Konu: ogameilk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.08.08, 20:06   #7 (permalink)
loran
Yeni Tayfa

loran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu Sayısı: 0
Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi : loran 0-250000
Standart Cevap: ogameilk

adaletsiz

Evet arkadaslar bu konu ve bu basligi acmak istememe ragmen acmak zorunda kaldim ogameilk ilkkez ogame den gercekten zevk aldigim bir mekandi ama bazi nedenlerden dolayi oyunu bi rakiyorum ve hesabimi silmeye aliyorum.Nedeni ise op admin destekli arkadaslarin bu oyunu yeterince fazla sarmis olmalari ben kim miyim ismimden belli degil mi ilk 10 dayim 2 ay once basladim okadar bile olmadi 10 m komum vardi bugdan oyunum sefir sagolsun cok iyi arkadas insanligindan suphe ettigim bir arkadas tarafindan silindi te ufel oyunumu yeniden actirdi sagolsun 500 m bn verdiki kademelerde yenilendi su anki kademelerim 49-44-45 tum somlerde ve filodada 4. yum filoyu kendim bastim sadecebunu ben bastim ama puanimin hepsi 500 m bn den gelir ve bn ler gibi teu nun verdigi kademelerden simdi olaya gelelim ben admin desteklimiyim cevabi basit evet malese3f oyle oldum tanimam etmem ama oyleyim burdaki eger namusuyla oyun oynayan arkadasim varsa teu ya basvursun dedin ben bu kadar filo istiyorum kesin verecektir vermezse adam degil cunku kusura bakmasin herkese adil davransin davranacaksa dun 10. bugun 13. yum aramdaki adamla 2.5 milayr puan farki vardi ismini bile duymadigim adamlar ilk 10 a girdi ve beni gecti ve asil sorunlardan biride SHRINGA dir yani OMERCEM isim degistiriyor ama taniyanlar tanir kendisini kim oldugunu rip kaldirdigi hic bir zaman on degildim ama arkadas 24 saat on nasil oluyorsa dedigim birde bana soruyordu kuskulu seyler goruyorum sende diye on olmam dookundu galiba kendisine en son 2 saat once 12 ayimdan hic sondalamadigi hic gelmedigi ayima filomu kaldiridigim ayima ne cesarettir bilinmez rip kaldirdi tabi ben off um ayni sistemde 2 ayim var onuda belirteyim filomu tuttugum ayida bilir oldu gormemesine ragmen.Ama sunuda bilirki on oldugumda ayimi alamaz imkani olmadi bu arkadasin 100000 muhribini ve 101 ripini vurdugum gun kendi ayim ustunde anladimki destek adminleri yatakta arkadas 7. likten 6 milyar puan alarak 2.lige gecti ayni gun arkadaslar burda oynamayinda ogamede pislikler arasinda oynayin ordan daha adaletsiz yermi var derdim kendime 5 senedir oynayan biri olarak ama anladim ki varmis.Bu arkadas hakkinda teu ya bildirimde bulundum 30 dk once bana dedigi sozler soyleydi evet filo verdim maden verdim kafa mi buluyor gercek mi anlayamadim tesekkur ederim kendisine beni ve 5 arkadasimi bu oyundan kurtarmis oldu bu sozleriyle evet simdi bakiyorumda 17. olmusum hala arkamdakiyle 2.5 milyar puan farkim var

Genel : 3.271.159.660

Filo : 4.408.808

Arastirma : 757.414.605

Savunma: 11.015.458

Toplam Puan : 12.206.475.948

( Toplam [ 1793 ] Kullanici icinde 17 Siradasin )

Kayidin Silinme Tarihi 01.01.1970 2:00:00

En azindan 11.08.2008 19:49:27 tarihine kadar desiniz

loran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla