şehit edin. Daha sonra ilerleyin, yine bir asker sesi, sol duvarın biraz ilerisinde gizleniyor. İlerdeki büyük odada bulunan bütün askerleri sniper ile öldürün, içerde birinin olmadığına emin olduğunuz zaman içeriye girin. Bir yardımcınızı burada bırakın siz karşıya geçin, ileri gidemiyorsunuz yol kapalı, soldaki koridorun ilerisinde duran keskin nişancıyı ve ardından gelenleri sniper tüfeğiniz ile öldürdükten sonra, yardımcınızı kontrol edip odaya bombayı yerleştirin. İlerleyin yol ayırımının sağ tarafından gelen askeri ve diğer taraftan gelen Vietconglu’yu sniper tüfeğiniz ile öldürün. Sol tarafa ilerleyin, bu koridor çıkmaz, en sonda bekleyen askeri öldürdükten sonra, sağdaki odanın atabildiğiniz yerlerine el bombası atın, daha sonra yavaş yavaş içeriye girin ve hayatta kalanları öldürüp bu odaya da bomba yerleştirin ve odayı patlatın. Geri dönüp koridorun sonundan ormana çıkın. Çıkışın tam karşısındaki kayanın üzerindeki keskin nişancıyı vurmayı ihmal etmeyin. Aşağıdaki kayaların arkasında da bir asker bekliyor ona da dikkat.
Defend Lieutenant
Görev 1: Komutana ulaşmak
Görev 2: Komutanı korumak
Görev 3: Radtıdan destek çağırmak
Görev 4: Çıkışa gitmek
Hemen soldaki çalılıkların dibinden ilerleyin, birazdan Vietconglu sesi duyacaksınız çarpışmaya hazır olun, adamınıza dua edin. Ekranın solundan kırmızı ok yönünde devam edin. Kırmızı ok kuzeyi gösterene kadar böyle devam edin, kuzeyi gösterdiği zaman direk o yöne yönelin, ilerde sizden olan askerlerin Vietconglu’lara ateş açtığını göreceksiniz. Hemen yerde yatan kütüğün arkasında gidin ve kuzeyde bulanan düşman askerlerini ve ardından gelenleri öldürün, bu arada kütüğün arkasından gelen askerlere dikkat edin. Bütün askerler ölünce kuzey doğudaki kayaların oraya gidin ve ateş kes emrini vererek kırmızı ok yönünde ilerleyin. Karşınıza büyük bir kaya çıkacak, onun sağından aşağıya inin ve biraz ilerledikten sonra kuzey batı istikametini takip ederek yukarıya çıkın. Kuzeye yönelin, ilerde Vietconglu’ların sesini duyacaksınız, gelenleri öldürün ve ayni istikamette biraz daha ilerledikten sonra kırımızı okun gösterdiği yönünde (kuzey batı) ilerleyin. Tepeyi çıkar çıkmaz karşıdaki kulenin solunda duran keskin nişancıyı zoom yaparak öldürün. Ardından kuzey doğudan gelen askerleri de halledin. Tepeyi çıkın, güneye zoom yapın ve oradaki asker ile kuzey doğudaki kulede bekleyen keskin nişancıyı öldürün. Kuzeye yönelerek tepenin arkasından gidin, gelen askerlere dikkat edin, biraz ilerleyip kuzey batı yönüne zoom yapıp keskin nişancıyı öldürün. Ardından tepeyi çıkarak güney batı istikametinde bulanan kuledeki askeri öldürün (zoom yapın). Ayni yönden gelen askeri öldürdükten sonra biraz ilerleyip yine güney batı istikametindeki kulübenin soluna zoom yapın çok dikkatli bakarsanız orda bir keskin nişancı göreceksiniz, hemen sizi vurmadan onu öldürün. Şimdi çok zor bir görev sizleri bekliyor, komutanın bulunduğu yere gidin, çadırın sağında bekleyin ve gelen tüm askerleri öldürün, çok dikkatli olun, her yerden geliyorlar, bir kaç denemede kesin komutanı koruma görevini başarıyla tamamlayacağınızdan eminim. Şimdi radyo ile bağlantı kurma zamanı, Helikopterin yanına gelin ve radyoyu kullanın ve cehennemden kurtulun.


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Line of Sight: Vietnam MaStEr Oyun Hileleri 0 11.02.09 20:31
Audı Q5 S-line mAhMuT_91 Motorlu Araçlar Dünyası 4 10.05.08 13:13
Zero 7 - In The Waiting Line nienna Yabancı Video Klip 0 31.03.08 07:52
Kylie Minogue - Love At First Sight MaStEr Yabancı Video Klip 0 16.02.07 15:14
Audi TT S-Line od_carsi Motorlu Araçlar Dünyası 0 15.01.07 11:17


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.