ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11.05.09, 17:11   #1 (permalink)
^^13.09.2009^^
 
MaStEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Evli
Mesaj Sayısı: 13.196
Konu Sayısı: 4701
Takım: Fenerbahçe
Rep Gücü: 4000000
Rep Puanı: 102455765
Rep Derecesi : MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000MaStEr 0-10000000
Ruh Hali:

Üyenin Facebook Profilini Ziyaret Et
Standart Neighbours From Hell Tam Çözüm
Sezon 1, Bölüm 1:
Süre: 05:00
Şaka: 4/4
Gereken Çözüm Oranı: %50

Hemen önünüzdeki dolabı açın, içinden çıkan eşyaları alın. Tuvalete girin ve ecza dolabından eşyaları alın. Geri dönüp bekleyin. Adamımız mutfağa girip dürbünle bakınacak. İşi bittikten sonra mutfağa girin. Buzdolabından yumurtayı alıp fırınla kullanın, yapıştırıcınızla da dürbünü halledin. Tekrar aşağıya inin. Adamımız mutfağa girince salona çıkıp televizyonun antenini bozun ve koltuğa balonu yerleştirin. Alt kata inip dolaba girin ve bölümün bitmesini bekleyin.
Sezon 1, Bölüm 2:
Süre: 05:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %55

Tekrar dolaba yönelip eşyamızı alıyoruz. Tuvalete gidip ecza dolabından eşyaları ve tuvalet kağıdını alın. Buradan çıkıp zamanlamayı tutturun ve mutfağa girin. Dolaptan yumurtayı alın ve fırınla kullanın. Çalkalama makinesini biralarla kullanın ve alt kata inip hemen tuvalete girin. Tuvalet kağıdını kullanıp klozeti tıkayın ve koşup dolaba saklanın. Adam alt kata inip tuvalete girince hemen salona çıkın ve testere ile koltuğu halledin. Zamanınız kalırsa TV antenini de bozun. Mutfağa geçip bekleyin. Bölüm bitecek.
Sezon 1, Bölüm 3:
Süre: 05:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %60

Eve girip tekrar dolabımızı açıp eşyaları alıyoruz.
Tuvalete girip tuvalet kağıdını alıp klozeti tıkıyoruz ve sabunu alıp tuvalet girişine (iç tarafa) koyuyoruz. Alt kata, girişe inip resmi boyayın, ardından dolaba girin bekleyin. Adamımız mektuplara bakıp yukarı çıktıktan sonra posta kutusuna fare kapanını kurun ve hemen yukarı çıkın. Oturma odasına geçip beklediğimizde, adamımız alt kata mektuplara bakmaya inecek. Dinamiti fırının üzerindeki kutuya koyun ve gidip dolaptan yumurtayı alın. Yumurtayı da fırınla kullanıp oturma odasına girin. Bütün şakalar tamamlanacak ve bölüm bitecek.
Sezon 1, Bölüm 4:
Süre: 06:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %65

İçeri girdikten sonra dolaba yönelip eşyaları alıyoruz. Hemen tuvalete girip tuvalet kağıdını alıp klozetle kullanıyoruz. Yapıştırıcı ile sağdaki şişeyi kullanın ve sabunu alıp kapı önüne koyun ve salona kaçın. Mutfağa geçip dolaptan yumurtayı alın ve fırınla kullanın. Tekrar oturma odasına dönün. Adam mutfağa çıkınca tuvalete girip tıraş köpüğünü alın ve salona geçin. Adam mutfaktan çıkınca gidip pasta kreması ile tıraş köpüğünü değiştirin. Oturma odasına dönün, adam mutfağa dönünce hemen aşağıya inip annesinin resmini boyayın. Tekrar tuvalete geçin ve saç çıkarma tüpü ile tıraş losyonunu kullanın. Bölümü bitirebilmek için bir yerde saklanın.


Sezon 1, Bölüm 5:
Süre: 06:00
Şaka: 8/8
Gereken Çözüm Oranı: %70

Dolabı açıp eşyaları alın. Dolabın yanından da bowling topunu alın ve tuvalete geçin. Tuvalet kağıdını alıp klozet ile kullanın. Sabunu alıp kapı önüne koyun. Adamımız mutfağa topa vurmaya geçtiğinde yukarı çıkıp duvardan cep telefonunu alın. Kalem ile piyanonun nota tablosunu rezil edin. Mutfağa geçin ve dolaptan yumurtayı ve peyniri alın. Yumurtayı fırınla kullanın, aşağıya inip annesinin resmini boyayın ve çiçekle de peyniri kullanın. Mutfağa çıkıp telefonu kullanın. Camdan içeri düşen top ile bowling topunu değiştirin ve saklanacak bir yer bulun. Bir süre sonra bölüm bitecek.
Sezon 1, Bölüm 6:
Süre: 06:00
Şaka: 9/9
Gereken Çözüm Oranı: %75

İlk evremizin son oyunu. Bayağı da zor. Hep oyun sonunda elimde tek aletle kalıp kudurduğum için özellikle eğlenceli de diyebilirim.
Dolabı açıp eşyaları alın. Tuvalete geçip tuvalet kağıdını alın ve klozeti tıkayın. Sabunu alıp yere koyun ve ayakkabı boyasıyla havluyu pisletip kaçın. Adam gittikten sonra tuvalete geri girip ecza dolabından eşyaları alın. Üst kata çıkın ve kitapta yapıştırıcıyı, tabakta da banyo köpüğünü (misket gibi olan şeyler) kullanıp alt kata geçin ve dolaba saklanın. Adam tuvalete dalınca hemen mutfağa çıkın. Önce çöpten şişeyi alın, ardından dolaptan yumurtayı alıp fırına koyun. Adamdan saklanıp tuvalete geçin. Bu kısım için küvetin dolu olması lazım. Boş ise bekleyin, adam gene dolduracak.
Küvetten şişeye su doldurun ve tüy çıkarıcı tüpü suya batırın. Mutfağa dönün ve doldurduğumuz şişe ile masanın üzerindekini değiştirin. Annesinin resmini de boyadıktan sonra bölüm bitecek. Zamanlama çok önemli.
Sezon 2, Bölüm 1:
Süre: 07:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %60

Öncelikle dolaptan eşyanızı alın. Ardından ilerleyip duvardaki panodan raptiyeleri alın. Tuvalete girin ve ecza dolabından eşyaları alın. Mutfağa girin ve makineyi ingiliz anahtarı ile kurcalayın. Çöpten muz kabuğunu alıp yere atın. Sonra sessizce oturma odasına geçip heykelin önündeki sandalyeyi kurcalayın.en üst kata çıkın ve balkona geçip kuşun ipini kesin, tiner ile resmi berbat edin. Yatağın kenarındaki şişeden toz alıp fotoğraf makinesine koyun. Maalesef raptiyeleri kullanmayı henüz bulamadım ama bölümü bu şekilde geçebilirsiniz.


Sezon 2, Bölüm 2:
Süre: 07:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %65

Dolaptan eşyanızı alıp mutfağa çıkın. Çöpü ve buzdolabını kurcalayın. Muz kabuğunu yere atın ve çatıya çıkın. Duvarın kenarından toprak alın. Balı güneş yağı ile değiştirin ve en alt kata geri inin. Tuvalete girip elinizdeki fırça ile diş fırçasını değiştirin. Mutfağa gidip toprağı kahveyle kullanın. Çatıya çıkıp balkondaki şezlonga raptiyeleri koyun, şemsiyeyi kapatın ve beklemeye başlayın. Bölüm bitecek.
Sezon 2, Bölüm 3:
Süre: 07:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %70

Panodan raptiyeleri alın ve mutfağa geçin. Dolaptan eşyayı ve çöpten muz kabuğunu alın. Hemen kaçın ki adam gelmeden dolaba falan saklanabilirsiniz. Oturma odasına geçip piyanonun yanındaki paketi kurcalayın, koltuğun yanındaki paketten acılı kraker alın. Mutfağa geçip nükleer şişe ile biberonu değiştirin, yere muz kabuğunu koyun ve fırının yanındaki kutuya acılı krakerleri bırakın. Aşağıdan dolaşıp üst kata çıkın ve yatağa raptiyeleri bırakın. Balkona çıkıp bekleyin. Adam uyumaya geldiğinde sessizce içeri girip anahtarı alın ve aşağıya inin. Domuzu kafesinden çıkarıp dolaba saklanın, bölüm bitecek.
Sezon 2, Bölüm 4:
Süre: 07:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %75

Raptiyeleri panodan alın, tuvalete geçip ecza dolabındaki eşyaları alın. Mutfağa geçip dolabı kurcalayın ve çöp kovasından muz kabuğunu alın. Muz kabuğunu yere koyun, raptiyeleri oturma odasındaki yemek sandalyesine yerleştirin. Açık sarı şişedeki sıvıyla şarabı değiştirin. Üst kata çıkıp büyütme formülü ile çiçek suyunu birleştirin, yerdeki şişelerle de alkolü kullanın. Tekrar yatak odasına girip yangın söndürücüyü bozun. Hepsi ardı ardına gelecek ve bölüm bitecek.
Sezon 3, Bölüm 1:
Süre: 10:00
Şaka: 8/8
Gereken Çözüm Oranı: %60

Öncelikle dolaptan eşyaları alın. Mutfağa çıkıp çöpten kabloyu, sabun kutusundan bir miktar sabunu (mutfakta) alın. Oturma odasına geçip kuş pisliği alın. En üst kata çıkın ve çalışma odasına geçin. Bilgisayar masasından bıçağı alın, sabunlarla balık yemini değiştirin. Yatağın altına saklanabilirsiniz. Balkona çıkın ve masanın üzerinden küreği alın. Serili çamaşırlara kuş pisliğini kullanın, içeri girip zamanlamayı tutturun ve ütüyü giysilerin üzerine devirin. Kapının önüne misketleri koyun ve çamaşır odasına inin. Kesik kabloyu prize takın, masanın üzerinden kerpeten ve raftan şişe alın. Şişeyi çamaşır makinesinde, kerpeteni de kurutucuda kullanın. Oturma odasına inin. Bıçak ile süpürgeyi, kürek ile saksıyı kullanın. Kürek toprakla dolunca halıyı kirletip kaçın.


Sezon 3, Bölüm 2:
Süre: 10:00
Şaka: 10/10
Gereken Çözüm Oranı: %65

Eşyaları toplamakla başlıyoruz. Dolaptan ve yanındaki çantadan eşyaları alın. Alt kata inip masadan kerpeteni, masanın altından yayı alın. Tuvalete geçip ecza dolabından kas yapıcı ilaçları, mutfağa geçip çöpten kabloyu alın. Yatak odasına çıkın. Yatağın yanındaki çekmeceden kitabı, balkondan da testereyi alın. Şimdi sıradan gidin. Kitap çalışma odasında rafta duran kitapla değişecek, ilaçlar balık yemi ile kullanılacak, yay tramboline yerleştirilecek, kerpeten kondisyon bisikletinde kullanılacak, holde yerde duran ip kurcalanacak, paten mutfak girişine konulacak, en alt katta da kırmızı kayış duvardaki çekme yayı ile, testere halter ile, misketler kapı önü ile kullanılacak. Hemen saklanıp bölümü bitirmeyi bekleyin.
Sezon 3, Bölüm 3:
Süre: 10:00
Şaka: 8/8
Gereken Çözüm Oranı: %70

Dolaptan eşyalarımızı alın. Çamaşırhaneye inip masadan kerpeteni alın. Boruya sarılmış paçavraları bozun. Mutfağa geçip çöpten kabloyu alın. Üste çıkıp dolaba saklanın. Adam sigortayı alınca, elinizdeki sigortayı takın. Misketleri de yere bırakın. Çamaşırhaneye inip kabloyu prizde kullanın. Eğer kullanamıyorsanız, paçavraları tekrar dağıtın boru üzerinden. Kırmızı vanayı açın. Dolaba geri çıkın. Komşunuzun tuvalete girmesini bekleyin. Girince hemen çamaşırhaneye girin ve gri vanayı açıp kaçın. En üst kata çıkın. Kerpetenle merdiveni halledin. Balkona çıkıp zımpara aletini kurcalayın. Yatağın yanındaki çekmeceden kitabı alın ve oturma odasındaki kitapla değiştirin.
Sezon 3, Bölüm 4:
Süre: 10:00
Şaka: 10/10
Gereken Çözüm Oranı: %75

Gene dolabımızı temizliyoruz, eşyalar cebimizde. Misketleri oturma odasına bırakın. Tuvalete geçip ecza dolabını kullanın. En üst kata çıkıp çekmeceden malları alın. İç odaya geçin ve düdükle tozu alın. Mutfağa geçin ve çöpteki kabloyu alın, tıpa alın. Boyayı sprey ile değiştirin. Çamaşırhaneye inip fişi prize takın. Masadan çivi ve duvardan fareyi alın. Yatak odasına çıkın. Çekmeceden malları alın. Şapkayı yapıştırın, madalya kutusuna fare koyun. Dolaptan mermi alın. Balkona çıkıp balonu boruya sokun. Mermileri ve tıpaları tüfeğe koyun. Adamımız dolabı açıp gramofona bakacağında düdüğü kullanın. Çiviyi gramofona koyun, puro kutusuna da toz yerleştirin.


__________________
|| [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...] ||[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Konu açmadan önce "[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]" seçeneğini kullanalım..
MaStEr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Lamb of God - Walk with me in hell love_metal Yabancı Video Klip 3 16.09.08 00:32
Bomfunk MC's - No Way In Hell MaStEr Yabancı Video Klip 0 06.02.07 09:46


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.