ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23.04.09, 00:49   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Max Payne 2: The Fall of Max Payne Tam Çözüm
Part 1: Darkness Inside
Prologue


Max uyandıktan sonra dolapta duran Painkiller’ları alın ve dışarı çıkın. Gidiş yolumuz dışındaki kapılar kilitli olduğundan fazlaca bir zorluk yaşamayacaksınız. Daha sonra kapısında “ICV” yazan bir odaya girin ve ışığı yanıp sönen telefona bakın. Araya giren videodan sonra ameliyathaneye girin ve yerde ölü yatan görevlinin silahını alın. Tam bu sırada gelen komandoyu öldürün ve ilerlemeye devam edin. Kreş ve/veya danışmanın olduğu kata gelince kapısı açık olan asansöre binip aşağıya inin ve Şef Bravura ile karşılaşın. Araya giren videoda gördüğünüz patlama sonucunda aşağıda açılan kapıdan çıkın. Akabinde morga ulaşmış ve Winterson’ın cesediyle karşılaşmış olacaksınız. Zaten burada da bölüm bitecek ve oyuna giriş yapacağız.

Part 1 Darkness Inside
Chapter One: Elevator Doors


Arabayı parkettikten sonra içeriden gelen silah seslerini araştıracağız. Girişte hemen sağdaki tel örgülerin açık kapısından içeri girin ve deponun ardına dolanın. Buradaki arka kapıdan içeriye girin. Karşınızda çalışan bir TV var. Burada masanın gözlerindeki painkiller’ları alın ve odanın arka tarafındaki kapıyı bulun. Bu sırada içeri temizlik şirketinin bir adamı girecek ve Max onu tutuklayacak. Videonun bitiminde adamın önünüze katıp ilerleyin. Adam bizi cinayet yerine götürecek ve burada silahını çekecek. Çatışma sonunda ilerleyin ve köşedeki kapıdan çıkın. Karşınıza gelenleri vurun. En sonunda merdivenlere ulaşacaksınız. Merdivenlerden yukarı çıkın. Yan yana iki oda var ve buralarda alınmayı bekleyen malzemeler var. Malzemeleri alın, ışığı yanıp sönen telefona bakın ve mesajları dinleyin. İlerlemeye devam edin (zaten geçmemiz gereken kapılar dışında hepsi kapalı) en sonunda büyük depo gibi bir odaya gireceğiz. Buradaki malzemeleri toplarken içerde, sağ köşedeki odadan sesler gelecek. Odaya doğru ilerlerken girecek videodan içerideki 2 adamın bir kızı vurduğunu göreceksiniz. Daha sonra bu iki elemanı vurun ve geri dönün. Gelenleri temizleyip koridora çıkın ve sağdan ilerlemeye devam edin. Sonunda büyük bir alana geleceğiz ve bu sırada bir adam forkliftle gelip raflara çarpacak ve patlama meydana gelecek. Bundan sonra köşedeki kapıya ilerleyin ve bölümü tamamlayın.

Part 1: Darkness Inside
Chapter Two: A Criminal Mastermind


Bölüm başlayınca soldaki merdivenlerden yukarı çıkmaya başlayın ve karşılaşacağınız adamları vurun. İki kat yukarıda sağ taraftaki koridora girin. Burada yine sağ taraftaki odaya girin ve telefondaki mesajı dinleyin. Giren videodan sonra odadan çıkıp merdivenleri kullanarak üst katlara çıkmaya devam edin. Bu sırada eski dost Mike The Cowboy yardımımıza gelecek. Mike’ı koruyarak ilerlemeye devam edin. Mike ile karşılaştığımız katın sonundaki odasından 3 adam gelecek. Onları vurun ve malzemeleri alın. En üste çıkınca aşağı inen bir yol var. Buradan aşağı inin ve odanın adamların çıktığı yerinden ilerlemeye devam edin. Karşınıza yine merdivenler gelecek. Merdivenlerden aşağı inin ve 2 tane adamın çıktığı kapıdan içeri girin. Geldiğiniz odadaki adamları vurun ve rafların arkasındaki kapıdan ilerlemeye devam edin. Büyük bir yere geleceğiz. Buradakileri de temizledikten sonra iskeleden aşağı inin. Alttaki kapıdan ilerleyin ve kutularla dolu bir odaya gelin. Bu sırada adeta gökten adam yağacak. Hepsini vurunca giren videoda Vladimir ve Vinnie’nin çatıştığını göreceğiz. Vinnie’nin üzerimize yolladığı 3 adamı öldürün ve böylece bu bölümü de bitirin.

Part 1: Darkness Inside
Chapter Three:The Depths Of My Brain


Bu bölüm Max’in gördüğü ilk rüya. Daireden çıkın ve ilerleyip morga girin. Mona’yı buzluktan çıkarın ve bir süre sonra çalan telefona bakın. Akabinde Max uyanacak ve diğer bölüme geçeceğiz.

Part 1: Darkness Inside
Chapter Four: No “Us” In This


Bize ateş eden keskin nişancıdan kurtulmak için hemen karşı odaya koşarak girin ve telefon edip yardım çağırın. Giren videodan sonra daireden dışarı çıkın, koridorun sonundan sağa dönün. Aynı anda burada bir teyze temizlik şirketinden birini vuracak. Koridorun sonundaki açık camdan dışarı çıkın ve karşı tarafa atlayın. Burada durun çünkü aşağıya minibüsle gelecek adamları vurmamız gerekiyor. Bunu da hallettikten sonra yine karşı tarafa atlayın ve birazcık ilerleyip buradaki açık camdan tekrar içeri dalın. Geldiğiniz yerde bir adam horultularla uyuyor. İlerleyin ve diğer odadaki açık camdan atlayıp koridora geçin. Hemen ileride 3 adam kırmızılı bir teyzeyi kovalayacak. Adamları temizleyin ve teyzenin evine girin. Salonun yanındaki odanın camı açık. Bu noktadan yine dışarı çıkın ve iskeleye atlayın. Yukarıya doğru ilerleyip camdan içeri girin. Burası keskin nişancının ateş ettiği yer. Eğer dürbünden bakarsanız Max’in dairesine gelen 3 adamı ve meydana gelen patlamayı göreceksiniz. Daha sonra koridora çıkı ve dümdüz ilerleyip bir yandan karşıdan gelenleri vurun bir yandan şarkı söyleyin. Sonunda merdivenlere ulaştık. Buradan yukarı çıkın. En üst katta şifreli bir kapı göreceksiniz. Bu kapının şifresini kapıcı biliyor. Yandaki asansöre binin ve en alt kata inin. Burada “Basement” yazan yerden girin ve kapıcıdan şifreyi öğrenin. Yukarı çıkın, kapıyı açın ve ilerleyip ilk soldan dönün. Burada açılacak kapıdan gelenleri vurup ilerleyin. Yine açık bulunana camdan çıkın. Sonunda kadar yürüyüp 2 kat aşağı atlayın.(tek tek atlayın, meraklanmayın Max’e bir şey olmuyor) sonra burada açık duran camdan içeri girin. Video girecek ve bölüm bitecek.

Part 1: Darkness Inside
Chapter Five: A Sign Of Her Passage


Karıdaki kapıdan çıkın ve adamları vurun. Aşağıya inmeye başlayın. 2 kat altta kapıya vurulduğunu duyacaksınız. Kapıyı açın ve dilenciyi kurtarın. Burada karşıda gaz borusu patlamış ve yanıyor. Dışarıya çıkmak için gazı kesmeliyiz. O nedenle merdivenleri kullanarak en alt kata gelin. Burada sağdaki kapıdan geçin ve ******yle konuşun. Sonra tam arkanızda açılan kapıdan gelenleri vurun. Gidiş yolumuz burası. Kapıdan ilerleyin ve sonunda gaz musluğunun olduğu yere gelip gazı kesin. Sonra yukarı çıkın ve demin yanan yerden dışarı çıkın. Bu sırada çatışma çıkacak ve ****** ile dilenci Max’i koruyacak. Kenardan ilerleyin ve ilerdeki iskeleye gelin. İskelenin en üstüne çıkıp aşağı atlayacağız fakat şuna dikkat edin biz atladıkça iskele çöküyor. Eğer bunu başarıp sonunda zemine ulaşırsanız bir temizlik şirketi minibüsü gelecek ve içinden 4 adam çıkacak. Bunları da harcadıktan sonra video girecek ve bölüm bitecek.

Part 1: Darkness Inside
Chapter Six: A Linear Sequence Of Scars


Başladığımız yere göre sağımızdaki odaya gir ve painkiller’ları alın. Sonra ilerlemeye başlayacağız. Sokak benzeri sete gelince soldaki açık yerden koşmaya devam edin. Merdivenlerden yukarı çıkın ve çalan telefona bakın. Sonra arkamızda kalan demir parmaklıklı hücreye girin. Hücre aşağı inmeye başlayacak. Hücre durduktan sonra video girecek. Akabinde sağdaki kapıdan geçip ilerlemeye devam edin. Gene karşınıza bir hcre gelecek ve video girecek. Hücre yukarıya çıktıktan sonra yine sağdan gidin ve “Welcome to Next Level” yazılı yerden ilerlemeyi sürdürün. Yeni bir sokağa gelince durun ve çalan telefona bakın. Bu sırada telefon kulübesi açılacak ve bir yol ortaya çıkacak. Burada yürüyün ve setin ardına ulaşın. Yukarıya çıkan merdivenleri kullanıp dışarı çıkın ve sağ taraftaki açık camdan girmek için dama atlayın. Camdan girdikten sonra video girecek ve Mona ile konuşup bölümü bitireceğiz.

Part 1: Darkness Inside
Chapter Seven: The Million Dolar Question


Asansörden çıkın ve ileriden sola dönün. Buradaki 2 adamı vurup karşınızdaki kapıyı kontrol edin. Kilitli olduğunu anlayınca Mona bize balkondan geçmeyi denememizi söyleyecek. Balkona çıkmak için asansörden indiğimiz yerin tam karşısındaki kapıdan çıkmalıyız. Balkonu bulunca yan tarafa geçin ve karşınıza gelecek merdivenlerden yukarı çıkın. Buradaki adamı öldürüp ilerleyince aradığımız adamın çoktan öldürüldüğünü göreceğiz. Giren videodan sonra geri dönün. Bu sırada sağdaki kapı açılacak ve içeri 3 adam gelecek. Bunları vurun ve buradan ilerlemeye başlayın. Merdivenlerden aşağı inin, piyano çalan adamları vurun, dışarı çıkın ve balkondan aşağıya atlayın. İçeriye girip herkesi öldürün. Sonra bu daireden de çıkın, karşınızdan gelenleri harcayıp sol taraftaki kapıdan girin ve merdivenlerden aşağı inin. Bu sırada Mona bize aşağıda adamlar olduğunu söyleyecek. Bunları vurun, sağa dönün, en sondaki kapıdan geçip açık camı bulun ve dışarı çıkın. Buradan çıkınca dümdüz ilerleyin. Bu sırada video girecek ve Kaufman’ın adamlarıyla geldiğini göreceğiz. Bu sırada arkamızdan da 3 adam geliyor. Tüm bu elemanları öldürdükten sonra asansör gelecek ve bir kişi daha çıkacak. Bu kişiyi de vurun ve asansöre binip en alt kata inin. Bu sırada video girecek ve Mona’nın tutuklandığını göreceğiz. Zaten bölümde bitmiş olacak.

Part 2: A Binary Choice
Prologue


Şeften azar yedikten sonra dışarı çıkın ve Max’in masasına gidin. Burada kısa bir video girecek ve Max’e cevapsız bir telefon gelecek. Video bitince kalkın ve yüzleştirme odasına geçin. Buradan çıkın ve bir alt kata inip biraz vakit geçirin. (burada özellikle danışmadaki polisle ilginç bir diyaloğa girebilirsiniz biraz dolanın ve bir kat daha aşağı inin. Bu arada Mona nezarethaneye getirilecek. En alt kata inin, nezarete girip Mona ile konuşun ve çıkın. Tam çıkarken bir patlama olacak ve güvenlik kamerasından temizlik şirketinin elemanlarının nezarete girdiğini, bu sırada Mona’nın kaçtığını göreceğiz. Hemen açık dolaptan bir silah kapın ve nezarete geçip karşıdan gelenleri öldürün. Buradan garaja geçin ve buradakileri de harcayın. Garajdan çıkarken Vladimir gelecek ve bölüm bitecek.

Part 2: A Binary Choice
Chapter One: The Things That I Want


Burası bir önceki kısımda ziyaret ettiğimiz “Fun House”. Başlangıçta aşağı düşeceğiz ve bölüm resmen başlayacak. Önce arkamızdan gelenleri harca ve sonra geri dönüp merdivenlerden yukarı çık. İçeri girince setin üstünde olduğumuz görüyoruz. Buradan sağa doğru ilerlemeye devam edin ve aşağıdakileri vurun. Geldiğimiz yerdeki kolu çekin, böylece aşağıdaki 2 adamı dev şırınga ile öldüreceğiz. Daha sonra ilerleyip soldaki kapıdan çıkın, aşağı inin. Şimdi dev şırınganın adamları öldürdüğü yerdeyiz. Burada tek bir yol var o da indiğimiz yerde sağ tarafta. Buradan geçip koşun. O sırada bir patlama olacak ve Mona’yı adamları öldürürken göreceğiz. Video bitiminde ilerlemeye devam edin, karşınıza gelenleri harcayın. Yine video girecek ve Mona yine iş başında. Video bitince koşmaya devam edin ve setin ardına geçin. Sonunda büyük bir alana ulaşmış olmalıyız. Burada Mona ile geri kalanları öldürecek ve Max temizlik şirketinin arabasına binerek asıl yerlerine doğru yola çıkacak.

Part 2: A Binary Choice
Chapter Two: In The Middle Of Something


Garajdan dışarı çıkıp etraftakileri temizleyin ve merdivenlerden yukarı çıkmaya başlayın. Patlayıcıların olduğu katta soldaki kapıdan geçin. Yürüyen merdivenin olduğu yere gelince yukarıdan gelen 2 adamı vuru ve üst kata çıkıp koşmaya devam edin. Bu sırada Mona ile telsiz bağlantısı kuracağız.sonra yukarı çıkıp ilerlemeye devam edin. Sonunda patlayıcılarla dolu bir odaya geleceğiz fakat gidecek yol yok. Hemen patlayıcıların olduğu yere bir el bombası atın. Böylece duvarda açılacak delikten içeri geçin ve açılan asansör kapısından dışarı çıkın.sağdaki kapıdan geçin, herkesi vurun ve açık havaya çıkın. Burada gelenleri harcayın ve sağımızda duran kulübeye girip malzemeleri toplayın. Sonra kulübeye göre yine sağda duran kapıdan geçip diğer binaya girin.ilerleyin, karşıdan gelenleri vurun. Bir yere geleceksiniz ve yukarıya çıkmak için sağa ve sola giden yolar var. Sonuçta ikisi de aynı yere çıkacak. Buradan koşmaya devam edin.en üst katta sol tarafta bir adam var, onu vurun, akabinde sol koridora dalın ve koridor sonundaki adamı vurup buradaki delikten geçemeyeceğimiz için sağdaki odaya dalın. İlerleyin ve tam karşımızdaki (deliğin yanındaki) kapıdan geçip yürüyün. Zaten burada gideceğimiz farklı bir yer yok. Sonuçta araya bir video girecek ve Mona ile konuşacağız. Geldiğimiz son yer bir depo ve etraftaki silahları toplayın. Sol köşedeki kapıdan devam edin, merdivenlerden yukarı çıkın, 2 sol dönüş yapın ve ortası delik köprü gibi bir yere gelin. Burayı Max atlayabilir. Atlayıştan sonra ilerleyin ve geldiğiniz odadaki asansöre girin, kutuların üzerinden zıplayıp yukarıya çıkın. Bu katta karşımıza komandolar gelecek. Onları öldürün, sağ köşedeki kapıdan geçin, yukarıya çıkın ve diğer bir silah deposuna gelin. İlerleyin bir alt kattakine benzer balkonumsu yerden ilerlemeye devam edin. Karşıdan gelenleri vurun ve sonunda cesetlerle dolu bir odaya gelin. Burada video girecek ve bölüm bitecek.

Part 2: A Binary Choice
Chapter Three: Blowing Up


Bölüm patlamayla başlıyor ve kaçmak zorundayız. Düz gidin, sağa dönün, koridorun sonundaki odanın kapısını açın. Bu sırada burası patlayacak ve duvar delinecek. Bu delikten geçin ve yan odada, sol köşedeki silahların üzerine el bombası atın. Burası patlayınca koşun ve dışarıya çıkıp, çelik iskelet üzerinde yürüyüp yan odaya gelin. Odadan çıkın, ilerleyin ve sonunda, patlamalara dikkat ederek, kırılan zeminden aşağıya atlayın ve yine ilerleyin. Bir alt kattaki 2 adamı harcayın ve buraya atlayarak koşmaya devam edin. Sonunda içeride 3 adamın olduğu odaya geleceği. Bunları vurup, zeminde açılan delikten aşağıya atlayın ve aynı şeyi alt katta tekrar edin. 2 kat atladıktan sonra kapıdan çıkın, sağa dönün, koridor boyunca koşun, sol taraftaki delikten içeri girin ve sonunda sağ tarafa dönerek dümdüz koşun. Sonunda Max’i, kendini dışarı atarken gösteren bir video girecek ve bölüm bitecek.

Part 2: A Binary Choice
Chapter Four: Routing Her Synapses


Bu bölümde Mona’yı yönetiyoruz. Başlangıç noktasına göre soldaki yere girin ve merdivenlerden yukarı koşun. Karşıdan gelen adamı vurun ve 2 kata kadar çıkın. Burada tam karşıdaki kapıdan geçin ve yine merdivenleri kullanarak yukarı çıkmaya devam edin. En üst kata gelince bir asansör görecesiniz. Buna binin ve bir alt kata inin. Dümdüz ilerleyin ve etrafta inşaat malzemeleri ile dolu bir kata gelin.buradakileri öldürüp sağ tarafa ilerleyin ve iskele merdivenlerine ulaşın. 2 kat yukarı çıkın, etraftakileri öldürün, girdiğimiz yere göre sağda kalan kapıdan geçin. (kapının yanında “Danger” yazıyor.) Daha sonra dümdüz koşun. Bu sırada Max bizimle bağlantı kuracak. Akabinde 6 tane adamın olduğu bir yere gireceğiz, bunları vurun ve aşağı kata açılan alanı bulun. Buradan atlayınca bölüm bitecek.

Part 2: A Binary Choice
Chapter Five: Out Of The Window


Bölüm başlayınca dümdüz ilerleyin ve tahta kapının yanına gelince durun. Bu sırada bir patlama olacak ve Max ile bağlantı kuracağız. Sonra kapıdan gelenleri vurun, ilerleyin, sağa dönün. Burada dikkat edeceğiniz şey şu; yan tarafta balkon gibi bir açıklık var. İlerleyen dakikalarda Max’i korumak için buraya geleceğiz. Neyse biz düz ilerlemeye devam edelim. Zaten gideceğimiz başka yol da yok. Yolun sonundaki açıklığa gelince video girecek ve Max’in kalkmaya çalıştığını göreceğiz. Videodan sonra Drugunov ile gelenleri vurun ve Max’i koruyun. Max kalkınca sağa dönün ve Max ile beraber koşup inşaatın diğer yanından onu korumaya devam edin. Bir süre sonra Max sıkışacak ve bizde ona ateş eden görüş alanımızın dışında kaldığı için ona yardım edemeyeceğiz. Bu ateş eden adamı bulmak için demin bahsettiğim balkona gidin (dikkat karşıdan gelenler olacak). Buradan adamı vurun ve bu açıdan Max’i korumaya devam edin. Biraz sonra Max yine aynı duruma düşecek. Bu kez geri dönün ve soldan ilerlemeye başlayın. Bu sırada bir patlama olacak ve bir duvar yıkılıp 2 adam gelecek. Bunların çıktığı yerden ilerle, merdivenlerden yukarı çık ve bir önceki bölümün bitişine benzer bir final için açıklıktan aşağı atlayıp bölümü bitirin.

Part 2: A Binary Choice
Chapter Six: The Genius Of The Hole


Bölüm başlayınca tam karşımızdaki keskin nişancıyı vurup Max’i korumayı sürdürün. Birazdan Max ile bağlantı kurun ve bulunduğunuz dairenin içinde ilerlemeye başlayın. Karşıdan gelen komandoları vurun ve bir iskeleye ulaşın. İskeleden yukarı çıkın, karşıdan gelen komandoları vurun, ve ulaşacağınız noktada asansörün üzerine atlayın. Daha sonra buradaki açık kapı boşluğundan içeri girin ve dümdüz ilerleyin. (Zaten burada gidilecek farklı yollar yok) Çatışa çatışa ilerleyin, merdivenlerden aşağı inin ve açık alan gelin. Burada da çatışarak sol taraftan ilerleyip asansöre gelin. Asansöre binip yukarı çıkınca bölüm bitecek.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Prologue


Burada yine Max’in rüyasındayız. Mona’yı izleyerek koşmaya sürdürüyoruz. Önce hastane sonra da polis merkezine geliyoruz. Polis merkezinde en üste çıkın, ve büroya ulaşın. Max’in masasının oraya gidince Winterson ile Mona silahlarını birbirlerine doğrultmuş olduklarını göreceğiz. Biraz bekleyince dönüp bize ateş edecekler ve bölüm bitecek.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter One: Stubborn To Die


Bölüm başında morgdayız. Dolatan painkiller’ları alın ve kapıyı iterek dışarı çıkın. Bu sırada orada bekleyen komando yere düşecek. Hemen koşup 2 kat yukarı çıkın ve ameliyathaneyi geçip büro gibi bir yere gelin. Bu sırada peşinize biri daha düşecek ve bu ikisi de buraya girecek. Biraz bekleyin. Az sonra kapı açılacak ve odaya bir güvenlik görevlisi gelecek. Adamlar görevliye ateş ederken siz de güvenliğin yere düşen silahını alın ve bu ikisini harcayın. Geldiğiniz koridorda soldaki kapıya girin. Burası bilgi işlem merkezi gibi bir yer. Etrafta silahları alın, yan odadaki adamları öldürün ve dışarı çıkıp koridor boyunca ilerleyin. Yalnız buradaki çıkış kapısı kapalı. Bu kapıyı aşmak için kola makinesinin yanındaki odadan geçin, içerdekileri harcayın. Arka tarafa geçince merdivenlerden aşağı ineceğiz ancak burası komandolarla dolu. Çatışarak ilerleyin, garaja çıkın ve buradakileri de harcayın. Son adamı vurunca bir video girecek ve bölüm bitecek.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Two: On A Crash Course


İşe karşıdaki adamları vurarak başlıyoruz. Hepsi ölünce barın ardındaki kapıdan geçin ve silah deposuna girip malzemeleri alın. Buradan çıkın ve ister ortadaki kapıdan ister sağdaki kapıdan devam edin. Nasılsa sonuçta iki yer de büyük salona açılıyor. Bu salona gelince adamları vurarak üst kata çıkın ve karşı kapılardan çıkın. Yalnız bence burada sağdaki kapıyı takip edin çünkü yukarıya çıkmak için tek yol zaten sağda bulunuyor. Burada tüm adamları vurunca sağdaki merdivenlerden yukarıya devam edin. Üst kata gelince soldaki kapıdan ilerleyin ve içinde 2 adamın olduğu tavan arasına gelin. Buradakileri de temizleyip ilerleyin ve büyük bir depoya ulaşın. Buranın girişinde benzin bidonları var. İçeri girin, odanın sonundaki adamları vururken geldiğiniz yerden girecek olan adamlar size ateş ederken bu bidonları patlatacak ve duvarda bir delik açılacak. Açılan bu delikten ilerleyin ve merdivenlerden yukarı çıkın. Hedefimiz çıktığımız yerin tam altında, zemin kattaki kapıya ulaşmak. Biz merdiven boyunca koşarken zaten 3 tane adam buradan çıkıp bize ateş edecek. Bunları harcayın ve çıktıkları yerden devam edin.sağdan devam edin ve karşınıza gelen yeni merdivenlerden aşağı inin. Garaja gelmiş olmalısınız. Garajın sağındaki kapıdan geçin, merdivenlerden yukarı çıkın ve en üstte açık olan kapıdan içeri girip ışığı yanan telefona bakın. Artık bu noktada Vinnie’ye bomba yerleştirme planını öğrenmiş oluyoruz. Bir video girecek ve bölüm bitecek.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Three: A Mob War


Açıkçası burası tüm oyunun anlatılması en karışık yeri. Şimdi size “sağ kapıya gir soldan çık” türü bir anlatım yapmak istemiyorum. Çünkü böyle anlatılınca bir noktadan sonra olaylar iyice karışıyor. O nedenle bölümün önemli noktalarını size anlatayım siz de buralara ulaşınca doğru yolda olduğunuzu anlarsınız. Şimdi başlangıçta 2. kata çıkın ve 3. kattan diğer binaya ateş eden adamların olduğu odaya gelin. Burada hemen kafanızın üstündeki benzin bidonunu patlatarak bir demir parasını aşağı düşürün ve buradan 3.cü kata ulaşın. Bu daire bölümün merkezi gibi bir şey çünkü her tarafa yol açılmış. Buradan hemen yan daireye geçen yolu bulun. (odalardan birinin yıkık duvarından geçerek) Sonra bir açık alana çıkın. Bu sırada Max “sokağa inmeliyim” gibisinden bir şeyler söyleyecek. (Ayrıca burada “Vincent’s sweets deals on wheels; 200 yards” yazılı bir tabela var) Buradan ilerleyin, bir kat aşağı inin ve içinde tek bir adamın olduğu bir odaya girin. Bu oda diğer binaya geçmek için yolun olduğu tek yer. Çelik iskelet üzerinde koşarak diğer binaya girin ve ilerleyin. Yine buna benzer bir geçitten geçecek ve 3 adamla karşılaşacağız. Bu adamları sakın vurmayın çünkü bize doğru yolu gösterecekler. Adamlarla aşağı inin, çatışarak asıl yerlerine ulaşın. Bir süre sonra yeni gelen biri sizi tanıyacak. Anında elemanları temizleyin ve sokağın sağ tarafındaki yeşil kapıdan geçin. O sırada bir minibüs gelecek, içinden çıkanları vurunca bölüm bitecek.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Four: Dearest Of All My Friends


Sonunda Vinnie’nin üzerinde bombalı kostümle saklandığı yere geldik. Burada amacımız Vinnie’yi korumak. Dolayısıyla o bizi gideceğimiz noktaya götürecek. Burada tek dikkat edeceğiniz şey Vinnie’nin ölmemesi ve araba garajına gelince yukarıdaki kontrol panelini kullanarak Vinnie’yi yukarı çıkartmanız. Gerisi zaten geliyor. Karışık bir bölüm değil.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Five: A Losing Game


Maalesef Vinnie patladı ve Max ağır yaralandı. Yine Mona ile beraberiz. Patlayan Fun House’a girin, soldaki merdivenlerden aşağı inin ve ahşap setin üzerine atlayarak oradaki delikten içeriye ulaşın.sağ dönün, koridor boyunca koşun, üst kata zıplayın. Buraya gelince karşı duvar devriliyor. Hemen aşağı atlayın ve bir yerlere sığının çünkü burası benzin dolu. O yer de arka sol köşe. Patlamalar oldukça set yıkılacak ve bir yol açılacak. Açılan bu yere girin ve ilerleyin. Çok geçmeden yeni paylamalar olacak ve bir kolon eğik şekilde devrilecek. Bu devrilen kolonun üzerine çıkın, ahşap setin üstüne atlayın ve hemen sağ yanda alevlerin ardına ulaşın. Atlar atlamaz bir patlama olacak buradaki büyük depo yerinden çıkıp yuvarlanacak. Buna dikkat edin, aşağı atlayıp sağ tarafa dönün ve duvardaki yangın alarmını çalıştırın. Böylece yangın sönecek. İlerlememiz için karşıdaki merdivenlerden çıkmak gerekiyor fakat orada elektrik şebekesi bozulmuş ve girmek çok tehlikeli. Elektriği, yangın alarmının olduğu duvarın hizasında, sol taraftaki kapıdan girerek kesiyor, merdivenlerden yukarı çıkıyor, Vinnie’nin cesedini ve yaralı haldeki Max’i buluyoruz. Zaten burada bölüm bitiyor.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Six: There Are No Happy Endings


Max’in gördüğü son rüyadayız. Dümdüz koşup rüyayı hemen bitirebiliyoruz. Tek gıcık nokta 3 kapının olduğu yer. Burada da ortadaki kapıyı kullanın. Zaten kısa bir süre sonra Mona’ya ulaşıyor ve rüyadan çıkıyoruz.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Seven: Love Hurts


Yeminimizi bozduk ve Mona ile beraber Voltran’ı oluşturup Vladimir’e dalmaya gidiyoruz. Önce avludaki herkesi öldürün ve akabinde içeriye. Aman dikkat tam karşıdaki kapıyı 1 kere zorlayınca hemen kenara kaçın çünkü düşmanlar yerleştirdikleri bombayı patlatıyor. Bomba patlayınca içeri dalın ve herkesi öldürün, diğer kapıdan çıkın ve bahçeye ulaşın. Burada herkesi öldürünce araya bir video girecek ve Mona’ya bazı emirler vereceğiz. Akabinde bahçeye bakan kepenkler açılacak. Siz de açılan bu camlardan birinden hemen içeri dalın, adamları öldürün ve sonra sarı patlayıcı varilinin yanındaki kapıdan koşmaya devam edin.TV’li odanın yanındaki oda kütüphane ve burada sıkı çatışmalar bizi bekliyor. İçeri girin ve herkesi vurun. Tüm adamlar ölünce ortadaki kapı açılacak ve içeri 2 adam gelecek. Bunları vurup büyük salona gelin. Deminki senaryo tekrar edecek ve herkes ölünce yine tam karşıdaki kapı açılacak ve biz buradan ilerlemeye devam edeceğiz. Merdivenlerden yukarı çıkıp, sağ yandaki kapıdan girin, (kontrol odası) ve monitörlerden bakın. Burada dolaplardaki malzemeleri alın ve ilerlemeyi sürdürün. İlerledikçe demin çatıştığımız büyük salonun üst katına ulaşacağız. Burada bir yanda biz bir yanda Mona ilerlemeye devam ediyoruz. Fazla gitmeden de araya bir Video giriyor ve Mona ile buluştuğumuzu görüyoruz. Bölüm de hemen bitiyor.

Part 3: Waking Up From The American Dream
Chapter Eight: That Old Familiar Feeling


Patlama sonucunda aşağı düştük. Hemen karşı kapıdan ilerleyin ve bu dar alanda karşınıza gelenleri (4 adam) vurun. Bu sırada bombalar aktif olacak. Koşup hemen geriye dönün ve aşağı düşen çelik hücreye girip kapıyı kapatın. Bombalardan bizi ancak burası koruyabilir. Patlamalar dinince buradan çıkın ve ileride sağda açılmış olan büyük delikten aşağıya atlayın. Bundan sonra gideceğimiz yol oldukça lineer. Burnumuzun dikine gittik mi en sonunda yine eve ulaşacak ve Vladimir ve 2 adamını göreceğiz. Bir süre sonra aramızdaki cam açılacak ve hemen koşmaya devam edeceğiz. Bu iki adamı harcayıp, asansöre binin ve yukarı kata çıkın. Buradaki adamları vurun ve sağ köşedeki kapıdan geçin. Bu sırada bir patlama olacak ve merdiven yıkılacak. Fakat hemen tekerlekli sandalye asansörünü çağırın ve ona binip yukarıya çıkın. Biz en üste ulaşınca Vladimir’in camlı bir çatıya çıktığını göreceğiz. Burada yapmamız gereken çok basit. Önce yukarıda, büyük bir parçayı tutan demirlerin bağlandığı sarı renkli kocaman pimleri tüfekle vurarak çıkartacağız. İlk düşmeden sonra o zımbırtıyı hala tutmaya devam eden diğer sarı renkli büyük pimleri yine aynı yola çıkartacak, böylece zavallı Max’i yüzen kötü adam Vladimir’i öldürmüş olacağız ve bu güzel oyunu bitireceğiz.


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Max Payne Tam Çözüm MaStEr Tam Çözüm 0 23.04.09 00:47
Max Payne 2: The Fall of Max Payne MaStEr Oyun Hileleri 0 11.02.09 20:54
Max Payne 2: The Fall of Max Payne MaStEr Oyun Hileleri 0 11.02.09 20:54


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.