ForumTayfa  

Go Back   ForumTayfa > Oyun Dünyası > Tüm Oyunlar > Tam Çözüm

Tam Çözüm Oyun tam çözümlerini paylaştığımız bölüm...

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23.01.07, 12:35   #1 (permalink)
Banned
 
Murat_1995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jan 2007
Mesaj Sayısı: 767
Konu Sayısı: 253
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 2341
Rep Derecesi : Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000
Ruh Hali:

Standart Prince of Persia: The Two Thrones - Tam Çözüm (PC)
SİSTEM
1000 Mhz işlemci, 256 Mb RAM, 1 GB HDD, Geforce 3 veya Ati 7500 dengi ekran kartı
YAPIMCI
Ubi Soft

YAYINCI
Ubi Soft

TÜRÜ
Aksiyon

ÇOKLU OYUNCU
Yok

- Speed Kill tekniği oyunun pek çok noktasında düşmanlarla fazla dalaşmadan sizi kısa yoldan başarıya ulaştıracağından ve Boss dövüşlerinde kesinlikle kullanmak zorunda olacağınızdan bolca kullanmaya çalışın ve kendinizi geliştirin.

- POP: The Two Thrones’un 6 adet gizli güç gelişimi bulunmaktadır. Oyunun bir evvelki versiyonundan farklı olarak Two Thrones iki farklı son içermemektedir. (Orhan Topaç ve Kingred'e teşekkürler.) Yani güç gelişimlerini kaçırsanız dahi oyunun normal şekilde bitirebileceksiniz. Toplayamadığınız bir tanesini almak için daha eski bir kayıt noktanızdan yeniden başlamanız gereklidir.

- Oyunun herhangi bir anında sol alt köşede göz işaretini gördüğünüzde “Q” tuşuna basarak kuşbakışı görünüme geçebilir, çevredeki düşmanları ve rampaları daha rahat görebilirsiniz.


Kapının altından yuvarlanıp, sola ilerleyin. Tahta platforma çıkıp karşıdaki platforma atlayın. Platformdan platforma atlayarak U şekli çizin. Sonunda diğerlerinden daha uzak mesafeli platformu gördüğünüzde bu sefer duvarda yürüyerek karşıya geçin. Ateşe ulaştığınızda duvara tırmanıp çıkıntıya tutunun. Sola devam edin ve merdivenden aşağı inin. Yolu takip edin. Açıklığa ulaşınca sütuna atlayın. Sütunlar arası iki atlayış yapıp yükseğe çıkınca karşıdaki tahta balkona atlayın. Sağa gidin, bir basamak yukarı çıkın, sütuna geri atlayın. Duvardaki çıkıntıya atlayıp köşedeki platforma ulaşın. Duvar yürüyüşü yapıp çıkıntıya ulaşın. Duvara çıkın ve diğer tarafa atlayın. Çeşmede oyunu kayıt edebilirsiniz.


THE RAMPARTS

Yolu takip edin. Merdivenden çıkıp, ilk silahınıza kavuşun. “Speed Kill” tekniğini öğreneceğiz. Bıçağımız mavi olduğunda vuruş tuşuna basın. Karşıdaki sütuna atlayın, aşağı kayın. Düşmanın arkasından yaklaşarak, hızlı öldürme taktiğini kullanın. Duvarda yürüyerek karşıya geçin. Buradaki çıkıntıyı kullanıp diğer köşedeki platforma kadar ilerleyin. Karşıya atlayın, merdivenden inip diğer düşmanı öldürün. Yolu takip edin. Devriyedeki düşmana dikkat edin. Ateş topunun olduğu yere geldiğinizde diğer duvarda yürüyüp, karşıdaki çıkıntıya atlayın. Yukarı çıkın merdiveni de kullanıp en üstte ulaşın. Duvara tırmanarak açıklıktan balkona çıkın. Mini demonun ardından sola gidin duvarda yürüyüp, flamadan aşağı kayın. Üç düşman pataklayacağız.


Düşmanların geldiği kapıdan içeri girin. Merdivenden çıkın, diğerine atlayın. Ulaştığınız yerde duvara tırmanırken karşıdaki çıkıntıya oradan da merdivene atlayın. En üstte çıkın. Aşağı inip, sola devam edin. Çıkıntıları kullanarak yukarı ulaşın. Duvarda yürüyüp, çıkıntıya ulaşın. Buradaki düşmanı arkası size dönükken hızlı öldürme taktiği ile alt edebilirsiniz.

Devam edip merdivenden aşağı inin. İki düşman ile karşılaşacaksınız. Devriye gezeni hiç uğraşmadan öldürmek için; duvardaki çıkıntıya oradan da karşıdakine atlayın. “Speed Kill” ile iki düşmanı da öldürün. Yolu takip edip, merdivenden çıkın. Yine dümdüz ilerleyin ve çeşmeye ulaşın.

THE HARBOR DISTRICT

Platformun sonuna geldiğinizde duvardan yürüyerek diğerine atlayın. Köşedeki çıkıntıyı kullanarak sola devam edin. Balkondan rampayı kullanarak karşıya geçin. Oradan da çıkıntıyı kullanarak devam edin. Çıkıntının ucuna geldiğinizde karşıya atlayın ve soldaki delikten içeri yuvarlanın.

Aşağıdaki iki düşmanı kolayca öldürmek için; önce karşıdaki tahta çubuğa ulaşın. Hemen altınızda kuşlar var. “C” tuşuna basarak aşağı sarkın kuşlar uçacak ve okçu devriye gezmeye başlayacak. Okçunun yüzü diğer tarafa dönükken önce yerinde sabit duran düşmana sonra da okçuya “Speed Kill” uygulayın.

Yoldan devam edin. Duvara tırmanırken zıplayarak tahta çubuğa çıkın bir üsttekine de atlayarak yukarı platforma ulaşın. Karşıdaki tahta çubuğa oradan da duvar aralığına atlayın. Buraya tutunarak aşağı kayın ve inin. İki düşmanı patakladıktan sonra tahta bloğa ve bir sonrakine atlayın. Duvar aralığına ulaşıp üst kısma çıkın. Karşıdaki tahta çıkıntıya, oradan da duvar aralığına ulaşın. Aşağı kayarak düşmanı haklayın. Yola devam edin, bir meydana ulaşacaksınız. İki düşmanı hızlı öldürmek için önce kuşlara doğru yavaşça yürüyün. Onlar uçtuktan sonra karşıdaki tahta platforma atlayıp iki düşmana da birer ölçü “Speed Kill” uygulayın. Okçuyu öldürdüğünüz yerdeki platforma çıkın. Oradan da karşıdaki balkona atlayın. Okçu içeri doğru yürürken peşinden gidip hızlıca öldürün. Kapının altından yuvarlanın, köşeyi dönüp, çeşmeye ulaşın.

THE STREETS OF BABYLON

Yandaki duvara tırmanıp üstte çıkın. Karşıdaki iki düşmana sinsice yaklaşmak için duvarda yürürken tahta bloğa atlayın ve düşmanların arkasını dönük vaziyette yakalayıp hızlıca öldürün. Düşmanları hakladıktan sonra takta çubuğa atlayın oradan da karşıdaki balkona ulaşın. Merdivenlerden ilerleyin, yolun sonuna geldiğinizde duvardan duvara atlayarak yukarı çıkın. Soldaki platforma çıkıp, tahta çubuğa ulaşın. Bir çubuktan diğerine atlayarak ileride yukarıda bulunan balkona ulaşın. Balkonun korkuluklarına tutunarak karşıdaki çıkıntıya oradan da bir alttaki çıkıntıya atlayın. Aşağıdaki iki düşmanı hızlıca haklayın. Yoldan devam edin. Yolun sonunda yine tahta çubuktan çıkıntıya oradan da diğer çubuklara atlayıp yandaki binaya girin. Burada diğerlerinden daha uzakta bulunan tahta çubuk göreceksiniz. Duvardan yürüyerek zıplayın ve çubuğa tutunun. Bir üstteki çubuğa ulaşmak için, duvara atlayın ve oradan da çubuğa atlayın. Şimdi karşıya zıplayıp, çeşmeye ulaşın.


THE PALACE BALCONY

Sol tarafta hemen altta bulunan çatıya inin ve duvarda yürüyerek karşıdaki balkona zıplayın. Buradaki düşmanları hızlıca öldürmek için hemen üst kısımda bulunan beton çıkıntıya ulaşabilirsiniz. Okçu devriye gezerken sabit duran düşmanı hızlıca öldürün. Şimdi içerideki odada iki okçu var. Yakalanmamak için okçu diğer tarafa bakarken arkasındaki bölüme girin. Sandığın üstüne çıkın, duvara tırmanıp, tahta çubuğa tutunun. Sağa doğru gidip okçunun arkasından “Speed Kill” uygulayabilirsiniz. İkinci okçuyu öldürdüğünüz yerdeki masaya çıkın ve duvarda bulunan ızgaraya zıplayıp bıçağınızı sokun. Buraya tutunacaksınız. Hemen üstündekine de çıkıp, karşıdaki balkona zıplayın. Burada yeni bir düzeneği öğreneceğiz. Duvarda yürürken, tam zıplatıcı düzeneğe ulaştığınızda zıplama tuşuna basın ve balkona ulaşın.

Soldaki tuşa basıp, hızlıca kapıdan içeri girin. Sağ tarafta duvarda yürüyün ve tam ızgaraya geldiğiniz anda vuruş tuşuna basıp ızgaraya tutunun. Alttaki platforma inin ve karşıdaki ızgaraya atlayın. Şimdi aşağıdaki düşmanı hızlıca öldürebilirsiniz. Düşmanı hakladıktan sonra, sağdaki sütuna tırmanın karşıdaki tahta çubuğa çıkın ve balkona ulaşın. Burada bir okçu var. Hızlı öldürmek için, duvardaki çıkıntıya tırmanabiliriz. Çıkıntının sonuna kadar ilerleyin. Okçunun arkasına geçmek için duvar aralığına atlayın ve hızlı öldürme taktiğiniz kullanın. Balkonun korkuluğuna tutunup, karşıdaki çubuğa atlayın. Devriye gezen düşman sırtını döndüğünde hızlıca öldürün.

Kapıdan geçmenizi engelleyen cisimleri kırın. Bunu yaptığınız anda yukarıdaki asker huzursuzlanacaktır. Kısa bir süre bekleyin. Asker normal haline gelince sağ köşedeki koltuğu kırın. Tekrar huzursuzlanacak. Kısa bir süre daha bekleyin ve arkasından yukarı çıkıp hızlıca öldürebilirsiniz. Askerin yüzünün dönük olduğu duvara tırmanın ızgaraya tutunun. Burada yeni bir hareket öğreneceğiz. Diğer ızgaraya doğru kontrol tuşunu iterken duvarda yürüme tuşuna basın tam bir sonraki ızgaraya ulaşınca vuruş tuşuna basıp tutunun. Balkona ulaşınca karşıdaki okçunun sırtının size dönük olmasına dikkat ederek, duvardan yürüyün ve rampaya ulaştığınız anda eğer “Speed Kill” ibaresi gözükürse hemen uygulayın. Aksi halde normal şekilde düşmanı öldürün. Bu balkondan da yukarı çıkmamız gerekli. Sol taraftaki tahta çıkıntıya ulaşmak için, kapının sol tarafındaki duvarda yürürken zıplayın. Bir sonraki tahta çıkıntıya da atlayıp ucuna kadar yürüyün ve yukarıdaki çıkıntıya tutunun. Yukarıdaki balkona ulaşın.

Burada iki düşman göreceksiniz. Hızlıca öldürmek için, önce masaya çıkın ve yukarıdaki ızgaraya tutunun. Duvarda yürürken karşıya atlayın. Bu esnada askerlerden biri devriye gezecek. Duvar aralığına ulaşıp, okçuyu hızlıca öldürün. Diğer askeri de arkasından yaklaşıp sinsice halletmek için, önce soldaki masaya çıkın ve yukarıdaki çubuğa tutunun. Karşı tarafta iki ızgara göreceksiniz. Onlara ulaşıp, askerin yukarınınsa bulunan tahta platforma çıkın ve tam askerin üzerindeki duvar aralığına tutunun. Askeri hızlıca öldürün.

Soldaki bölüme girin. Duvardaki ızgaraya tutunup, karşıdaki çıkıntıya atlayın. Sağa doğru ilerlerken Kaileena’nın yerlerde sürünüşünü izleyin. Yukarı çıkınca sol tarafta bulunan düğmeye basmak için duvara tırmanın ve zıplayıp, tahta çubuğa çıkın. Açılan kapıdan girin ve çeşmeye ulaşın.


THE PALACE

Yerdeki tuzaklara yakalanmamak için duvarda yürüyün. Zamanlamayı iyi yaparak tuzakları atlatın. Yukarı çıkınca zamanlamayı iyi ayarlayın ve tuzağı geçip duvardan karşıya atlayın. Yine benzer tuzaklar atlatıp, duvarda yürürken rampayı kullanıp karşıya atlayın. Tüm tuzakları atlatınca kola ulaşacaksınız. Kolu çevirince yukarıdaki kapı açılacak. Şimdi duvarda bulunan düzeneğin tam karşısında durun. Duvarda yürürken tıpkı ızgaralara tutunur gibi vuruş tuşuna basılı tutun. Mekanizmayı harekete geçireceksiniz. Acele ederek açılan platforma oradan da üst kata çıkın. Soldaki çeşmeden oyunu kayıt edebilirsiniz.

THRONE ROOM

Ana salona ulaşınca sağda bir okçu göreceksiniz. Ona ulaşmak için karşıdaki heykellerden soldakine çıkıp duvardaki ızgaraya tutunun. Duvarda yürüyüp platforma ulaşın. Tekrar duvarda yürürken rampaya ulaştığınız anda “E” tuşuna basarsanız okçuyu hızlıca öldürebilirsiniz. Aksi halde yanına zıplayıp, öldürün. Okçuyu öldürünce sağ taraftan duvarda yürüyüp diğer platforma ulaşın. Yukarı çıkın duvarda yürüyüp rampadan zıplayın. Aşağı balkondaki okçuyu kolayca öldürmek için, üstünüzdeki ızgaraya tutunup karşıya atlayın. Sağa doğru gidip, duvar aralığına tutunun aşağı kayın ve okçunun arkası dönükken hızlıca öldürün. Sağdaki duvara tırmanıp, çıkıntıya tutunun. İlerleyip ızgaraya tutunun. Duvarda yürüyerek sağdaki büyük kolona tutunun. Yandaki sütuna atlarken devriye gezen okçuya dikkat edin arkası dönükken yanına gidin ve hızlıca öldürün.

Alt kattaki iki askeri kolayca öldürmek için, gediğiniz sütunun hemen simetriğindekine atlayın oradan da askerlerin üzerindeki duvar aralığına ulaşın. Aşağı kayınca iki askeri tek seferde “Speed Kill” tekniği ile öldüreceksiniz. Kapıya ilerleyip etkileyici videoyu izleyin.

Videonun ardından kolumuzdaki kalıcı yaranın yanı sıra bir de “Recall” gücü kazanacağız. Bu güç sayesinde hata yaptığımızda “R” tuşuna basarak zamanı geri alabiliyoruz. Yoldan ilerleyin. Kapıya ulaştığınızda duvardaki düğmeye basıp içeri girin. Burada bastığınız yerler çöküyor hızlı ve dikkatli olun. Hata yaparsanız zamanı geri alarak tekrar deneyebilirsiniz. Taşlar yolunuza engel olarak çıktığında duvardaki ızgaraya tutunun, duvarda yürüyerek soldakine ulaşın. Duvarda yürüyüp flamadan aşağı kayın hemen içeri girin. Çeşmede oyunu kaydedebilirsiniz.

THE TRAPPED HALLWAY

Yoldan devam edin. Tuzaklara dikkat ederek, duvardaki düğme ile açacağınız kapıya ulaşın. Düğmeye basın, hızlıca kapıdan geçin, içeri girince acele etmeyin. Bastığınız yer çökecek. Amacımız sütunları kullanıp yukarı çıkmak. Sağda ve en sonda duran sütuna koşup ona tutunun. Yukarı çıkın. Sütundan sütuna atlayarak üçüncüye ulaşın ve soldaki çıkıntıya tutunun. Hızlıca ilerleyin ve diğer üçlü sütunun ilkine atlayıp acele ederek karşıdaki ızgaraya tutunun. Şimdi ızgaradan ızgaraya atlayarak sonuncu sütuna ulaşın. İlk zıpladığınız sütuna geri atlayınca soldaki beton çıkıntıya oradan da karşıdaki açıklığa atlayın.

Karşıdaki flamadan kayarken duvar aralığına zıplayın. En aşağı kayın ve yere atlayın. Çeşmede oyunu kaydedebilirsiniz.

THE RUINED PALACE

Yolu takip edin ve tuzaklardan kurtulun. Yıkılan zeminden de kurtulunca köşeyi dönün ve açıklıktan karşıya atlayın. Devam edip düşmanın olduğu platforma atlayıp onu haklayın. Tekrar kaşıya atlayın, duvardaki çıkıntıya tutunup ilerleyin. Yeni platforma ulaştığınızda iki asker saldıracak, onları öldürdükten sonra geldikleri yere gidin ve altın sandığı açıp içinden özel kumu alabilirsiniz.

Karşıdaki çıkıntıları kullanıp yukarı çıkın. Askeri haklayıp arkanızı dönün. Karşıdaki duvarda üst üste iki ızgara göreceksiniz onlara atlayıp yukarıdaki çıkıntıya ulaşın. Balkona çıkıp duvarda yürüyerek diğer platforma atlayın. Yine duvarda yürüyün, rampayı kullanıp karşıya atlayın ve çeşmeye ulaşın.

THE ROYAL CHAMBERS

Yerdeki düğmeye basıp kapıdan girin. Enteresan demoyu izleyip, prensin aşağı düşüşüne ve garip sesler duyuşuna şahit olun. Çeşmede oyunu kaydedebilirsiniz.

THE SEWERS

İlerleyip karşıdaki metal çubuklara atlayıp. Sol tuşa basılı tutarak sallanırken zıplayarak bir sonrakine atlayabiliyorsunuz. Karşıya ulaşınca yine devam edin ve çubuğa atlayın. Bu sefer çubuğun sonuna kadar ilerleyin ve karşı platforma atlayın. Yine çubuğa atlayıp yukarıdaki çıkıntıya tutunun. Sola gidin ve duvar aralığından aşağı kayıp en sonunda yere atlayın. Burada ilk defa karşılaşacağımız yaratıklarla dövüşeceğiz. Yaratıkları ışık bulunan yere çektiğimizde kör oluyorlar ve kolayca ölüyorlar. Hepsini haklayın. Koridorun sonundaki düzeneği çalıştırın şimdi aşağı inin. En aşağı kayıp, karşıdaki çubuklara atlayın. En alttakine inip, yere atlayın.

Karşıdaki küçük odaya gidip duvardaki ızgaralara tutunun. Üsttekinden karşıdaki çıkıntıya atlayın, yandaki sütuna ulaşın. Kapı açılacak, aşağı inip kapıdan geçin. Çubuğun ucuna ilerleyip karşıdaki duvar aralığına atlayın ve aşağı kayın. Alt platforma inince soldaki duvar çıkıntısına atlayın en üsttekine ulaşıp karşıdaki sütuna atlayın. Sütunun en altındayken karşıdaki çubuğa atlayın. Karşıdaki ızgaranın olduğu platform hareketli zamanlamayı iyi ayarlayıp ona atlayın ve tutunun. Yine zamanlamayı iyi ayarlayıp yandaki balkona koşun. Şimdi karşındaki duvar aralığına atlamamız ve aşağı kaymamız lazım. En aşağı ulaşınca yere atlayın ve Dark Prince oluşunuzu izleyin.

Şimdi düşman öldürmemiz daha kolay. Çünkü “E” tuşu ile kancamızı kullanıp aynı anda birden fazla düşmanı alt edebiliyoruz. Ancak gücümüz sürekli azalıyor. Bu yüzden seri olup sürekli kum toplamalıyız. Epeyce düşman patakladıktan sonra karşıdaki gri bloğu hareket ettirmek için karşısında durup “E” tuşuna basılı tutun.


Murat_1995 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.07, 14:28   #2 (permalink)
28:06:42:12
 
-BuRAk- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Dec 2006
Nereden: Ankara
Mesaj Sayısı: 11.490
Konu Sayısı: 2068
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 543106
Rep Puanı: 54308119
Rep Derecesi : -BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000-BuRAk- 0-10000000
Ruh Hali:

Standart Cevap: Prince of Persia: The Two Thrones - Tam Çözüm (PC)
kardeş bu ne hız yaw teşekkürler


__________________


Forumla ilgili aklınıza takılan sorular için [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...].

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

-BuRAk- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.07, 16:17   #3 (permalink)
Banned
 
Murat_1995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik Tarihi: Jan 2007
Mesaj Sayısı: 767
Konu Sayısı: 253
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 2341
Rep Derecesi : Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000Murat_1995 0-250000
Ruh Hali:

Standart Cevap: Prince of Persia: The Two Thrones - Tam Çözüm (PC)
bişey değil hız benim doğamda var kardeş sendede olan birşey hız


Murat_1995 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa

Arşiv: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 95 96 97 98 99 100 102 103 104 105 106 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 167 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271


ForumTayfa - Link Değişimi
Telinka İletişim | Voip Ürünleri | Link Değişimine Katılın |

Sitemiz bir forum sitesi olduğundan dolayı, kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. ForumTayfa Yöneticileri mesajları itina ile kontrol etse de, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız [email protected] email adresine bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Any member of our web site has the right of adding comments instantly without getting permisson due to the forum structure of our site basis. Althought, our site modarators check comments with care, all the responsibilities sourced from these comments directly belong to the members. If you still find any illegal content in our site ( A.buse, H.arassment, S.camming, H.acking, W.arez, C.rack, D.ivx, Mp.3 or any Illegal Activity ), please report us via [email protected] .Your reports will be evaluated as soon as the arrival of your e-mail.