ForumTayfa

ForumTayfa (http://www.forumtayfa.net/index.php)
-   World of Warcraft (http://www.forumtayfa.net/world-warcraft/)
-   -   WOW'un en iyisi. (Shadowmourne silahını alan ilk oyuncu) (http://www.forumtayfa.net/world-warcraft/161459-wowun-en-iyisi-shadowmourne-silahini-alan-ilk-oyuncu.html)

MaStEr 18.03.10 00:32

WOW'un en iyisi. (Shadowmourne silahını alan ilk oyuncu)
 
"Kaliteli" ve "oyun" kelimeleri bir araya geldiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Blizzard'ın milyonlarca oyuncuya sahip World of Warcraft oyununda bir ilk daha gerçekleşti. "Fall of the Lich King" isimli 3.3 yamasıyla beraber gelen bir görev zinciri ile alınabilen silah, görevler tamamlanarak bir Death Knight tarafından alındı.

İnanılmaz derecede emek ve sabır isteyen bu görev zinciri, ilk olarak Modk isimli bir Orc Death Knight tarafından tamamlandı. Amerika'daki Mal'ganis sunucusunda oynayan Modk, Juggernaut loncasının bir üyesi.

Peki Shadowmourne nasıl bir silah? Lich King'in efsanevi Frostmourne kılıcıyla oldukça benzer olan Shadowmourne, yakın savaşta kullanılan bir balta. Sadece Paladin, Warrior ve Death Knight oyuncularının alabildiği bu balta, güç olarak kendisiyle en benzer yakın savaş silahına bile inanılmaz fark atıyor. Yani eğer elinizde Shadowmourne'dan önceki en iyi 2H silah varken 10.000 DPS (damage per second - ortalama olarak saniyede verdiğiniz hasar miktarı) oynayabiliyorsanız, sırf Shadowmourne ile 15.000'i geçmeniz oldukça mümkün görünüyor.

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir.Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...]

Silahı elinize aldığınız zaman ortaya çıkan özel animasyonu da videodan izleyebilirsiniz.AnathemA 18.03.10 03:53

Cevap: WOW'un en iyisi. (Shadowmourne silahını alan ilk oyuncu)
 
Vay vay vay...
Ama paraya kıydırcak bunlar adamı illa :(
Tam da unutmaya çalışıyordum :D


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.0
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.6 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
ForumTayfa