ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23.04.09, 01:04   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Metal Gear Solid Tam Çözüm
Bölüm 1: Dock
Oyuna başladığınız yerdeki merdivenlerden, su ile kaplı alana inin ve fıçının arkasında bulunan Ration'ı alın. Daha sonra başladığınız yere geri dönün ve sürünerek buradan kurtulun. Bu bölgenin sağ alt köşesinde bir tane daha Ration bulacaksınız. Bu sırada asansörün indiğini ve bir sirenin alarm verdiğini göreceksiniz. Bundan sonra kimseye görünmeden asansöre binin ve demoyu izleyin. Ama asansöre binmeden önce, içinde gardiyanların olmadığından emin olun.
Bölüm 2: HeliPort
Bölüme başladığınız yerin biraz üst tarafında HeliPort'u ve 2 tane güvenlik ışığını göreceksiniz. Bu ışıklara yakalanmadan Chaff Grenade'leri alın ve heliport'un soluna doğru ilerleyin. Önünüze içinde kamera olan bir oda çıkacaktır. Kameraya yakalanmadan buraya girin ve Stun Grenade'leri alın. Daha sonra buradan çıkın ve tekrar üst tarafa ilerleyin. Orada bir kamyonet göreceksiniz. Çabucak kamyonetin arkasına atlayın ve buradaki silahı (SOCOM)alın. Bu işide başardıktan sonra bu büyük bölgenin sağ üst köşesine doğru gidin. Kameranın olduğu yerdeki merdivenlerden yukarı doğru çıkın ve sola doğru ilerleyin. (Burada gardiyanlar olabilir, dikkat edin!) Küçük bir havalandırma boşluğu göreceksiniz. Vakit kaybetmeden havalandırma boşluğundan içeri sızın.
Bölüm 3: Tank Hangar
Havalandırma boşluğunu takip edin ve tellere kadar gelin. Burada gardiyanların konuşmasını dinledikten sonra tekrar ilerleyin. Açık bir havalandırma ve Ration'la karşılaşacaksınız. Gerekiyorsa Ration'ı alın ve boşluktan içeri girin. Merdivenlerden indikten sonra kameraya yakalanmadan sağa doğru ilerleyin. Önünüze kapısı olmayan bir oda çıkacak. Kameraya yakalanmadan buraya girin ve Thermal Goggles'ı alın. Tekrar buradan çıkın ve yolunuza devam edin. Yolun sonundaki merdivenlerden aşağı inin. Aşağı tarafta merdiven altındaki mermileri alın ve sağ taraftaki asansöre binin. Buradan B1 bölümüne çıkın ve koridor boyunca yürüyün. Koridorun sonundaki merdivenlerden, havalandırmaya çıkın ve ilerleyin. Burada yol ikiye ayrılacak. Soldan dönün ve silah mermilerini alın. Daha sonra tekrar geri dönün ve yola devam edin. Yolun sonundaki havalandırma tellerine ulaştığınızda O tuşuna basın ve Darpa Chief'in hücresine inin. Demoları izledikten sonra hücrenin kapısında biraz bekleyin. Kapı açılacaktır. Daha sonra dışarı çıkın ve üniformalı kadınla birlikte teröristlere karşı savaşın. Tüm teröristler ölünce araya bir demoı girecektir. İzledikten sonra LV 1 kartını alın ve arkanızdaki kapıdan hücreye girin. Buradaki mermileri topladıktan sonra asansöre gidin ve B2 bölümüne inin.


Bölüm 4 :Armory
Bu kata gelince üst ortadaki odayı Lv 1 kartıyla açın ve C4'leri alın. Daha sonra aşağıdan ilk odaya girin Grenade'leri alın. Çıktıktan sonra bu büyük alanın duvarlarına elinizle vurmaya başlayın. İki yerde normalinden farklı bir ses duyacaksınız. (Yankı gibi) Bunlardan ilki asansörün solunda. Burayı ve diğer yankı yapan duvarları C4 kullanarak patlatın. Daha sonra içeri girin ve nesneleri toplayın. İkinci yer ise bu alanın sol alt köşesinde bulunuyor. Burayıda patlattıktan sonra başka bir koridora çıkacaksınız. Koridorda duvarlara vurarak doğru yeri bulun ve C4'le patlatın. Önünüze yeni çıkan koridorda patlatılması gereken 2 yer var. Birisi duvarın sol tarafında, diğeri ise koridorun sonunda. Sonda olanı şu an patlatmanıza gerek yok. Diğerini patlatın ve içeri girin. Burada Ocelot'la karşılaşacaksınız. Bu alanın ortasında da C4'lere bağlı bir rehine var. Rehineye ateş etmeden Ocelot'u öldürmeye çalışın. Ocelot'u öldürmenin en kolay yolu C4'leri kullanmaktan geçiyor. Az önce C4 aldığınız yere tekrar giderseniz, burada yeniden C4 bulabilirsiniz. Ocelot'la savaşırken C4'lerden birini duvara monte edin ve düşmanın peşinden koşun. Ocelot C4'ün önüne geldiğinde de patlatın. C4'leriniz bittiğinde düşman ölmemişse, Socom silahını kullanarak olayı halledin. Şu an elinizde Lv2 kartı olması gerekiyor. Şöyle bir hatırlayın; duvarları ilk patlattığınız yere gidin. Yani asansörün ve 6 tane odanın olduğu yere. Daha önceden açamadığınız odaları açın ve nesneleri toplayın. Dikkat edin odaların birinde lazer koruması var. Thermal Goggles'ı kullanarak lazerleri görebilirsiniz.
Bu işleri hallettikten sonra asansöre binin ve 1. bölgeye çıkın. Buradan sağ taraftaki odaya gidin ve sürünerek susturucuyu alın. İçerideki gardiyan uyuyor, bu yüzden sakın yürümeyin, sadece sürünün. Buradan çıkın ve susturucuyu takın. Bu işi yapmak için R2 düğmesi ile Socom silahını seçin. Sonra da L2 ile susturucuyu seçin. Daha sonra bu alanın solundaki merdivenlerden yukarı çıkın ve ilk odadaki bir nesneyi ve Card Board Box A'yı alın. Buradan çıkın ve yola devam edin. İlerideki odaya girin (kameranın altındaki oda) ve buradan mayın dedektörünü ve Ration'ı alın. Bu işleri hallettikten sonra tahk hangarına inin. (Tankların olduğu yer) Bu hangarın sağ tarafındaki duvarda yere yakın bir açık havalandırma göreceksiniz. Buaradn girin ve yolu izleyin. Sudan geçin ve sürünün. İleride yok ikiye ayrılacak. Ration'a ihtiyacınız varsa doğru gidin. Yoksa sola dönün ve HeliPort'a çıkın. Burada telsiz frekansını 140.15'e getirin ve Meryl'la konuşun. Konuşma bittikten sonra havalandırmadan tekrar geri dönün. Sürünürken Meryl sizi arayacak ve kargo kapısını açtığını söyleyecek. Siz de tank hangarına gidin ve kargo kapısından içeri Thermal Goggles takarak girin. Burada ki lazerlere temas etmeden geçin. Kapıyı Lv2 kartıyla açın ve karlı alana çıkın. Burada mayın dedektörünü alın ki, mayınlara basmayasınız. Biraz ilerleyin ve büyük tankla savaşmaya hazır olun. Tankı durdurmanın en basit yolu, Chaff Grenade kullanmak ve tankın üzerine el bombaları atmak. Bir kaç el bombası ile tankın işini bitirin.Demoyu izledikten sonra kendinizi bir binanın içinde bulacaksınız. Buradan geri karlı alana dönün ve alamadıysanız nesneleri toplayın. Tankla savaş sırasında bu nesneleri topladıysanız, o zaman geri dönmeyin.


Bölüm 5: Nuke Bldg 1
Eğer Ration'a ihtiyacınız varsa bulunduğunuz yerin sol tarafındaki merdivenlerden çıkın. İhtiyacınız yoksa ilerleyin ve önünüze çıkan kapıdan sürünerek geçin. Burada Campbell sizinle telsiz bağlantısına geçecek ve bulunduğunuz yerin nükleer silahlarla dolu olduğunu söyleyecek. Bu yüzden bu katta silah kullanamıyorsunuz. Ayrıca Campbell size Nastasha'nın telsiz ferekansını verecek ve onunla konuşacaksınız. (141.52) Bu katta kesinlikle kameralara ve gardiyanlara yakalanmamalısınız. Çünkü alarm sistemi çalıştığı anda ortalık zehirli gazla doluyor. Şimdi bulunduğunuz yerden doğruca gidin; önünüze küçük bir kamyon ve merdiven çıkacak. Kamyonun önündeki ve merdivenin altındaki mermileri alın. Daha sonra merdivenlerden yukarı çıkın. Merdiven hattındaki kameraya ve gardiyana yakalanmadan ilerideki asansöre binin. Buradan B1 bölümüne çıkın çıkın. Asansörün tam karşısındaki ofise girin. Ofisin sağ tarafındaki odalardan ilkine girin. Önce Niki Launcher'ı, sonra da mermilerini alın. Ofisin içinde bir kaç mermi ve nesne daha var. Bunlarıda alın ve asansöre binerek B2 kısmına gidin. Asansörden çıkın ve karşı taraftaki odadan içeri girin. Önünüzdeki bölümün gazla dolu olduğunu ve yerlerin elektrik telleriyle döşeli olduğunu göreceksiniz. Gazlı bölmeye girin ve elektrik şebekesinin yerini demoyu izleyerek öğrenin. Daha sonra uzaktan kumandalı Nikita silahınızla bu şebekeye giden yolu izleyin ve şebekeyi patlatın. Bunu yaparken oksijen seviyenizin durumuna dikkat edin.
Şebekeyi patlattıktan sonra elektriğin kesildiğini göreceksiniz. Şimdi buradan asansörün olduğu yere geri dönün ve nefes alın. Tekrar gazlı bölmeye geri dönün ve koridordaki 3. odadan gaz maskesini alın. Gaz maskesini taktığınız da Snake daha uzun bir süre nefes alabilecektir. İhtiyacınız varsa ilk odadan Ration'u alın. Koridorun sonunda yol ikiye ayrılıyor. C4'e ve Chaff Grenade'e ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız soldan gidin. Yoksa sağdaki yolu izleyin ve kapıdan geçin. Bu arada tüm kilitli kapıları Lv.3 kartını kullanarak açmalısınız. Kameranın altındaki kapıdan geçtikten sonra küçük bir odaya çıkacaksınız. Buradan da yolunuza devam edin ve cesetleri görene kadar ilerleyin. Hayalet gördüğünüzü sanacaksınız. Havada uçan cesedi aslında ninja öldürüyor. Koridorun sonundaki kapıdan gidin.
Şimdi 3. Boss'la karşılaşacaksınız. Kamuflaj yeteneğine sahip bu ninjaya kesinlikle ateş etmeyin. Sadece yumruk ve tekmelerinizi kullanarak kombo uygulayın. Ninja ile savaştığınız yerde sürekli hareket halinde olun. Ninjaya bir süre vurduktan sonra kamufle olmaya başlayacaktır. Bu süre içinde ^^Thermal Goggles^^ı kullanın. Böylece Ninja'yı görmeniz basitleşecektir. Ninjanın enerjisi bitmek üzereyken ışıklar saçmaya başlayacak. Kesinlikle ona yaklaşmayın ve otomatik silahınızı (FA MAS) kullanarak ateş edin. Ninja bir kaç kez yer değiştirecektir, fakat sonunda onu öldüreceksiniz. Oyuna tekrar başladıktan sonra 141.12 frekansından Otacon'la bağlantı kurun. Sonra buradan çıkın ve tekrar gazlı bölmenin başındaki asansöre gidin. B1 bölgesine çıktıktan sonra asansörün tam karşısındaki odaya girin. İçerideki askerlere dikkatlice bakın. Aralarından birisi tamponu kıvırtarak yürüyor. )) Aslında o Meryl. Sadece ona görünün. Bunu yaptıktan sonra Mery koşarak burdan uzaklaşacaktır. Sizde onu takip edin ve demoyu izleyin. Oyun yeniden başlayınca Meryl'la birlikte asansörün solundaki koridora girin. Kapıdan geçin ve diğer kapıya doğru ilerleyin. Burada Meryl'ın başına ağrılar girecek. Bunları atlattıktan sonra odaya girin ve içeride bir tur atıp tekrar kapıya dönün. Demodan sonra Meryl size silahını doğrultacaktır. Sakın ona ateş etmeyin. Sadece bayılana kadar tekme ve yumruklarınızı kullanın. Ve şimdi oyunun en zorlu düşmanıyla karşı karşıyasınız. Mantisi'i öldürmenin belirli taktiği yok. Çünkü tam olarak ne yumruklarınız değiyor, nede silahlarınız işe yarıyor. (Tabi ara sıra isabet ediyorlar) Mantis'in zihinsel güçleri olduğundan, sizin ne yapacağınızı önceden biliyor. Bu sebeple Nikita yada C4 kullanmayı sakın denemeyin. Çünkü zararını siz görüyorsunuz.
Bu rakibi öldürmek için öncelikle Thermal Goggles'ı takın. Daha sonra sürekli olarak üzerine gidin ve tekme,yumruk atmaya çalışın. Ya da socom ve FAMAS silahını kullanın. Bu arada odanın sağ ve sol tarafında belli aralıklarla mermi buluyorsunuz. Şayet Mantis odada ki eşyaları size karşı kullanmayı denerse, çabucak eğilin. Size kesinlikle bie şey yapamaz. Nesneleri yerine yolladığında tekrar atağa kalkın. Sürekli bu şekilde savaşın. Yalnız ara sıra size karşı farklı bir güç kullanıyor. Bu silah kesinlikle bir nesne değil. (Daire şeklinde bir şey) Bundan da koşarak kurtulabilirsiniz. Benim Mantis'i öldürmem 15 dk. kadar sürdü. Başta zorlanırsanız, umutsuzluğa kapılmayın. Hiç bir şey yenilmez değildir. Neyse, Mantis'i bir yere kadar hırpalayınca, tekrar Meryl'ı üzerinize gönderecek. Sizde yeniden tekme ve yumruklarınızla onu bayıltın. Meryl bir ara silahını kendi başına doğru tutacak. Gecikmeden iyice bir dövün. Sonra Mantis'le uğraşmaya kaldığınız yerden devam edin. Sonunda onu öldürdükten sonra yeni açılan kapıdan gidin ve nesneleri toplayın.


Bölüm 6: Cave
Önünüzdeki kapıdan geçin ve Meryl'ın peşinden gidin. Yolun sonundaki oyuktan Meryl'ı göreceksiniz. fakat ona erişemeyeceksiniz. Bu yüzden buradaki nesneleri alın ve baş taraftaki karlı alana dönün. Sürünerek buradan geçin ve kurt köpeklerine yakalanmadan ilerideki yolu takip edin. Yolun sonuna geldiğinizde 2 oyukla karşılaşacaksınız. Aşağı tarafta olandan sürünerek geçin ve buradaki nesneleri toplayın. (Diazepam'ı almayı unutmayın) Sonra buradan çıkın ve diğer oyuğa girin. Yolu takip edin ve Meryl' ulaşın. Buradaki kurtlar tehlikeli değiller. Daha sonra ilerideki kapıdan geçin ve mayınlı bölgeye gelin. Burada Meryl'ın ayak izlerini takip ederek ona ulaşın. Şimdi Sniper Wolf, Meryl'ı vuracak. Yapmanız gereken şu an için Meryl'ı bırakmak ve geri dönmek. Buradan Tank Hangar'a gidin ve oradaki asansöre binin. B2 bölgesine gidin ve buradaki 6 odadan sol üst köşedekine girin. Lazer sistemini görmek için Thermal Goggles'ı takın ve PSG 1 Sniper tüfeğini alın. Cephaneye ihtiyacınız varsa diğer odalarıda dolaşın ve gerekli şeyleri alın. Artık vakit kaybetmeden Meryl'ı bıraktığınız yere dönün. Buraya ulaşınca duvarın sol köşesine gidin. Köşede PSG 1 mermisi de bulacaksınız. Şimdi Sniper Wolf'u rahat görebileceğinin bir açıyla kenara yaklaşın ve PSG 1'i alın. Bir doz Diazepam için ki, Snake rahat nişan alsın. Sniper Wolf'un yerini saptamaya çalışın. Soluğunun çıkardığı buharı görerek yerini tespit edebilirsiniz. Bir kaç atışla rakibinizi saf dışı bırakın ve ilerleyin. Bu koridorun sonuna geldiğinizde merdiven hattının altındaki ve üstündeki mermileri toplayın. Sonra sağ taraftaki kapıya gidin. Alarmın harekete geçtiğini ve yakalandığınızı göreceksiniz. Ayıldığınızda kendinizi Ocelot'un işkence odasında bulacaksınız. Bu testi başarıyla geçerseniz oyun sonunu iyi bir şekilde görürsünüz ve Meryl kurtulur. Ama aksi durumda Meryl ölür... Bu arada işkenceden sağ olarak kurtulamazsanız Continues'da kullanamıyorsunuz. İşkence 3 seviyeden oluşuyor. Her defasında bir birinden daha uzun elektro şoklarla karşılaşıyorsunuz. Şok sırasında pes etmek isterseniz, yani ölmek üzereyken ^^select^^ tuşuna basabilirsiniz. Fakat bunun sonucunda oyun sonu kötü olur. Bu işi başaracam derseniz sürekli ve hızlı olarak ^^ O ^^ tuşuna basmalısınız. Böyle yaptıkça elektriğe karşı direnç kazanacaksınız. Size bir ip ucu bu arada; zaman bittikten sonra bir süre daha O tuşuna basın. Enerjiniz artacaktır. Biz işkenceyi başarılı bir şekilde geçtik.


Bölüm 7: Medi Room
İşkenceden sonra kendinizi Darpa Chief'inde olduğu bir hücrede bulacaksınız. Burada biraz bekleyin, Campbell sizinle bağlantıya geçecektir. Bu konuşmadan sonra biraz daha bekleyin, birazdan gardiyan gelip Ocelot'un sizi görmek istediğini söyleyecek. Şimdi tekrar işkenceden sağ olarak kurtulun ve işte yeniden hücredesiniz. Otacon'la bağlantıya geçin. Sonra Campbell sizinle görüşebilir. Konuşmalardan kısa bir süre sonra Otacon gelecektir. Kapıya yaklaşın ve konuşun. Size bir kaç ıvır zıvırla Lv.6 kartını verecektir. Oyuna dönünce; gardiyanın biraz uzaklaşmasını bekleyin. Yani sizi göremesin. Çabuk hücredeki yatağın altına girin ve köşeye çekilin. Gardiyan sizi göremeyince şaşıracak ve hücrenin kapısını açarak ortalığa bakınacak. Artık siz de bulunduğunuz yerden çıkın ve gardiyanı bayılana dek dövün. Sonra buradan çıkın ve yandaki odaya geçin. Aşyalarınızı aldıktan sonra kameranın altındaki kapıdan geçin ve gidin.
Bölüm 8: Comm Tower A
Asansöre binin ve Sniper Wolf'la çatıştıktan sonra yakalandığınız yere doğru gidin. Kurtların olduğu bölgeye geldiğinizde, doktorun size verdiği mendili elinize alın. Böylece köpekler sizi Sniper Wolf sanacak ve saldırmayacak. Bu arada cebinizi kontrol edin, zamanlı bir bomba varsa çabuk ondan kurtulun. Yoksa bir kaç saniye içinde patlayabilir. Sonunda Meryl'ın vurulduğu koridorun sonunda ki kapıdan geçin ve ilerleyin. Burada bulunan nesneleri alın ve ilerideki kapıdan gidin. Şimdi büyük koşuşturmaca başlıyor!!! Merdivenlerden hızla çıkmaya başlayın. (Burada bulunan nesneleri almayı unutmayın, özellikle de ROPE) Kilitli bir kapının önüne geldiğinizde Otacon sizinle görüşecek. Bu konuşmadan sonra yolunuza devam edin ve binanın tepesine kadar çıkın. Yolun sonunda bulunan merdivenlerden gidin. Yukarı çıktığınızda büyük bir uyduyla, kapı göreceksiniz. Kapıya doğru gitmeye çalışın. Bu sırada Liquid Snake burayı bombardımana tutacak. Şimdi ipinizi (ROPE) kullanarak binadan aşağıya inmelisiniz. Binadan sızan buharlara da dikkat edin! Sonunda aşağı indiğinizde; önünüze uzun bir yol çıkacak. Biraz kenara geçin ve sniper (PSG1) tüfeğini alın. Yolun sonunda bir kaç asker var. Bunları temizleyin ve ilerleyin. Yolun sonunda helikopter yeniden ortaya çıkacaktır. Onunla uğraşmayın ve yolun sonundaki kapıdan geçin. Buradan bazukayı (STINGER) alın. İlerideki kapıdan geçtikten sonra doğru gidin ve asansörü çağırmayı deneyin. Bir sorun olduğunu göreceksiniz. Şimdi kapının diğer tarafındaki yoldan aşağı doğru inin. Bir süre sonra merdivenlerin kullanılamaz olduğunu göreceksiniz. Buradan sonra asansöre geri dönün. Otacon'la konuştuktan sonra asansörün sağ tarafındaki merdivenlerden yukarı çıkmaya başlayın. Kameralara yakalanmamak için Chaff Grenade kullanmayı unutmayın. Yolun sonundaki cephaneleri toplayın ve merdivenlerden çıkın. Yolu takip edin ve çatıda bazukanınzı kullanarak düşmanınızı öldürmeye çalışın. Bazukanız hedefe kilitlendiğinde ateş etmeye çalışın. Helikopter size güdümlü füze atmaya çalışırsa, çabuk bulunduğunuz yerden kaçın. Sonunda helikopteri saf dışı bırakınca bozuk olan asansöre gidin ve 1. kata inin. Asansörde Thermal Goggles'ı takın ve askerleri öldürün. Aşağıdaki nesneleri topladıktan sonra, asansörün sağ alt çaprazında bulunan kapıdan geçin. Karlı alana ulaşıncaya kadar ailerleyin. Biraz ilerleyince yeniden Sniper Wolf'la karşılaşacaksınız. Sniper Wolf'u vurmak için sol tarafta bulunan ağacın altına gidin ve yerini saptamaya çalışın. Muhtemelen ağacın tam karşısındaki bölgededir. Sniper Wolf'u bulunca bir doz Diazepam için ve onu haklayın. Sniper'ı öldürdükten sonra yukarı doğru ilerleyin. Demo'dan sonra kilitli kapıları açın ve içlerindeki nesneleri toplayın. En son olarak sol üst köşedeki kapıdan geçin ve ilerleyin. Üzerinde Exıt yazan kapıdan çıktıktan sonra sol taraftaki duvar dibinden ilerleyin.


Bölüm 9: Blast Furnace
Merdivenlerin aşağısındaki adamları öldürün ve sağ taraftaki büyük kapıdan geçin. Asansör geldiğinizde paneli kullanarak çalıştırın. Yeni geldiğiniz katın sağında bulunan asansörü kullanın. Şimdi buzlu bölgenin ilerisindeki kapıdan geçin ve Raven'la savaşın. Bu rakibi Nikita ve Stinger kullanarak kolayca yenin. Demo'dan sonra yukarıdaki büyük kapıdan gidin. Burada bulunan kamera ve tuzaklara yakalanmadan, yolun sonundaki kapıdan geçin. Kırmızı ışığın altındaki kapıdan büyük proje Metal Gear'ın olduğu yere gelin.Sağ taraftan gidin ve merdivenleri kullanın. (Aşağı tarafta suların içinde bir kaç nesne daha var. Bunları şimdi almayın, daha sonra Pal Key elinizden buraya düşecek. O zaman hem nesneleri hem de pal key'i alırsınız) Merdivenden çıktıktan sonra karşıdaki merdivenleri kullanın. Önünüze yeni bir merdiven çıkacak, önce ileride bulunan nesneleri alın, sonra yeni çıkan merdivenlerden geçin. Biraz ilerleyin ve tekrar aşağı inin. Yolu takip edin. İleride ki küçük merdivenlerden çıkın. Ocelot ve Liquid'in konuşmasını dinleyin. Elinizde bulunan Pal Key aşağı düşecek. Demo'dan sonra oyun başlayınca sol tarafa doğru koşun ve Pal Key'i almaya gidin. Pal Key, Metal Gear projesiyle karşılaştığınız yerin orada ki suların içine düştü. şimdi suların olduğu yere gidin. Nesneler suların içinde olduğu için gözükmeyebilirler. Thermal Goggles'ı takarak, nesnelerin bir kısmını görebilirsiniz. Bunları alın. Pal Key ise köprününalt tarafında ki suların içinde bulunuyor. Birde suların sol tarafında ki kameranın altından Bomb diye bir şey alırsanız çabuk bundan kurtulun. Şimdi Liquid ve Ocelot'un konuşma yaptığı yere gidin ve oradaki küçük bilgisayarlardan ilkine kameralara yakalanmdana Pal Key'i takın. Bu kartlar belli materyalleriçeriyor. Bu yüzden ikinci bilgisayara kartı takmadan önce Raven'la dövüştüğünüz buzlu yere gidin. Burada 1dk. kadar bekleyin. Ara sıra Pal Key'e bakın. Kart mavi olunca ikinci bilgisayara gidin ve kullanın. Şimdi üçüncü bilgisayara kartı takmak için buzlu bölgeden daha geriye, erimiş çeliklerin olduğu yere dönün ve burada da biraz bekleyin. Kart kırmızı olunca, 3. bilgisayara kartı takın. Olan biteni izlediklten sonra oda gazla dolacak. Gaz maskesini takın ve Otacon'la bağlantıya geçin. Biraz bekleyin Otacon bu işi halledecektir. Odadan çıkın, Liquid'in peşinden gidin... Demo'dan sonra MG-Rex'le karşı karşıyasınız. Stinger'ınızı alın ve robotun size göre sağ kolunun ordaki yuvarlak bölgeyi vurun. Enerji bitince Fox denen kişi gelecek. Demo'lardan sonra robotun tam ortasında bulunan Liquid'e enerjisi bitinceye kadar eteş edin. Şimdi Liquid'le erkek erkeğe dövüşün. Zamana dikkat etmeyi unutmayın. Sonunda kombolarla Liquid'in icabına bakın.
Bölüm 10: Escape Route
Oyuna dönünce Meryl'ı takip edin. Bu arada Ration'ları almayı unutmayın. Meryl arabayı çalıştırana kadar gardiyanları dövün. Araca binince makineli tüfekle askerleri öldürün ve varilleri patlatın. Barikatlarda ki varilleri patlatmak işinizi kolaylaştıracaktır. Yolda ki iki barikatıda halledin ve gidin. Liquid peşinize takılınca onuda yaylım eteşine tutun. Sonunda buradan kurtulacaksınız ve artık görevi başarıyla tamamladınız. Tebrikler... Şimdi keyfinize bakın ve oyun sonunu izleyin. Oyun sonunda size ^^Save Completed Mission Data^^ diye bir soru sorulacak. Bu soruya evet deyin ve dataları Memory Card'ınıza yükleyin. Sonra yeni bir oyuna, bu datayı load ederek başlayın. Elinizde özel bir eşyanız olacak. Oyunun diğer gizli yönlerini ve Special Item'larla ilgili bilgileri, sitemizin hileler bölümünde bulabilirsiniz.


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Metal Gear Solid MaStEr Oyun Hileleri 0 11.02.09 21:05
Opel Astra MetaL SoLiD ! ScarFace Tuning 2 28.05.07 13:44


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.